Spelprogram - Träningsmatcher Herrar Bohuslän

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK P00 Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Billingsfors IK Billingsfors IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Bokenäset BK , Div.6 Bohuslän Herrar 2017 Bokenäset BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Bovall/Hunnebo Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Brämhults IK Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bullarens GoIF Bullarens GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Bäckefors IF Bäckefors IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Carlstad United BK Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
Eds FF Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eds FF Division 7 Herrar 2015 Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eds FF P17 Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ellenö IK Ellenö IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, gula
FC Diaspora FC Diaspora(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Färgelanda IF Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Färgelanda IF Division 7 Herrar Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Gilleby IF Gilleby IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Grebbestads IF Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Guldhedens IK Juniorer Guldhedens IK(Föreningen) Röd, svart, röd
Gunnilse IS Gunnilse IS(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Göta BK A Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS A Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hamburgsunds IF Hamburgsunds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hedekas IF/Svarteborg Hedekas IF(Föreningen)
Henåns IF 1, Div 4 Bohuslän/Dal Herrar 2017 Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Herr Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF P U Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hogstorps IF Hogstorps IF(Föreningen) röd, vit, röd
Hovås Billdal IF Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit/röd, Vit, Vita
Hålta IK Hålta IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Gul
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IFK Lane , Div.5 Herrar Bohuslän 2016 IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Strömstad IFK Strömstad(Föreningen)
IFK Trollhättan IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Blå/vit, Vit, Vit
IFK Uddevalla p99 IFK Uddevalla(Föreningen) Blå/vit, Vit, Vit
IFK Uddevalla U15 IFK Uddevalla(Föreningen) Blå/vit, Vit, Vit
IFK Valla IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Valla 15-17 år IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Valla Lag 2 IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Gauthiod IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Kongahälla U-19 IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Oddevold IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold P 00 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold P 01 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold P15 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Svane IK Svane(Föreningen) Grön/vit , Grön, Grön
Jonsereds IF A-truppen Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kode IF J-lag Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kungshamns IF Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
KVIK Halden Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK U19 Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lysekils AIK Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Lysekils AIK , Div 2 Bohuslän Pojkar 16-17 år 2017 Lysekils AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Ljusblå
Lödöse Nygård IK A Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Morlanda GoIF Morlanda GoIF(Föreningen) blå, blå, blå
Moss FK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF 1, Div.2 Bohuslän Pojkar 16-17 år 2017 Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Näsets SK A-lag Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Nödinge SK Fotboll Ale United J Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Qviding FIF Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vita
Rosseröds IK Rosseröds IK(Föreningen) grön/vit, grön, gröna
Rönnängs FF Rönnängs FF(Föreningen) blå, vit, blå
Rönnängs FF Lag 2 Rönnängs FF(Föreningen) blå, vit, blå
Sjömarkens IF /Sandareds IF P 16 Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skedsmo Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skoftebyns IF Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skredsviks SK , Div.6 Bohuslän Herrar 2017 Skredsviks SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skärhamns IK Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skärhamns IK P16 Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Smögens IF Smögens IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Sotenäs Ungdom Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Stala IF/Myckleby IK Stala IF(Föreningen) Vit/gul/grön, Grön/gul, Gul/grön
Stenkullen GoIK P02 Blå Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF , Juniorer Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF P01 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stångenäs AIS Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Svarteborg Dingle IF Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svarteborg FK Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svenshögens SK Svenshögens SK(Föreningen) Orange/Svart, Svart, Orange
Sävedalens IF Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Tanums IF Tanums IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Torp GoIF Torp GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Torslanda IK Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK Herr Junior Röd Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättans BoIS A Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans FK A Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF A Trollhättans IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Utsiktens BK Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Vallens IF Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF junior Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF P01 Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vänersborgs FK Henrik Fridolvsson 0763209924 0763209924 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF A Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Ytterby IS Herr Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ärtemarks IF /Billingsfors Ärtemarks IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Ödsmåls IK Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Ödsmåls IK , Div.1 Bohuslän Pojkar 16-17 år 2017 Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
Tanums IF - Billingsfors IK Avbr. SPARvallen Tanumshede
310099068 Stångenäs AIS - Bovall/Hunnebo Inst.
2017-01-28 09:00 310099035 IK Kongahälla U-19 - Stenungsunds IF , Juniorer Wosabplan
2017-01-28 09:50 310099036 Guldhedens IK Juniorer - Torslanda IK Herr Junior Röd Nya SIF-gården
2017-01-28 10:40 310099037 Hovås Billdal IF - IK Kongahälla U-19 Wosabplan
2017-01-28 11:30 310099038 Stenungsunds IF , Juniorer - Guldhedens IK Juniorer Nya SIF-gården
2017-01-28 12:20 310099039 Torslanda IK - Hovås Billdal IF 0 - 1 Wosabplan
2017-01-28 13:10 310099040 IK Kongahälla U-19 - Guldhedens IK Juniorer 2 - 1 Nya SIF-gården
2017-01-28 14:00 310099041 Hovås Billdal IF - Stenungsunds IF , Juniorer Wosabplan
2017-01-28 14:50 310099042 Torslanda IK - IK Kongahälla U-19 Nya SIF-gården
2017-01-28 15:40 310099043 Guldhedens IK Juniorer - Hovås Billdal IF Wosabplan
2017-01-28 16:30 310099044 Stenungsunds IF , Juniorer - Torslanda IK Nya SIF-gården
2017-01-29 13:00 310099069 Rönnängs FF - IFK Valla Sparbanksvallen
2017-02-04 10:00 310099056 Ödsmåls IK - Gilleby IF Wosabplan
2017-02-04 11:00 310099057 Stenungsunds IF - Brämhults IK Nya SIF-gården
2017-02-04 12:00 310099058 Brämhults IK - Ödsmåls IK Wosabplan
2017-02-04 13:00 310099050 Ljungskile SK U19 - KVIK Halden 4 - 1 Uddevalla Arena Konstgräs
2017-02-04 13:00 310099059 Gilleby IF - Stenungsunds IF Nya SIF-gården
2017-02-04 14:00 310099021 IFK Uddevalla - Ljungskile SK Kamratgården
2017-02-04 14:00 310099025 IK Oddevold - Utsiktens BK Thordengården
2017-02-04 14:00 310099060 Ödsmåls IK - Stenungsunds IF Wosabplan
2017-02-04 15:00 310099061 Gilleby IF - Brämhults IK Nya SIF-gården
2017-02-07 19:00 310099004 Skärhamns IK - Stala IF/Myckleby IK 2 - 1 Tjörns Sparbank Arena
2017-02-11 12:00 310099070 IFK Valla - Eds FF 6 - 3 Sparbanksvallen
2017-02-11 14:00 310099026 IK Oddevold - Stenungsunds IF 4 - 0 Thordengården
2017-02-11 17:00 310099078 Rönnängs FF - Skredsviks SK , Div.6 Bohuslän Herrar 2017 Sparbanksvallen
2017-02-12 14:00 310099062 IK Oddevold P 01 - Skoftebyns IF Thordengården
2017-02-12 14:00 310099086 FC Diaspora - Trollhättans FK A Kamratgården
2017-02-12 16:00 310099079 Rönnängs FF - Gilleby IF Sparbanksvallen
2017-02-17 19:00 310099083 Herrestads AIF P U - Herrestads AIF P U Konstgräs, Undavallen
2017-02-18 13:00 310099022 IFK Uddevalla - Gunnilse IS Kamratgården
2017-02-25 12:00 310099001 Stenungsunds IF - Torslanda IK 2 - 1 Wosabplan
2017-02-25 12:00 310099017 Svarteborg FK - Munkedals IF 2 - 1 Sparplan
2017-02-25 12:00 310099085 Gilleby IF - Färgelanda IF 3 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2017-02-25 13:00 310099007 Kungshamns IF - Smögens IF 4 - 0 Kungshamnsvallen
2017-02-25 13:00 310099071 Tanums IF - Bäckefors IF 0 - 5 SPARvallen Tanumshede
2017-02-25 13:00 310099077 Stala IF/Myckleby IK - Göta BK A 0 - 2 Ängö Schakt Arena
2017-02-25 14:00 310099029 IK Oddevold - Skoftebyns IF 1 - 1 Thordengården
2017-02-25 15:00 310099047 Herrestads AIF - Stångenäs AIS 5 - 0 Undavallen K-gräs
2017-02-26 10:00 310099100 Stenungsunds IF P01 - Skärhamns IK P16 3 - 0 Wosabplan
2017-02-26 11:00 310099101 Vallens IF P01 - Sjömarkens IF /Sandareds IF P 16 0 - 3 Nya SIF-gården
2017-02-26 12:00 310099102 Sjömarkens IF /Sandareds IF P 16 - Stenungsunds IF P01 0 - 0 Wosabplan
2017-02-26 13:00 310099103 Skärhamns IK P16 - Vallens IF P01 Nya SIF-gården
2017-02-26 14:00 310099104 Stenungsunds IF P01 - Vallens IF P01 Wosabplan
2017-02-26 15:00 310099074 Bokenäset BK , Div.6 Bohuslän Herrar 2017 - Trollhättans IF A Rimnersvallen Konstgräs
2017-02-26 15:00 310099088 Herrestads AIF P U - Skoftebyns IF 1 - 6 Konstgräs, Undavallen
2017-02-26 15:00 310099105 Skärhamns IK P16 - Sjömarkens IF /Sandareds IF P 16 Nya SIF-gården
2017-02-26 17:00 310099094 IFK Valla Lag 2 - Rönnängs FF Lag 2 3 - 0 Sparbanksvallen
2017-02-28 19:00 310099006 Kungshamns IF - Svarteborg FK 6 - 0 Kungshamnsvallen
2017-02-28 19:00 310099106 Ljungskile SK - Ödsmåls IK Skarsjövallen
2017-03-03 19:00 310099107 Stångenäs AIS - Henåns IF 1, Div 4 Bohuslän/Dal Herrar 2017 0 - 1 Brastad Arena
2017-03-04 12:30 310099072 Tanums IF - Svarteborg FK 2 - 4 SPARvallen Tanumshede
2017-03-04 13:00 310099054 IFK Uddevalla - Carlstad United BK 3 - 0 Kamratgården
2017-03-04 13:00 310099111 IK Svane - Högsäters GF 4 - 1 Svanevallen
2017-03-04 13:30 310099008 Bovall/Hunnebo - Lysekils AIK 2 - 2 Kungshamnsvallen
2017-03-04 14:00 310099028 IK Oddevold - Sävedalens IF 0 - 0 Thordengården
2017-03-04 15:00 310099097 Lysekils AIK , Div 2 Bohuslän Pojkar 16-17 år 2017 - Munkedals IF 1, Div.2 Bohuslän Pojkar 16-17 år 2017 3 - 5 Kronbergsvallens IP
2017-03-05 14:00 310099067 Vallens IF junior - Nödinge SK Fotboll Ale United J Stora Höga IP 2 Konstgräs
2017-03-08 19:00 310099053 Ljungskile SK - Vänersborgs IF A 2 - 0 Skarsjövallen
2017-03-10 19:00 310099090 Stångenäs AIS - Munkedals IF 2 - 1 Brastad Arena
2017-03-11 12:00 310099018 Svarteborg FK - Smögens IF 2 - 3 Sparplan
2017-03-11 12:00 310099024 IFK Uddevalla - Sävedalens IF 2 - 3 Kamratgården
2017-03-11 13:00 310099005 Skärhamns IK - Henåns IF 1, Div 4 Bohuslän/Dal Herrar 2017 2 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2017-03-11 13:00 310099009 Grebbestads IF - Trollhättans BoIS A 3 - 0 SPARvallen Tanumshede
2017-03-11 13:00 310099084 Groheds IF - Ellenö IK 4 - 2 Uddevalla Arena Konstgräs
2017-03-11 13:00 310099112 IK Svane - Färgelanda IF 7 - 0 Svanevallen
2017-03-11 14:00 310099051 IK Oddevold - KVIK Halden Thordengården
2017-03-11 14:30 310099114 IFK Uddevalla U15 - IFK Trollhättan 5 - 0 Kamratgården
2017-03-11 15:00 310099098 Lysekils AIK , Div 2 Bohuslän Pojkar 16-17 år 2017 - Sotenäs Ungdom 1 - 7 Kronbergsvallens IP
2017-03-11 16:00 310099113 Eds FF P17 - Skedsmo 4 - 2 Strömsvallen
2017-03-11 16:30 310099122 Stenungsunds IF , Juniorer - Skedsmo 6 - 0 Wosabplan
2017-03-12 12:45 310099125 Gilleby IF - Munkedals IF 1 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
2017-03-12 14:00 310099046 IFK Uddevalla p99 - Torslanda IK Kamratgården
2017-03-12 16:00 310099128 IFK Valla Lag 2 - Rönnängs FF Lag 2 1 - 1 Sparbanksvallen
2017-03-12 16:00 310099129 Skärhamns IK P16 - Vallens IF P01 2 - 1 Tjörns Sparbank Arena
2017-03-12 17:15 310099115 IFK Uddevalla U15 - IK Oddevold 0 - 3 Kamratgården
2017-03-15 18:00 310099010 Grebbestads IF - IK Svane 3 - 1 SPARvallen Tanumshede
2017-03-16 18:30 310099019 Svarteborg FK - Hamburgsunds IF 2 - 4 Sparplan
2017-03-18 11:00 310099116 IFK Uddevalla U15 - Stenkullen GoIK P02 Blå 2 - 0 Kamratgården
2017-03-18 13:30 310099013 Bovall/Hunnebo - Smögens IF 4 - 1 Kungshamnsvallen
2017-03-18 14:00 310099063 Vallens IF - Ytterby IS Herr 4 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2017-03-18 14:00 310099120 IK Oddevold - IFK Uddevalla 0 - 3 Thordengården
2017-03-18 15:00 310099138 Ellenö IK - IFK Lane , Div.5 Herrar Bohuslän 2016 4 - 0
2017-03-18 15:30 310099095 Tanums IF - Ärtemarks IF /Billingsfors Inst. SPARvallen Tanumshede
2017-03-19 13:00 310099123 Hedekas IF/Svarteborg - Bullarens GoIF Inst. Sparplan
2017-03-19 13:00 310099131 Hedekas IF/Svarteborg - Färgelanda IF Division 7 Herrar 7 - 0 Sparplan
2017-03-19 15:00 310099121 Skredsviks SK , Div.6 Bohuslän Herrar 2017 - Hogstorps IF Rimnersvallen Konstgräs
2017-03-19 17:00 310099099 Lysekils AIK , Div 2 Bohuslän Pojkar 16-17 år 2017 - Svarteborg Dingle IF 8 - 1 Kronbergsvallens IP
2017-03-21 18:45 310099020 Svarteborg FK - Färgelanda IF 4 - 6 Sparplan
2017-03-21 19:00 310099002 Stenungsunds IF - IK Svane 5 - 0 Wosabplan
2017-03-22 19:00 310099136 Vallens IF junior - Kode IF J-lag Stora Höga IP 2 Konstgräs
2017-03-23 19:00 310099119 Lysekils AIK - Henåns IF 1, Div 4 Bohuslän/Dal Herrar 2017 1 - 3 Kronbergsvallens IP
2017-03-23 20:00 310099133 IFK Strömstad - KVIK Halden 6 - 0
2017-03-24 19:30 310099137 Tanums IF - Eds FF Division 7 Herrar 2015 SPARvallen Tanumshede
2017-03-25 11:00 310099082 Herrestads AIF Herr - Färgelanda IF Division 7 Herrar Undavallen K-gräs
2017-03-25 12:00 310099032 IK Oddevold P 00 - Hogstorps IF 6 - 2 Thordengården
2017-03-25 12:00 310099117 IFK Uddevalla U15 - Skoftebyns IF 1 - 1 Kamratgården
2017-03-25 14:00 310099030 IK Oddevold - Grebbestads IF Thordengården
2017-03-25 14:00 310099143 Stenungsunds IF P01 - Skedsmo Wosabplan
2017-03-25 14:00 310099144 IFK Uddevalla U15 - Skärhamns IK 4 - 0 Kamratgården
2017-03-26 08:45 310099124 Hedekas IF/Svarteborg - Färgelanda IF Division 7 Herrar Inst. Sparplan
2017-03-26 13:00 310099132 Hedekas IF/Svarteborg - Bullarens GoIF 3 - 1 Sparplan
2017-03-26 14:15 310099076 Stenungsunds IF , Juniorer - Guldhedens IK Juniorer Wosabplan
2017-03-26 15:00 310099142 Herrestads AIF P U - Munkedals IF Konstgräs, Undavallen
2017-03-31 18:00 310099127 Smögens IF - Hamburgsunds IF Kungshamnsvallen
2017-03-31 19:00 310099065 Vallens IF - IK Svane Stora Höga IP 2 Konstgräs
2017-03-31 19:00 310099139 IK Oddevold P 01 - Lysekils AIK Thordengården
2017-04-01 13:00 310099003 Stenungsunds IF - Gunnilse IS Wosabplan
2017-04-01 13:00 310099011 Bovall/Hunnebo - Kungshamns IF Kungshamnsvallen
2017-04-01 13:00 310099052 IFK Uddevalla - KVIK Halden Kamratgården
2017-04-01 14:00 310099033 Lysekils AIK - Munkedals IF Kronbergsvallens IP
2017-04-01 14:00 310099055 IK Oddevold - Carlstad United BK Thordengården
2017-04-01 15:00 310099140 Skedsmo - Ödsmåls IK Wosabplan
2017-04-01 17:00 310099141 Skedsmo - Svenshögens SK
2017-04-02 12:00 310099145 IFK Uddevalla U15 - Grebbestads IF Kamratgården
2017-04-02 13:00 310099130 IFK Valla 15-17 år - Ödsmåls IK , Div.1 Bohuslän Pojkar 16-17 år 2017 Sparbanksvallen
2017-04-02 14:00 310099146 IFK Uddevalla U15 - Vänersborgs IF Kamratgården
2017-04-03 19:00 310099134 Gilleby IF - Stala IF/Myckleby IK Tavlebordsvallen konstgräs
2017-04-08 12:30 310099075 Tanums IF - Bullarens GoIF SPARvallen Tanumshede
2017-04-08 13:00 310099108 Lödöse Nygård IK A - Rosseröds IK Tjörns Sparbank Arena
2017-04-08 14:00 310099049 Ljungskile SK - Qviding FIF Skarsjövallen
2017-04-08 14:00 310099096 Vallens IF - IFK Valla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2017-04-08 15:00 310099012 Bovall/Hunnebo - Svarteborg FK Kungshamnsvallen
2017-04-17 16:00 310099126 IFK Valla Lag 2 - Hogstorps IF Sparbanksvallen