Spelprogram - Flickor, Div 2 Västra - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Halvorstorp/Trollhättans FK Peter Ohlson 052019851 0703198515 Grå/Lila/Grå
Herrestads AIF Roger Ljungström 0705773481 0705773481 Orange/Svart/Orange
Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum Per-Anders Spetz 0510543146 0702883308 Himmelsblå/Vit/Vit
IK Gauthiod Camilla Lundmark 051429077 0705329077 Röd/Blå/Röd
Stångenäs/Lyskekil Stefan Dahlqvist 052310770 0705915152 Ljusblå/Blå/Blå
Vänersborgs IF Oskar Wetterling 0703987634 Röd/Blå/Röd
Ödsmål/Ljungskile/Göta Mattias Wahlbom 0739471420 0739471420 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-19 19:00 200411002 Herrestads AIF - Stångenäs/Lyskekil 5 - 1 Konstgräs, Undavallen
2017-04-23 13:15 200411003 Halvorstorp/Trollhättans FK - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum 4 - 0 Lyrfågel konstgräs
2017-04-23 17:00 200411004 IK Gauthiod - Ödsmål/Ljungskile/Göta 1 - 1 Lunnevi IP B-plan
2017-04-28 19:00 200411006 Vänersborgs IF - IK Gauthiod 2 - 0 Sörbyvallens Konstgräsplan
2017-04-29 11:00 200411007 Ödsmål/Ljungskile/Göta - Halvorstorp/Trollhättans FK 1 - 5 Skarsjövallen
Maj
2017-05-01 15:00 200411008 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Herrestads AIF 1 - 2 Kinnevallen B-plan
2017-05-03 19:00 200411012 Herrestads AIF - Ödsmål/Ljungskile/Göta 4 - 0 Undavallen
2017-05-05 19:15 200411013 Halvorstorp/Trollhättans FK - Vänersborgs IF 4 - 0 Stavrelunds IP A-plan
2017-05-13 17:00 200411019 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Stångenäs/Lyskekil 1 - 0 Sörbovallen
2017-05-14 16:00 200411023 Halvorstorp/Trollhättans FK - IK Gauthiod 4 - 0 Halvorstorps IP A-plan
2017-05-19 19:00 200411025 Stångenäs/Lyskekil - Ödsmål/Ljungskile/Göta 3 - 1 Gullmarsvallen
2017-05-23 19:00 200411026 IK Gauthiod - Herrestads AIF 0 - 11 Lunnevi IP B-plan
2017-05-28 12:00 200411029 Ödsmål/Ljungskile/Göta - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum 0 - 3 Ödsmåls IP
2017-05-31 19:00 200411032 Herrestads AIF - Halvorstorp/Trollhättans FK 1 - 2 Konstgräs, Undavallen
Juni
2017-06-04 17:00 200411034 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Vänersborgs IF 3 - 2 Hellehof A-plan
2017-06-11 15:30 200411040 Vänersborgs IF - Ödsmål/Ljungskile/Göta 4 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2017-06-11 17:00 200411038 IK Gauthiod - Stångenäs/Lyskekil 2 - 4 Lunnevi IP B-plan
2017-06-18 13:30 200411017 Vänersborgs IF - Herrestads AIF 0 - 3 Vänersvallen Nord Konstgräs
2017-06-18 18:00 200411044 Stångenäs/Lyskekil - Halvorstorp/Trollhättans FK 2 - 3 Gullmarsvallen
2017-06-21 19:15 200411028 Vänersborgs IF - Stångenäs/Lyskekil 3 - 4 Vänersvallen Rugby/träningsplan
2017-06-25 19:00 200411048 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Halvorstorp/Trollhättans FK 4 - 0 Sörbovallen
2017-06-29 19:00 200411043 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - IK Gauthiod 5 - 0 Kinnevallen A-plan
Augusti
2017-08-09 19:00 200411054 IK Gauthiod - Vänersborgs IF 3 - 1 Lunnevi IP B-plan
2017-08-13 15:00 200411052 Herrestads AIF - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum 4 - 1 Undavallen K-gräs
2017-08-18 19:00 200411058 Ödsmål/Ljungskile/Göta - Herrestads AIF 0 - 14 Ödsmåls IP
2017-08-18 20:15 200411057 Vänersborgs IF - Halvorstorp/Trollhättans FK 2 - 4 Vänersvallen Nord Konstgräs
2017-08-23 18:45 200411053 Halvorstorp/Trollhättans FK - Ödsmål/Ljungskile/Göta 7 - 1 Halvorstorps IP A-plan
2017-08-23 19:00 200411049 Stångenäs/Lyskekil - Herrestads AIF 2 - 8 Kronbergsvallens IP
2017-08-26 11:00 200411047 Ödsmål/Ljungskile/Göta - IK Gauthiod 1 - 1 Skarsjövallen
2017-08-27 16:00 200411065 Stångenäs/Lyskekil - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum 0 - 4 Gullmarsvallen
2017-08-30 19:00 200411062 Herrestads AIF - Vänersborgs IF 10 - 0 Undavallen K-gräs
2017-08-31 19:00 200411066 IK Gauthiod - Halvorstorp/Trollhättans FK 2 - 5 Lunnevi IP Konstgräs
September
2017-09-10 19:00 200411074 Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum - Ödsmål/Ljungskile/Göta WO (3 - 0) Kinnevallen B-plan
2017-09-13 19:00 200411075 Stångenäs/Lyskekil - Vänersborgs IF 4 - 0 Kronbergsvallens IP
2017-09-16 11:00 200411079 Vänersborgs IF - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum 2 - 3 Vänersvallen Nord Konstgräs
2017-09-17 11:00 200411069 Ödsmål/Ljungskile/Göta - Stångenäs/Lyskekil 0 - 5 Skarsjövallen
2017-09-19 19:15 200411076 Halvorstorp/Trollhättans FK - Herrestads AIF 2 - 5 Lyrfågel konstgräs
2017-09-23 11:00 200411082 Ödsmål/Ljungskile/Göta - Vänersborgs IF 0 - 3 Ödsmåls IP
2017-09-23 11:00 200411084 Stångenäs/Lyskekil - IK Gauthiod 3 - 1 Kronbergsvallens IP
2017-09-30 11:00 200411088 IK Gauthiod - Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum 1 - 3 Lunnevi IP B-plan
Oktober
2017-10-01 11:00 200411087 Halvorstorp/Trollhättans FK - Stångenäs/Lyskekil 4 - 2 Halvorstorps IP A-plan
2017-10-11 19:00 200411072 Herrestads AIF - IK Gauthiod 4 - 0 Lunnevi IP Konstgräs