Spelprogram - Junior Pojkar Div 1 - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2018-03-27 19:45 060240010 Älvsborg FF - Hisingsbacka FC 1 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
April
2018-04-02 15:15 060240003 IF Warta - Älvsborg FF 7 - 0 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-04-04 19:30 060240006 Stenungsunds IF - Sävedalens IF 2 - 2 Wosabplan
2018-04-06 19:15 060240007 Sävedalens IF - Utsiktens BK/Näsets SK 2 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2018-04-08 15:00 060240012 Mölnlycke IF - Stenungsunds IF 4 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-04-08 16:30 060240009 Askims IK - IF Warta 0 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-04-11 20:10 060240002 Hisingsbacka FC - Landvetter IS 4 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-04-13 19:15 060240016 Qviding FIF - Sävedalens IF 3 - 5 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-04-13 19:15 060240017 Utsiktens BK/Näsets SK - Stenungsunds IF 2 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-15 16:30 060240014 Hisingsbacka FC - Askims IK 0 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-04-16 20:00 060240018 Landvetter IS - Mölnlycke IF 2 - 1 Landvetter IP A-plan
2018-04-17 20:15 060240013 Torslanda IK - Älvsborg FF 4 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-04-19 19:45 060240022 Askims IK - Torslanda IK 2 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-04-19 20:15 060240020 Sävedalens IF - IF Warta 2 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2018-04-20 19:00 060240024 Mölnlycke IF - Utsiktens BK/Näsets SK 0 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-04-20 19:30 060240019 Stenungsunds IF - Qviding FIF 2 - 3 Wosabplan
2018-04-21 16:15 060240023 Älvsborg FF - Landvetter IS 0 - 5 Påvelund 1 Konstgräs
2018-04-27 19:15 060240028 Qviding FIF - Utsiktens BK/Näsets SK 1 - 1 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-04-27 19:15 060240029 Älvsborg FF - Mölnlycke IF 2 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2018-04-29 14:15 060240027 IF Warta - Stenungsunds IF 2 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-04-29 16:30 060240026 Hisingsbacka FC - Sävedalens IF 1 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-04-29 18:00 060240030 Landvetter IS - Askims IK 1 - 2 Landvetter IP A-plan
Maj
2018-05-03 19:45 060240035 Askims IK - Älvsborg FF 6 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-05-04 19:15 060240033 Sävedalens IF - Torslanda IK 5 - 2 Lexby 2 Konstgräs
2018-05-04 19:30 060240032 Stenungsunds IF - Hisingsbacka FC 1 - 5 Wosabplan
2018-05-05 13:00 060240036 Mölnlycke IF - Qviding FIF 3 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-05-06 16:15 060240031 Utsiktens BK/Näsets SK - IF Warta 0 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2018-05-10 20:00 060240011 Landvetter IS - Torslanda IK 3 - 1 Landvetter IP A-plan
2018-05-12 14:00 060240042 Landvetter IS - Sävedalens IF 1 - 4 Landvetter IP B-plan
2018-05-13 16:15 060240039 IF Warta - Qviding FIF 0 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-05-13 16:15 060240040 Askims IK - Mölnlycke IF 3 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-05-13 16:30 060240038 Hisingsbacka FC - Utsiktens BK/Näsets SK 9 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-05-18 19:15 060240043 Qviding FIF - Hisingsbacka FC 1 - 1 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-05-18 19:15 060240046 Sävedalens IF - Älvsborg FF 2 - 0 Lexby 2 Konstgräs
2018-05-18 19:30 060240045 Stenungsunds IF - Landvetter IS 2 - 1 Wosabplan
2018-05-21 19:30 060240048 Mölnlycke IF - IF Warta 2 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-05-24 19:45 060240052 Askims IK - Sävedalens IF 5 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-05-24 19:45 060240053 Älvsborg FF - Stenungsunds IF 0 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2018-05-24 19:45 060240054 Landvetter IS - Utsiktens BK/Näsets SK 0 - 2 Landvetter IP A-plan
2018-05-27 16:30 060240050 Hisingsbacka FC - IF Warta 4 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-05-29 19:00 060240044 Utsiktens BK/Näsets SK - Torslanda IK 1 - 4 Ruddalen Gräs
2018-05-31 19:45 060240055 IF Warta - Torslanda IK 3 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
Juni
2018-06-01 19:15 060240056 Qviding FIF - Landvetter IS WO (3 - 0) Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-06-03 14:45 060240058 Stenungsunds IF - Askims IK 3 - 2 Wosabplan
2018-06-03 15:00 060240060 Mölnlycke IF - Hisingsbacka FC 5 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-06-03 18:00 060240057 Utsiktens BK/Näsets SK - Älvsborg FF 0 - 0 Åkeredsvallen 1 Gräs
2018-06-07 20:15 060240061 Torslanda IK - Hisingsbacka FC 1 - 3 Torslandavallen 1 Gräs
2018-06-07 20:15 060240062 Sävedalens IF - Mölnlycke IF 6 - 2 Lexby 2 Konstgräs
2018-06-08 19:15 060240065 Älvsborg FF - Qviding FIF 2 - 7 Påvelund 1 Konstgräs
2018-06-09 14:00 060240066 Landvetter IS - IF Warta 0 - 2 Landvetter IP A-plan
2018-06-10 14:15 060240064 Askims IK - Utsiktens BK/Näsets SK 3 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-06-12 20:15 060240067 Hisingsbacka FC - Torslanda IK 3 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-06-13 20:15 060240069 Qviding FIF - Älvsborg FF 13 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-06-17 14:15 060240070 Utsiktens BK/Näsets SK - Askims IK 2 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-17 15:00 060240072 Mölnlycke IF - Sävedalens IF 1 - 5 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-06-19 20:15 060240077 Älvsborg FF - Utsiktens BK/Näsets SK 4 - 4 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-06-28 20:15 060240037 Torslanda IK - Stenungsunds IF 2 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
Augusti
2018-08-11 14:00 060240078 Landvetter IS - Qviding FIF 0 - 6 Landvetter IP A-plan
2018-08-12 16:30 060240074 Hisingsbacka FC - Mölnlycke IF 1 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-08-17 19:15 060240080 Qviding FIF - Torslanda IK 7 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-08-17 19:30 060240082 Stenungsunds IF - Älvsborg FF 1 - 2 Wosabplan
2018-08-19 14:15 060240079 IF Warta - Hisingsbacka FC 0 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-08-19 14:15 060240081 Utsiktens BK/Näsets SK - Landvetter IS 5 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-08-22 19:00 060240001 Torslanda IK - Mölnlycke IF 2 - 3 Torslandavallen 1 Gräs
2018-08-25 12:15 060240089 Älvsborg FF - Sävedalens IF 1 - 7 Påvelund 1 Konstgräs
2018-08-25 13:00 060240086 Hisingsbacka FC - Qviding FIF 1 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-08-25 14:00 060240090 Landvetter IS - Stenungsunds IF 5 - 0 Landvetter IP A-plan
2018-08-28 19:00 060240087 IF Warta - Mölnlycke IF 3 - 0 Sälöfjordsvallen 1 Gräs
2018-08-31 19:15 060240091 Qviding FIF - IF Warta 1 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-08-31 19:15 060240094 Sävedalens IF - Landvetter IS 1 - 0 Lexby 2 Konstgräs
2018-08-31 19:30 060240092 Utsiktens BK/Näsets SK - Hisingsbacka FC 1 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
September
2018-09-02 15:00 060240096 Mölnlycke IF - Askims IK 0 - 4 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-09-02 17:00 060240093 Stenungsunds IF - Torslanda IK 2 - 1 Wosabplan
2018-09-04 20:15 060240073 Torslanda IK - IF Warta 0 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-07 19:15 060240100 Qviding FIF - Mölnlycke IF 3 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-09-09 14:15 060240099 IF Warta - Utsiktens BK/Näsets SK 5 - 0 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-09-09 14:15 060240101 Älvsborg FF - Askims IK 0 - 6 Påvelund 1 Konstgräs
2018-09-09 16:30 060240098 Hisingsbacka FC - Stenungsunds IF 1 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-09-11 20:15 060240097 Torslanda IK - Sävedalens IF 0 - 8 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-14 19:15 060240103 Utsiktens BK/Näsets SK - Qviding FIF 2 - 8 Ruddalen 2 Konstgräs
2018-09-14 19:15 060240105 Sävedalens IF - Hisingsbacka FC 5 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2018-09-14 19:30 060240104 Stenungsunds IF - IF Warta 0 - 2 Wosabplan
2018-09-15 14:15 060240107 Askims IK - Landvetter IS 4 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-09-16 15:00 060240108 Mölnlycke IF - Älvsborg FF 8 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-09-22 14:00 060240114 Landvetter IS - Älvsborg FF 3 - 0 Landvetter IP A-plan
2018-09-22 14:15 060240109 Torslanda IK - Askims IK 0 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-23 14:00 060240112 Qviding FIF - Stenungsunds IF 2 - 1 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-09-23 14:15 060240111 IF Warta - Sävedalens IF 4 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-09-27 19:45 060240118 Askims IK - Hisingsbacka FC 5 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-09-27 20:00 060240116 Sävedalens IF - Qviding FIF 3 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2018-09-30 19:30 060240068 IF Warta - Landvetter IS 4 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
Oktober
2018-10-02 19:30 060240076 Askims IK - Stenungsunds IF 5 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-10-02 19:30 060240120 Mölnlycke IF - Landvetter IS 0 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-10-02 19:45 060240119 Älvsborg FF - Torslanda IK 0 - 7 Påvelund 1 Konstgräs
2018-10-02 20:15 060240085 Torslanda IK - Utsiktens BK/Näsets SK 3 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-04 19:45 060240123 IF Warta - Askims IK 2 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-10-05 19:30 060240125 Utsiktens BK/Näsets SK - Sävedalens IF 0 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-06 14:15 060240049 Torslanda IK - Qviding FIF 0 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-07 14:45 060240126 Stenungsunds IF - Mölnlycke IF 2 - 4 Wosabplan
2018-10-09 20:15 060240121 Torslanda IK - Landvetter IS 5 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-10 19:00 060240113 Utsiktens BK/Näsets SK - Mölnlycke IF 2 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-10 20:15 060240004 Qviding FIF - Askims IK 4 - 4 Kviberg 5 konstgräs
2018-10-11 19:30 060240115 Stenungsunds IF - Utsiktens BK/Näsets SK 3 - 0 Wosabplan
2018-10-12 19:15 060240083 Sävedalens IF - Askims IK 3 - 0 Vallhamra 2 Konstgräs
2018-10-12 19:30 060240122 Hisingsbacka FC - Älvsborg FF 7 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-10-14 16:15 060240127 Sävedalens IF - Stenungsunds IF 5 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2018-10-14 16:15 060240129 Askims IK - Qviding FIF 2 - 5 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-10-14 16:15 060240130 Älvsborg FF - IF Warta 2 - 10 Påvelund 1 Konstgräs
2018-10-14 16:15 060240131 Landvetter IS - Hisingsbacka FC 0 - 3 Landvetter IP A-plan
2018-10-14 16:15 060240132 Mölnlycke IF - Torslanda IK 3 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs