Spelprogram - Div 5 Pojkar max 13 år 9 mot 9 B-slutspel

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grebbestads IF Jens Ohlson 0709192805 Röd/svart randig/Svarta/Röda
Hamburgsunds IF Martin Pettersson 0730708269 Blå, Blå, Blå
IFK Uddevalla Dale Engelbrektsson 0709469166 Blå/vit, Vit, Vit
IK Oddevold Vit Tomas Damgaard 0700871156 Blå m vita ärmar/Vit/Blå
Lysekils AIK Mikael Åberg 0703966610 ljusblå/mörkblå/ljusblå
Munkedals IF Christian Bergman 0762477542 Blå, Vit, Blå
Orust Fotboll Vit Anna Samuelsson 030412205 0702826280 Svart/Svart/Svart
Stångenäs AIS Peter Lundqvist 0730516051 Röd/Röd/Röda
Vallens IF Ted Nordqvist 0303212512 0721830083 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-12 12:00 312059002 IK Oddevold Vit - Lysekils AIK 4 - 6 Thordengården
2017-08-13 17:00 312059004 IFK Uddevalla - Hamburgsunds IF 3 - 4 Kamratgården
2017-08-16 19:00 312059005 Munkedals IF - Orust Fotboll Vit 1 - 1 Munkedals IP
2017-08-17 19:00 312059007 Orust Fotboll Vit - IFK Uddevalla 2 - 1 Hällevi (Henåns IF)
2017-08-17 19:00 312059009 Lysekils AIK - Vallens IF 6 - 3 Kronbergsvallens IP
2017-08-17 19:15 312059003 Grebbestads IF - Stångenäs AIS 2 - 9 Siljevi
2017-08-23 18:30 312059013 Grebbestads IF - Orust Fotboll Vit 1 - 1 Siljevi
2017-08-24 18:00 312059024 Stångenäs AIS - Munkedals IF 6 - 2 Tuntorpsvallen
2017-08-27 13:00 312059012 IK Oddevold Vit - Hamburgsunds IF 3 - 0 Thordengården
2017-08-27 19:00 312059014 IFK Uddevalla - Munkedals IF 2 - 5 Kamratgården
2017-08-29 17:30 312059016 Munkedals IF - Grebbestads IF 3 - 2 Munkedals IP
September
2017-09-03 18:00 312059021 Vallens IF - Orust Fotboll Vit 8 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2017-09-04 18:00 312059019 Stångenäs AIS - Lysekils AIK 2 - 5 Tuntorpsvallen
2017-09-05 18:00 312059008 Hamburgsunds IF - Grebbestads IF Fjällbacka IP
2017-09-07 18:30 312059017 Orust Fotboll Vit - IK Oddevold Vit 0 - 3 Hällevi (Henåns IF)
2017-09-10 17:00 312059027 Munkedals IF - Vallens IF Munkedals IP
2017-09-10 19:30 312059026 IFK Uddevalla - IK Oddevold Vit 0 - 5 Kamratgården
2017-09-13 18:00 312059044 Stångenäs AIS - IFK Uddevalla 10 - 0 Gullmarsvallen
2017-09-14 17:30 312059025 Lysekils AIK - Hamburgsunds IF 4 - 1 Kronbergsvallens IP
2017-09-16 11:00 312059034 Stångenäs AIS - Orust Fotboll Vit 7 - 2 Kronbergsvallens IP
2017-09-16 11:00 312059035 Lysekils AIK - Munkedals IF 1 - 3 Gullmarsvallen
2017-09-16 12:00 312059032 IK Oddevold Vit - Grebbestads IF 4 - 2 Thordengården
2017-09-17 12:00 312059031 Vallens IF - IFK Uddevalla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2017-09-17 13:00 312059029 Hamburgsunds IF - Stångenäs AIS 4 - 4 SPARvallen Tanumshede
2017-09-20 19:15 312059028 Orust Fotboll Vit - Lysekils AIK 9 - 1 Ängö Schakt Arena
2017-09-21 18:00 312059006 Stångenäs AIS - IK Oddevold Vit 3 - 5 Kronbergsvallens IP
2017-09-23 12:30 312059011 Vallens IF - Stångenäs AIS 9 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2017-09-23 15:30 312059037 IFK Uddevalla - Lysekils AIK 3 - 5 Kamratgården
2017-09-24 13:00 312059039 Orust Fotboll Vit - Hamburgsunds IF 6 - 1 Hällevi (Henåns IF)
2017-09-24 14:00 312059036 Grebbestads IF - Vallens IF 2 - 10 Siljevi
2017-09-24 17:00 312059038 Munkedals IF - IK Oddevold Vit 2 - 0 Munkedals IP
2017-09-30 11:00 312059045 Lysekils AIK - Grebbestads IF Kronbergsvallens IP
Oktober
2017-10-01 312059043 Hamburgsunds IF - Munkedals IF Fjällbacka IP
2017-10-01 10:30 312059023 Grebbestads IF - IFK Uddevalla Siljevi
2017-10-01 16:00 312059041 Vallens IF - IK Oddevold Vit Stora Höga IP 2 Konstgräs
December
2017-12-30 00:00 312059018 Hamburgsunds IF - Vallens IF Fjällbacka IP