Spelprogram - Div 1 Södra, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-07 14:00 Tvååkers IF - Utsiktens BK 2 - 1 350 Övrevi C
2018-04-07 14:00 Lunds BK - Torns IF 1 - 2 1 152 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-04-07 14:00 Eskilsminne IF - Kristianstad FC 2 - 1 459 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2018-04-07 15:00 Grebbestads IF - Oskarshamns AIK 1 - 2 610 Sparvallen Tanumshede
2018-04-07 15:00 Åtvidabergs FF - Ljungskile SK 1 - 1 880 Kopparvallen
2018-04-07 16:00 Skövde AIK - Ängelholms FF 0 - 2 336 Södermalms IP konstgräs
2018-04-08 16:00 FK Karlskrona - IK Oddevold 1 - 1 401 Åvallen 2
2018-04-08 16:00 Husqvarna FF - Mjällby AIF 0 - 0 344 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2018-04-14 15:00 Torns IF - Grebbestads IF 2 - 1 430 Tornvallen, Stångby konstgräs
2018-04-14 16:00 Oskarshamns AIK - Tvååkers IF 2 - 3 443 Arena Oskarshamn
2018-04-14 16:00 Utsiktens BK - Åtvidabergs FF 1 - 1 85 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-14 16:00 Kristianstad FC - Lunds BK 0 - 1 1 518 Kristianstads Fotbollsarena
2018-04-15 16:00 Mjällby AIF - Skövde AIK 4 - 1 1 335 Strandvallen A-plan
2018-04-15 16:00 Ängelholms FF - FK Karlskrona 2 - 2 188 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2018-04-15 16:00 Ljungskile SK - Eskilsminne IF 1 - 1 423 Vänersvallen Nord Konstgräs
2018-04-16 19:00 IK Oddevold - Husqvarna FF 2 - 1 255 Rimnersvallen
2018-04-21 14:00 Torns IF - Ljungskile SK 1 - 0 322 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-04-21 14:00 Åtvidabergs FF - Oskarshamns AIK 0 - 2 845 Kopparvallen
2018-04-21 15:00 Grebbestads IF - FK Karlskrona 0 - 2 410 Sparvallen Tanumshede
2018-04-21 15:00 Tvååkers IF - Mjällby AIF 2 - 5 475 Övrevi C
2018-04-21 15:00 Eskilsminne IF - IK Oddevold 1 - 4 377 Harlyckans IP 1
2018-04-21 16:00 Skövde AIK - Lunds BK 0 - 2 240 Södermalms IP konstgräs
2018-04-21 16:00 Husqvarna FF - Utsiktens BK 2 - 3 101 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2018-04-23 19:30 Kristianstad FC - Ängelholms FF 2 - 1 392 Kristianstads Fotbollsarena
2018-04-28 15:00 Lunds BK - Grebbestads IF 2 - 2 315 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-04-28 16:00 Utsiktens BK - Torns IF 1 - 2 101 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-29 16:00 Mjällby AIF - Eskilsminne IF 2 - 0 1 581 Strandvallen A-plan
2018-04-29 16:00 Ängelholms FF - Åtvidabergs FF 2 - 1 189 Ängelholms IP A-plan
2018-04-29 16:00 Ljungskile SK - Kristianstad FC 0 - 1 567 Skarsjövallen
2018-04-29 17:00 Oskarshamns AIK - Husqvarna FF 3 - 1 338 Arena Oskarshamn
Maj
2018-05-01 16:00 FK Karlskrona - Tvååkers IF 1 - 3 604 Västra Mark IP
2018-05-01 17:00 IK Oddevold - Skövde AIK 1 - 0 506 Rimnersvallen
2018-05-05 14:00 Tvååkers IF - Lunds BK 0 - 0 375 Övrevi A
2018-05-05 14:00 Eskilsminne IF - FK Karlskrona 2 - 0 322 Harlyckans IP 1
2018-05-05 15:00 Kristianstad FC - Oskarshamns AIK 1 - 1 296 Kristianstads Fotbollsarena
2018-05-05 16:00 Åtvidabergs FF - Mjällby AIF 0 - 1 821 Kopparvallen
2018-05-05 16:00 Skövde AIK - Utsiktens BK 4 - 0 305 Södermalms IP
2018-05-05 16:00 Matchändring och arenaändring pga. att Vapenvallen är ospelbar. Husqvarna FF - Ljungskile SK 2 - 4 127 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2018-05-06 15:00 Grebbestads IF - Ängelholms FF 2 - 1 650 Siljevi 1 11-manna
2018-05-06 16:00 Torns IF - IK Oddevold 0 - 0 539 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-05-10 16:00 Utsiktens BK - Grebbestads IF 3 - 0 170 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-12 14:00 Lunds BK - Åtvidabergs FF 6 - 3 236 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-05-12 16:00 Oskarshamns AIK - Eskilsminne IF 3 - 1 376 Arena Oskarshamn
2018-05-12 16:00 Ljungskile SK - Tvååkers IF 0 - 1 505 Skarsjövallen
2018-05-13 16:00 FK Karlskrona - Skövde AIK 1 - 1 285 Västra Mark IP
2018-05-13 16:00 Mjällby AIF - Torns IF 2 - 1 1 635 Strandvallen A-plan
2018-05-13 16:00 Ängelholms FF - Husqvarna FF 2 - 0 202 Ängelholms IP A-plan
2018-05-13 17:00 IK Oddevold - Kristianstad FC 4 - 0 522 Rimnersvallen
2018-05-17 19:00 Ängelholms FF - Torns IF 0 - 1 213 Ängelholms IP A-plan
2018-05-18 19:00 Grebbestads IF - Tvååkers IF 0 - 1 570 Siljevi 1 11-manna
2018-05-19 15:00 Kristianstad FC - Skövde AIK 3 - 3 272 Kristianstads Fotbollsarena
2018-05-19 15:00 Eskilsminne IF - Åtvidabergs FF 3 - 0 500 Harlyckans IP 1
2018-05-19 16:00 Utsiktens BK - Mjällby AIF 3 - 2 150 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-19 16:00 Lunds BK - Oskarshamns AIK 4 - 5 161 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-05-20 16:00 Husqvarna FF - FK Karlskrona 1 - 2 150 Zinkensdamm - Naturgräs
2018-05-20 17:00 Ljungskile SK - IK Oddevold 4 - 1 2 334 Skarsjövallen
2018-05-25 19:00 Torns IF - Eskilsminne IF 1 - 3 436 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-05-26 16:00 Tvååkers IF - Ängelholms FF 4 - 1 519 Övrevi A
2018-05-26 16:00 Oskarshamns AIK - Utsiktens BK 3 - 2 337 Arena Oskarshamn
2018-05-27 16:00 Åtvidabergs FF - Kristianstad FC 1 - 1 373 Kopparvallen
2018-05-27 16:00 FK Karlskrona - Ljungskile SK 2 - 1 245 Västra Mark IP
2018-05-27 16:00 Mjällby AIF - Grebbestads IF 3 - 2 1 068 Strandvallen A-plan
2018-05-27 17:00 IK Oddevold - Lunds BK 1 - 0 381 Rimnersvallen
2018-05-29 19:00 Skövde AIK - Husqvarna FF 0 - 5 440 Södermalms IP
2018-05-31 19:00 Kristianstad FC - Torns IF 0 - 0 528 Kristianstads Fotbollsarena
Juni
2018-06-02 14:00 Lunds BK - FK Karlskrona 4 - 2 186 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-06-02 14:00 Eskilsminne IF - Tvååkers IF 1 - 0 395 Harlyckans IP 1
2018-06-02 15:00 Ljungskile SK - Oskarshamns AIK 0 - 1 288 Skarsjövallen
2018-06-02 16:00 Grebbestads IF - Skövde AIK 1 - 2 450 Siljevi 1 11-manna
2018-06-02 16:00 Mjällby AIF - IK Oddevold 6 - 0 1 152 Strandvallen A-plan
2018-06-02 16:00 Ängelholms FF - Utsiktens BK 1 - 0 154 Ängelholms IP A-plan
2018-06-03 16:00 Husqvarna FF - Åtvidabergs FF 4 - 2 192 Zinkensdamm - Naturgräs
2018-06-06 14:00 Torns IF - Oskarshamns AIK 2 - 1 379 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-06-06 15:00 Tvååkers IF - Kristianstad FC 1 - 1 420 Övrevi A
2018-06-06 15:00 Åtvidabergs FF - FK Karlskrona 2 - 0 731 Kopparvallen
2018-06-06 16:00 Skövde AIK - Ljungskile SK 1 - 1 432 Södermalms IP
2018-06-06 16:00 Husqvarna FF - Lunds BK 2 - 0 211 Zinkensdamm - Naturgräs
2018-06-06 16:00 Utsiktens BK - Eskilsminne IF 0 - 1 112 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-06 16:00 Ängelholms FF - Mjällby AIF 2 - 1 571 Ängelholms IP A-plan
2018-06-06 17:00 IK Oddevold - Grebbestads IF 1 - 1 1 113 Rimnersvallen
2018-06-09 16:00 Grebbestads IF - Åtvidabergs FF 3 - 1 482 Siljevi 1 11-manna
2018-06-09 16:00 Torns IF - Tvååkers IF 3 - 0 301 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-06-09 16:00 Ljungskile SK - Ängelholms FF 4 - 0 318 Skarsjövallen
2018-06-10 15:00 Utsiktens BK - IK Oddevold 4 - 2 224 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-10 15:00 Eskilsminne IF - Lunds BK 2 - 3 352 Harlyckans IP 1
2018-06-10 16:00 FK Karlskrona - Mjällby AIF 2 - 2 2 358 Västra Mark IP
2018-06-10 16:00 Oskarshamns AIK - Skövde AIK 0 - 0 492 Arena Oskarshamn
2018-06-10 16:00 Kristianstad FC - Husqvarna FF 3 - 1 427 Kristianstads Fotbollsarena
2018-06-16 14:00 Tvååkers IF - Husqvarna FF 2 - 0 247 Övrevi A
2018-06-16 14:00 Lunds BK - Utsiktens BK 3 - 2 126 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-06-16 16:00 Åtvidabergs FF - Torns IF 1 - 1 660 Kopparvallen
2018-06-16 16:00 Skövde AIK - Eskilsminne IF 0 - 2 178 Södermalms IP
2018-06-16 16:00 IK Oddevold - Ängelholms FF 3 - 1 314 Rimnersvallen
2018-06-16 16:00 Mjällby AIF - Oskarshamns AIK 1 - 1 1 335 Strandvallen A-plan
2018-06-17 17:00 Kristianstad FC - FK Karlskrona 4 - 3 403 Kristianstads Fotbollsarena
2018-06-17 17:00 Ljungskile SK - Grebbestads IF 2 - 0 734 Skarsjövallen
2018-06-20 19:00 FK Karlskrona - Torns IF 1 - 1 243 Västra Mark IP
2018-06-20 19:00 Lunds BK - Mjällby AIF 0 - 4 492 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-06-21 19:00 Utsiktens BK - Ljungskile SK 4 - 1 279 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-21 19:30 Skövde AIK - Tvååkers IF 2 - 1 115 Södermalms IP
2018-06-24 16:00 Grebbestads IF - Kristianstad FC 3 - 1 535 Siljevi 1 11-manna
2018-06-24 16:00 Husqvarna FF - Eskilsminne IF 2 - 2 171 Vapenvallen
2018-06-24 16:00 Ängelholms FF - Oskarshamns AIK 0 - 1 151 Ängelholms IP A-plan
2018-06-24 17:00 IK Oddevold - Åtvidabergs FF 1 - 0 408 Rimnersvallen
2018-06-30 14:00 Torns IF - Skövde AIK 2 - 1 276 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-06-30 14:00 Tvååkers IF - Åtvidabergs FF 2 - 0 337 Övrevi A
2018-06-30 16:00 Grebbestads IF - Husqvarna FF 1 - 2 415 Siljevi 1 11-manna
2018-06-30 16:00 Oskarshamns AIK - IK Oddevold 3 - 0 354 Arena Oskarshamn
2018-06-30 16:00 Eskilsminne IF - Ängelholms FF 4 - 1 363 Harlyckans IP 1
Juli
2018-07-01 16:00 FK Karlskrona - Utsiktens BK 2 - 2 198 Västra Mark IP
2018-07-01 17:00 Kristianstad FC - Mjällby AIF 1 - 2 2 321 Kristianstads Fotbollsarena
2018-07-01 17:00 Ljungskile SK - Lunds BK 1 - 1 374 Skarsjövallen
2018-07-06 19:00 Eskilsminne IF - Grebbestads IF 1 - 2 195 Harlyckans IP 1
2018-07-07 19:30 Mjällby AIF - Ljungskile SK 1 - 0 723 Strandvallen A-plan
2018-07-07 19:30 Utsiktens BK - Kristianstad FC 1 - 0 25 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-07-07 19:30 Lunds BK - Ängelholms FF 4 - 0 185 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-07-08 15:00 Åtvidabergs FF - Skövde AIK 1 - 1 788 Kopparvallen
2018-07-08 16:00 Oskarshamns AIK - FK Karlskrona 1 - 1 460 Arena Oskarshamn
2018-07-08 16:00 Husqvarna FF - Torns IF 0 - 1 165 Vapenvallen
2018-07-09 19:00 IK Oddevold - Tvååkers IF 0 - 3 375 Rimnersvallen
2018-07-13 19:00 Grebbestads IF - IK Oddevold 1 - 1 1 150 Siljevi 1 11-manna
2018-07-13 19:00 Torns IF - Lunds BK 2 - 1 1 311 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-07-14 14:00 Skövde AIK - Åtvidabergs FF 1 - 0 251 Södermalms IP
2018-07-14 16:00 Tvååkers IF - Oskarshamns AIK 2 - 0 296 Övrevi A
2018-07-14 16:00 FK Karlskrona - Husqvarna FF 4 - 2 165 Västra Mark IP
2018-07-14 16:00 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 1 - 0 229 Ängelholms IP A-plan
2018-07-14 16:00 Ljungskile SK - Mjällby AIF 0 - 0 266 Skarsjövallen
2018-07-15 15:00 Kristianstad FC - Utsiktens BK 1 - 3 204 Kristianstads Fotbollsarena
2018-07-18 19:00 IK Oddevold - Torns IF 0 - 2 445 Rimnersvallen
2018-07-19 19:00 Åtvidabergs FF - Grebbestads IF 3 - 1 810 Kopparvallen
2018-07-21 16:00 Oskarshamns AIK - Ljungskile SK 2 - 2 370 Arena Oskarshamn
2018-07-21 16:00 Mjällby AIF - Ängelholms FF 3 - 0 1 615 Strandvallen A-plan
2018-07-21 16:00 Utsiktens BK - FK Karlskrona 8 - 1 101 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-07-21 16:00 Lunds BK - Kristianstad FC 2 - 1 193 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-07-21 16:00 Eskilsminne IF - Skövde AIK 2 - 2 286 Harlyckans IP 1
2018-07-22 16:00 Husqvarna FF - Tvååkers IF 1 - 2 246 Vapenvallen
Augusti
2018-08-18 14:00 Torns IF - Utsiktens BK 2 - 0 295 Tornvallen, Stångby konstgräs
2018-08-18 16:00 Grebbestads IF - Lunds BK 2 - 1 351 Siljevi 1 11-manna
2018-08-18 16:00 Skövde AIK - Mjällby AIF 1 - 3 336 Södermalms IP
2018-08-18 16:00 Oskarshamns AIK - Kristianstad FC 4 - 1 391 Arena Oskarshamn
2018-08-19 15:00 Åtvidabergs FF - Tvååkers IF 4 - 0 1 015 Kopparvallen
2018-08-19 16:00 FK Karlskrona - Ängelholms FF 0 - 0 355 Västra Mark IP
2018-08-19 17:00 IK Oddevold - Eskilsminne IF 1 - 4 404 Rimnersvallen
2018-08-20 19:00 Ljungskile SK - Husqvarna FF 1 - 1 405 Skarsjövallen
2018-08-25 14:00 Tvååkers IF - FK Karlskrona 2 - 0 275 Övrevi A
2018-08-25 14:00 Lunds BK - IK Oddevold 3 - 0 181 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-08-25 16:00 Mjällby AIF - Åtvidabergs FF 3 - 0 1 328 Strandvallen A-plan
2018-08-26 14:00 Eskilsminne IF - Torns IF 3 - 0 286 Harlyckans IP 1
2018-08-26 15:00 Utsiktens BK - Skövde AIK 1 - 1 122 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-08-26 16:00 Husqvarna FF - Oskarshamns AIK 0 - 3 112 Vapenvallen
2018-08-26 16:00 Kristianstad FC - Ljungskile SK 1 - 1 353 Kristianstads Fotbollsarena
2018-08-26 16:00 Ängelholms FF - Grebbestads IF 2 - 1 196 Ängelholms IP A-plan
September
2018-09-01 13:00 Tvååkers IF - Ljungskile SK 1 - 2 411 Övrevi A
2018-09-01 15:00 Grebbestads IF - Eskilsminne IF 2 - 2 395 Siljevi 1 11-manna
2018-09-01 15:00 Åtvidabergs FF - Utsiktens BK 2 - 1 787 Kopparvallen
2018-09-01 16:00 Skövde AIK - Kristianstad FC 0 - 0 245 Södermalms IP
2018-09-01 16:00 Oskarshamns AIK - Lunds BK 2 - 2 379 Arena Oskarshamn
2018-09-02 16:00 Torns IF - Mjällby AIF 0 - 1 1 345 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-09-02 16:00 IK Oddevold - FK Karlskrona 0 - 0 301 Rimnersvallen
2018-09-02 16:00 Husqvarna FF - Ängelholms FF 4 - 2 302 Vapenvallen
2018-09-08 14:00 Lunds BK - Skövde AIK 1 - 0 230 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-09-08 14:00 Eskilsminne IF - Husqvarna FF 2 - 0 207 Harlyckans IP 1
2018-09-08 15:00 FK Karlskrona - Åtvidabergs FF 0 - 4 1 153 Västra Mark IP
2018-09-08 15:00 Kristianstad FC - Grebbestads IF 2 - 2 244 Kristianstads Fotbollsarena
2018-09-08 16:00 Utsiktens BK - Oskarshamns AIK 2 - 2 112 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-09 15:00 Mjällby AIF - Tvååkers IF 2 - 1 1 524 Strandvallen A-plan
2018-09-09 16:00 Ängelholms FF - IK Oddevold 2 - 2 177 Ängelholms IP A-plan
2018-09-09 16:00 Ljungskile SK - Torns IF 1 - 1 364 Skarsjövallen
2018-09-15 14:00 Torns IF - Ängelholms FF 4 - 0 281 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-09-15 14:00 Tvååkers IF - Eskilsminne IF 0 - 1 230 Övrevi A
2018-09-15 15:00 Grebbestads IF - Ljungskile SK 1 - 2 704 Siljevi 1 11-manna
2018-09-15 15:00 Åtvidabergs FF - Lunds BK 3 - 1 1 022 Kopparvallen
2018-09-15 16:00 Skövde AIK - FK Karlskrona 0 - 1 185 Södermalms IP
2018-09-15 16:00 Oskarshamns AIK - Mjällby AIF 1 - 3 759 Arena Oskarshamn
2018-09-16 16:00 Husqvarna FF - Kristianstad FC 3 - 3 122 Vapenvallen
2018-09-17 19:00 IK Oddevold - Utsiktens BK 1 - 2 358 Rimnersvallen
2018-09-22 14:00 Eskilsminne IF - Utsiktens BK 0 - 1 209 Harlyckans IP 1
2018-09-22 15:00 Kristianstad FC - IK Oddevold 1 - 2 172 Kristianstads Fotbollsarena
2018-09-22 16:00 Oskarshamns AIK - Torns IF 1 - 0 415 Arena Oskarshamn
2018-09-23 14:00 Lunds BK - Tvååkers IF 0 - 1 145 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-09-23 15:00 Mjällby AIF - Husqvarna FF 1 227 Strandvallen A-plan
2018-09-23 16:00 FK Karlskrona - Grebbestads IF Västra Mark IP
2018-09-23 16:00 Ängelholms FF - Skövde AIK Ängelholms IP A-plan
2018-09-23 16:00 Ljungskile SK - Åtvidabergs FF Skarsjövallen
2018-09-28 19:00 FK Karlskrona - Oskarshamns AIK Västra Mark IP
2018-09-29 14:00 Torns IF - Kristianstad FC Tornvallen, Stångby A-plan
2018-09-29 14:00 Tvååkers IF - IK Oddevold Övrevi A
2018-09-29 15:00 Åtvidabergs FF - Eskilsminne IF Kopparvallen
2018-09-29 16:00 Skövde AIK - Grebbestads IF Södermalms IP
2018-09-29 16:00 Utsiktens BK - Husqvarna FF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-30 15:00 Mjällby AIF - Lunds BK Strandvallen A-plan
2018-09-30 16:00 Ängelholms FF - Ljungskile SK Ängelholms IP A-plan
Oktober
2018-10-04 19:00 Oskarshamns AIK - Åtvidabergs FF Arena Oskarshamn
2018-10-06 14:00 Lunds BK - Eskilsminne IF Klostergårdens IP, centrumplan
2018-10-06 15:00 Grebbestads IF - Torns IF Siljevi 1 11-manna
2018-10-06 15:00 Kristianstad FC - Tvååkers IF Kristianstads Fotbollsarena
2018-10-06 15:00 Ljungskile SK - FK Karlskrona Skarsjövallen
2018-10-06 16:00 Utsiktens BK - Ängelholms FF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-07 16:00 Husqvarna FF - Skövde AIK Vapenvallen
2018-10-07 17:00 IK Oddevold - Mjällby AIF Rimnersvallen
2018-10-13 14:00 Torns IF - Husqvarna FF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-10-13 14:00 Tvååkers IF - Grebbestads IF Övrevi A
2018-10-13 15:00 Åtvidabergs FF - IK Oddevold Kopparvallen
2018-10-13 15:00 Eskilsminne IF - Ljungskile SK Harlyckans IP 1
2018-10-13 16:00 Skövde AIK - Oskarshamns AIK Södermalms IP
2018-10-14 15:00 Mjällby AIF - Utsiktens BK Strandvallen A-plan
2018-10-14 16:00 FK Karlskrona - Lunds BK Västra Mark IP
2018-10-15 19:00 Ängelholms FF - Kristianstad FC Ängelholms IP A-plan
2018-10-20 14:00 Lunds BK - Husqvarna FF Klostergårdens IP, centrumplan
2018-10-20 15:00 IK Oddevold - Ljungskile SK Rimnersvallen
2018-10-20 15:00 Matchändring enligt överenskommelse mellan föreningarna. Mjällby AIF - FK Karlskrona Strandvallen A-plan
2018-10-20 16:00 Åtvidabergs FF - Ängelholms FF Kopparvallen
2018-10-20 16:00 Skövde AIK - Torns IF Södermalms IP
2018-10-20 16:00 Oskarshamns AIK - Grebbestads IF Arena Oskarshamn
2018-10-20 16:00 Utsiktens BK - Tvååkers IF Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-22 19:00 Kristianstad FC - Eskilsminne IF Kristianstads Fotbollsarena
2018-10-26 19:00 FK Karlskrona - Kristianstad FC Västra Mark IP
2018-10-27 14:00 Torns IF - Åtvidabergs FF Tornvallen, Stångby A-plan
2018-10-27 14:00 Tvååkers IF - Skövde AIK Övrevi A
2018-10-27 15:00 Grebbestads IF - Mjällby AIF Siljevi 1 11-manna
2018-10-27 15:00 Husqvarna FF - IK Oddevold Vapenvallen
2018-10-27 15:00 Eskilsminne IF - Oskarshamns AIK Harlyckans IP 1
2018-10-28 16:00 Ängelholms FF - Lunds BK Ängelholms IP A-plan
2018-10-28 16:00 Ljungskile SK - Utsiktens BK Skarsjövallen
November
2018-11-03 14:00 Tvååkers IF - Torns IF Övrevi A
2018-11-03 14:00 Åtvidabergs FF - Husqvarna FF Kopparvallen
2018-11-03 14:00 Lunds BK - Ljungskile SK Klostergårdens IP, centrumplan
2018-11-03 15:00 Grebbestads IF - Utsiktens BK Siljevi 1 11-manna
2018-11-03 16:00 Skövde AIK - IK Oddevold Södermalms IP
2018-11-04 15:00 Mjällby AIF - Kristianstad FC Strandvallen A-plan
2018-11-04 16:00 FK Karlskrona - Eskilsminne IF Västra Mark IP
2018-11-04 17:00 Oskarshamns AIK - Ängelholms FF Arena Oskarshamn
2018-11-10 14:00 Torns IF - FK Karlskrona Tornvallen, Stångby A-plan
2018-11-10 14:00 IK Oddevold - Oskarshamns AIK Rimnersvallen
2018-11-10 14:00 Husqvarna FF - Grebbestads IF Vapenvallen
2018-11-10 14:00 Utsiktens BK - Lunds BK Ruddalen 1 Konstgräs
2018-11-10 14:00 Kristianstad FC - Åtvidabergs FF Kristianstads Fotbollsarena
2018-11-10 14:00 Ängelholms FF - Tvååkers IF Ängelholms IP A-plan
2018-11-10 14:00 Ljungskile SK - Skövde AIK Skarsjövallen
2018-11-10 14:00 Eskilsminne IF - Mjällby AIF Harlyckans IP 1