Spelprogram - Div.6 Norra Bohuslän Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bokenäset BK / Skredsviks SK Christina Kann 0700872447 0700872447 Gul/Svart/Gul på hemmaplan
Bovall / Hunnebo Robert Lund 0700697470 0700697470 Vit/Svart/Svart
Hamburgsunds IF Mattias Ehnebom 0720637869 Blå/Blå/Blå
IFK Lane U-lag Göran Johansson 0704385403 Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Uddevalla U Lag Gert-Ove Lindqvist 0735402998 Vit, Vit, Vit
Lysekils AIK U-lag Daniel Fredriksson 0736747383 Ljusblå/Mörkblå/Ljusblå
Munkedals IF U-lag Daniel Sundell 0733477338 Blå, Vit, Blå
Rosseröds IK 2 Mattias Sundberg 0768645223 0768645223 vit/svart/svart
Smögens IF Peter Gustafsson 0738345289 0738345289 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
311003069 Bovall / Hunnebo - IFK Lane U-lag WW (-3 - -3) Hunnebovallen
April
2018-04-14 11:30 311003002 Munkedals IF U-lag - Bokenäset BK / Skredsviks SK 3 - 1 Sparplan
2018-04-14 16:00 311003003 Lysekils AIK U-lag - Hamburgsunds IF 3 - 3 Kronbergsvallens IP
2018-04-22 10:00 311003007 IFK Lane U-lag - Rosseröds IK 2 4 - 2 Rimnersvallen
2018-04-22 15:00 311003009 Bokenäset BK / Skredsviks SK - Lysekils AIK U-lag 2 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2018-04-22 15:00 311003010 Bovall / Hunnebo - Munkedals IF U-lag 9 - 1 Kungshamnsvallen
2018-04-22 18:00 311003006 IFK Uddevalla U Lag - Smögens IF 8 - 3 Kamratgården
2018-04-28 16:00 311003011 Smögens IF - Rosseröds IK 2 6 - 1 Havsvallen
2018-04-29 13:00 311003013 Lysekils AIK U-lag - Bovall / Hunnebo 3 - 5 Kronbergsvallens IP
2018-04-29 13:00 311003015 Hamburgsunds IF - IFK Lane U-lag 1 - 1 Sundvallen
2018-04-29 15:00 311003012 Munkedals IF U-lag - IFK Uddevalla U Lag 4 - 5 Munkedals IP
Maj
2018-05-04 19:00 311003018 Bokenäset BK / Skredsviks SK - IFK Lane U-lag 1 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-05 14:00 311003017 Smögens IF - Munkedals IF U-lag 6 - 2 Havsvallen
2018-05-06 14:00 311003020 Rosseröds IK 2 - Hamburgsunds IF 2 - 1 Hedevallen
2018-05-07 19:00 311003016 IFK Uddevalla U Lag - Lysekils AIK U-lag 4 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-10 18:00 311003001 Smögens IF - Bovall / Hunnebo 1 - 5 Havsvallen
2018-05-11 19:00 311003021 Munkedals IF U-lag - Rosseröds IK 2 5 - 1 Munkedals IP
2018-05-12 13:00 311003024 IFK Lane U-lag - Bovall / Hunnebo 1 - 4 Lanevallen
2018-05-12 13:00 311003025 Hamburgsunds IF - Bokenäset BK / Skredsviks SK 3 - 3 Sundvallen
2018-05-13 13:00 311003022 Lysekils AIK U-lag - Smögens IF 1 - 3 Gullmarsvallen
2018-05-18 19:00 311003028 Munkedals IF U-lag - Lysekils AIK U-lag 2 - 2 Munkedals IP
2018-05-20 15:00 311003029 Bovall / Hunnebo - Hamburgsunds IF 0 - 0 Hunnebovallen
2018-05-20 17:00 311003030 Rosseröds IK 2 - Bokenäset BK / Skredsviks SK 4 - 2 Hedevallen
2018-05-20 18:00 311003026 IFK Lane U-lag - IFK Uddevalla U Lag 0 - 10 Lanevallen
2018-05-26 13:00 311003033 IFK Lane U-lag - Smögens IF 1 - 8 Lanevallen
2018-05-27 13:00 311003031 Lysekils AIK U-lag - Rosseröds IK 2 4 - 3 Gullmarsvallen
2018-05-27 15:00 311003035 Bokenäset BK / Skredsviks SK - Bovall / Hunnebo 3 - 6 Svalåsvallen, Skredsvik
Juni
2018-06-02 16:00 311003037 Smögens IF - Hamburgsunds IF 8 - 0 Havsvallen
2018-06-03 15:00 311003040 Rosseröds IK 2 - Bovall / Hunnebo 1 - 2 Hedevallen
2018-06-03 18:00 311003036 IFK Uddevalla U Lag - Bokenäset BK / Skredsviks SK 3 - 0
2018-06-08 19:00 311003044 Bokenäset BK / Skredsviks SK - Smögens IF 3 - 5 Svalåsvallen, Skredsvik
2018-06-09 14:00 311003043 Hamburgsunds IF - Munkedals IF U-lag 3 - 6 Sundvallen
2018-06-10 13:00 311003042 IFK Lane U-lag - Lysekils AIK U-lag 4 - 2 Lanevallen
2018-06-11 19:00 311003045 Bovall / Hunnebo - IFK Uddevalla U Lag 3 - 1 Stensnäsvallen
2018-06-13 19:00 311003005 Rosseröds IK 2 - IFK Uddevalla U Lag 2 - 1 Hedevallen
2018-06-15 19:00 311003049 Bokenäset BK / Skredsviks SK - Munkedals IF U-lag 2 - 1 Svalåsvallen, Skredsvik
2018-06-16 13:00 311003048 Hamburgsunds IF - Lysekils AIK U-lag WO (3 - 0) Sundvallen
2018-06-16 15:00 311003050 Bovall / Hunnebo - Smögens IF 4 - 3 Hunnebovallen
2018-06-18 19:00 311003046 IFK Uddevalla U Lag - Rosseröds IK 2 10 - 2 Hedevallen
2018-06-20 19:00 311003038 Munkedals IF U-lag - IFK Lane U-lag 0 - 1 Munkedals IP
2018-06-29 19:30 311003034 Hamburgsunds IF - IFK Uddevalla U Lag 4 - 1 Sundvallen
2018-06-30 14:00 311003052 Munkedals IF U-lag - Bovall / Hunnebo 1 - 7 Munkedals IP
Juli
2018-07-01 17:00 311003055 Rosseröds IK 2 - IFK Lane U-lag 2 - 4 Hedevallen
Augusti
2018-08-18 13:00 311003057 IFK Lane U-lag - Hamburgsunds IF 3 - 2 Lanevallen
2018-08-18 15:00 311003059 Bovall / Hunnebo - Lysekils AIK U-lag 3 - 1 Stensnäsvallen
2018-08-19 17:00 311003060 Rosseröds IK 2 - Smögens IF 2 - 8 Hedevallen
2018-08-19 19:00 311003056 IFK Uddevalla U Lag - Munkedals IF U-lag 12 - 0
2018-08-21 18:30 311003051 Smögens IF - IFK Uddevalla U Lag 1 - 1 Havsvallen
2018-08-25 14:00 311003065 Hamburgsunds IF - Rosseröds IK 2 8 - 6 Sundvallen
2018-08-25 16:00 311003061 Munkedals IF U-lag - Smögens IF 1 - 4 Munkedals IP
2018-08-26 13:00 311003064 IFK Lane U-lag - Bokenäset BK / Skredsviks SK 0 - 1 Lanevallen
September
2018-09-01 14:00 311003067 Smögens IF - Lysekils AIK U-lag 8 - 1 Havsvallen
2018-09-02 15:00 311003068 Bokenäset BK / Skredsviks SK - Hamburgsunds IF 0 - 2 Svalåsvallen, Skredsvik
2018-09-02 15:00 311003070 Rosseröds IK 2 - Munkedals IF U-lag 1 - 3 Hedevallen
2018-09-04 19:00 311003062 Lysekils AIK U-lag - IFK Uddevalla U Lag 0 - 3 Kronbergsvallens IP
2018-09-08 13:00 311003074 Hamburgsunds IF - Bovall / Hunnebo 0 - 3 Sundvallen
2018-09-09 13:00 311003071 Lysekils AIK U-lag - Munkedals IF U-lag 1 - 2 Gullmarsvallen
2018-09-10 17:30 311003073 IFK Lane U-lag - IFK Uddevalla U Lag 3 - 2 Lanevallen
2018-09-15 14:00 8311003077 Smögens IF - IFK Lane U-lag 5 - 2 Havsvallen
2018-09-15 15:00 311003079 Bovall / Hunnebo - Bokenäset BK / Skredsviks SK 4 - 0 Stensnäsvallen Bovallstrand
2018-09-16 16:00 311003080 Rosseröds IK 2 - Lysekils AIK U-lag 4 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-22 13:00 311003083 Hamburgsunds IF - Smögens IF 0 - 1 Sundvallen
2018-09-23 13:00 311003082 IFK Lane U-lag - Munkedals IF U-lag 3 - 2 Lanevallen
2018-09-23 15:00 311003084 Bokenäset BK / Skredsviks SK - IFK Uddevalla U Lag 1 - 6 Svalåsvallen, Skredsvik
2018-09-23 15:00 311003085 Bovall / Hunnebo - Rosseröds IK 2 WO (3 - 0) Hunnebovallen
2018-09-28 19:30 311003076 IFK Uddevalla U Lag - Hamburgsunds IF 5 - 1 Kamratgården
2018-09-29 14:00 311003087 Smögens IF - Bokenäset BK / Skredsviks SK 5 - 1 Havsvallen
2018-09-30 14:00 311003088 Munkedals IF U-lag - Hamburgsunds IF 2 - 4 Munkedals IP
Oktober
2018-10-01 19:00 311003086 IFK Uddevalla U Lag - Bovall / Hunnebo 5 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2018-10-02 19:00 311003053 Lysekils AIK U-lag - Bokenäset BK / Skredsviks SK 4 - 3 Kronbergsvallens IP
2018-10-06 13:00 311003075 Bokenäset BK / Skredsviks SK - Rosseröds IK 2 1 - 2 Svalåsvallen, Skredsvik
2018-10-09 18:30 311003089 Lysekils AIK U-lag - IFK Lane U-lag 4 - 3 Kronbergsvallens IP