Spelprogram - Div 5 Pojkar max 13 år 9 mot 9 A-slutspel

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grohed/Ljungskile Svart Rikard Delbring 0706063981 Svart/Svart/Svart
Grohed/Ljungskile Vit Daniel Högberg 0706308331 Svart/Svart/Svart
Herrestads AIF Svart Malin Rindvik 0768831114 Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Vit Anders Östblom 0703662070 Vit/svart randig/svart/svart
IFK Strömstad Fernando Montenegro 0735766229 Blå/Vit tröja , blåa byxor och blåa strumpor.
Orust Fotboll Svart Anna Samuelsson 030412205 0702826280 Svart/Svart/Svart
Stenungsunds IF Jonnie Ludwigs 0706642949 0706642949 Röd/Röda/Röda
Tanums IF Fredrik Kallin 052520144 0704938820 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-19 11:00 312058001 Herrestads AIF Vit - Grohed/Ljungskile Vit 3 - 3 Undavallen
2017-08-19 15:00 312058003 Herrestads AIF Svart - Stenungsunds IF 0 - 3 Undavallen
2017-08-20 16:00 312058002 Grohed/Ljungskile Svart - IFK Strömstad 3 - 7 Grohedsvallen
2017-08-20 17:00 312058004 Orust Fotboll Svart - Tanums IF 3 - 2 Lövängens IP
2017-08-23 18:30 312058008 Tanums IF - Herrestads AIF Vit 3 - 3 SPARvallen Tanumshede
2017-08-27 312058007 Grohed/Ljungskile Vit - Grohed/Ljungskile Svart 3 - 3 Grohedsvallen
2017-08-27 14:15 312058005 Stenungsunds IF - Orust Fotboll Svart 6 - 3 SEAB-plan
2017-08-27 15:00 312058006 IFK Strömstad - Herrestads AIF Svart 10 - 3 Strömsvallen
2017-08-31 18:30 312058009 Grohed/Ljungskile Svart - Herrestads AIF Vit 2 - 1 Grohedsvallen
September
2017-09-02 14:15 312058012 Stenungsunds IF - Tanums IF WO (3 - 0) Wosabplan
2017-09-02 17:00 312058011 Orust Fotboll Svart - IFK Strömstad 1 - 4 Hällevi (Henåns IF)
2017-09-03 15:00 312058010 Herrestads AIF Svart - Grohed/Ljungskile Vit 6 - 4 Konstgräs, Undavallen
2017-09-09 11:00 312058013 Grohed/Ljungskile Vit - Orust Fotboll Svart 4 - 3 Skarsjövallen
2017-09-09 11:00 312058016 IFK Strömstad - Stenungsunds IF 1 - 3 Strömsvallen
2017-09-11 18:30 312058014 Herrestads AIF Vit - Herrestads AIF Svart 1 - 2 Undavallen
2017-09-13 19:00 312058015 Tanums IF - Grohed/Ljungskile Svart 6 - 2 SPARvallen Tanumshede
2017-09-15 18:30 312058018 Orust Fotboll Svart - Herrestads AIF Vit 0 - 1 Ängö Schakt Arena
2017-09-16 15:00 312058017 Herrestads AIF Svart - Grohed/Ljungskile Svart 4 - 0 Undavallen
2017-09-17 11:00 312058020 IFK Strömstad - Tanums IF 6 - 2 Strömsvallen
2017-09-17 14:15 312058019 Stenungsunds IF - Grohed/Ljungskile Vit 3 - 0 SEAB-plan
2017-09-21 19:00 312058021 Grohed/Ljungskile Svart - Orust Fotboll Svart 3 - 2 Skarsjövallen
2017-09-23 11:00 312058024 Herrestads AIF Vit - Stenungsunds IF 2 - 5 Undavallen
2017-09-23 11:30 312058022 Tanums IF - Herrestads AIF Svart 8 - 2 SPARvallen Tanumshede
2017-09-23 13:30 312058023 Grohed/Ljungskile Vit - IFK Strömstad 0 - 5 Skarsjövallen
2017-09-28 19:00 312058028 Grohed/Ljungskile Vit - Tanums IF 2 - 3 Skarsjövallen
Oktober
2017-10-01 16:30 312058026 Stenungsunds IF - Grohed/Ljungskile Svart 1 - 1 Wosabplan
2017-10-01 17:00 312058025 Orust Fotboll Svart - Herrestads AIF Svart 1 - 3 Ängö Schakt Arena
2017-10-01 18:00 312058027 IFK Strömstad - Herrestads AIF Vit 9 - 2 Strömsvallen