Dagens domare - Bohusläns Fotbollförbund

Välj förbund och datum

Matcher 2019-08-18
Tid Match Domare
Division 1, herrar
Div 1 Södra, herrar
17:00 Ljungskile SK - Assyriska Turabdin IK Domare Albert Mustafa
Ass. domare 1 Bujar Meziu
Ass. domare 2 Ademir Avdic
Division 1, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
15:00 IK Rössö Uddevalla - Alingsås FC United Domare Martin Larsson
Ass. domare 1 Tommas Bråten
Ass. domare 2 Kjell Johansson
P19 serier
P19 Div.1 - Region 2
14:00 IK Oddevold - Utsiktens BK Domare Benny Berndtsson
Ass. domare 1 Samir Omicevic
Ass. domare 2 Tony Hansson
P17 serier
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
17:00 IK Oddevold - Örebro SK FK Domare Edvin Ahmadi
Ass. domare 1 Samir Omicevic
Ass. domare 2 Ergyn Plavci
Pojkar, Div 1 19+
Pojkar, Div 1 Västergötland 19+
12:30 IFK Uddevalla - Trollhättans FF Domare Samuel Fredgren
Pojkar, Div 6
Pojkar, Div 6 Västra
12:30 Stenungsunds IF - Trollhättans FK Röd Domare
Pojkar, Div 8
Pojkar, Div 8 Västra
14:45 Stenungsunds IF - Vänersborgs IF Domare
Pojkar, Div 9
Pojkar, Div 9 Trollhättan
10:00 IK Oddevold - Trollhättans BoIS Domare
Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019
Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019
15:00 Vänersborgs FK - Ytterby IS Domare Anders Orlinder
Ass. domare 1 Mika Andersson
Ass. domare 2 Suhayb Dayib Mohammed
Div.3 Damer Bohuslän/Dalsland 2019
Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019
15:00 Tjörns DFF - Eds FF Domare Viktor Tendahl
17:00 Stenungsunds IF - Munkedals IF Domare Odd Arne Høgseth
Div.4 Herrar Bohuslän/Dalsland 2019
Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar 2019
13:00 Bengtsfors IF - Stala IF Domare Peshang Salih
Ass. domare 1 Kevin Carlsson
Ass. domare 2 Kristopher Skoogh
13:00 IFK Valla - IK Svane Domare Christer Antonsson
Ass. domare 1 Stefan Cosic
Ass. domare 2 Marcus Larsson
15:00 Brålanda IF - Högsäters GF Domare Christian Ragnevi
Ass. domare 1 Mikael Özkanat
Ass. domare 2 Sebastian Svahn
15:00 Håfreströms IF - Kungshamns IF Domare Robert Jendmyr
Ass. domare 1 Christoffer Hedesbo
Ass. domare 2 Mikael Lamberth
Div.6 Bohuslän Herrar 2019
Div.6 Norra Bohuslän Herrar 2019
14:00 IFK Lane Lag 2 - Hedekas IF Domare Sylë Bajrami
17:00 Fjällbacka IK - Hamburgsund-Grebbestad Domare Mudar Altahawi
Div.6 Södra Bohuslän Herrar 2019
16:00 FC Diaspora - Morlanda GoIF Domare Jose Canelo Cesped
18:30 Ödsmåls IK Lag 2 - Stenungsunds IF Lag 2 Domare Johan Jansson
Div.7 Bohuslän Herrar 2019
Div.7 Norra Bohuslän Herrar 2019
14:00 Smögens IF U-lag - Skredsviks SK Domare Arne Hedlund
16:00 IFK Uddevalla Lag 3 - Bullarens GoIF Domare Alexander Bakken Andersson
17:00 Hogstorps IF Lag 2 - IFK Strömstad U-lag Domare Joakim Larsson
Div.7 Södra Bohuslän Herrar 2019
15:00 Herrestads AIF Lag 3 - SIK United Domare Darbaz Hussein
19:00 Stenungsunds IF Lag 3 - Henån-Gilleby Lag 3 Domare Jörgen Hjelm
Div.2 Pojkar 16 år Bohuslän/Dalsland
Div.2 Pojkar 16 år Norra Bohuslän/Dalsland
13:00 Tanums IF - IFK Strömstad Domare Billal Avdijaj
Div.3 Pojkar 15 år Bohuslän/Dalsland
Div.3 Pojkar 15 år Norra Bohuslän/Dalsland
18:00 Åsebro IF - Lysekils AIK Domare Mikael Eriksson
Div.3 Dalsland/Bohuslän Flickor 15 år (rek.15 år)
Div.3 Dalsland/Bohuslän Flickor 15 år (rek.15 år)
13:00 IK Rössö - Svarteborg FK Domare Alexander Bakken Andersson