Spelprogram - Div.6 Södra Bohuslän Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Groheds IF / LSK Simon Gustafsson 0769499203 0769499203 RÖD/BLÅ/RÖD
Henån / Gilleby Gunnar Karlsson 0706922434 0706922434 Svart/svart/svart
Herrestads AIF U-lag Magnus Klang 0737608510 0737608510 Vit/svart randig/svart/svart
IFK Valla U-lag Kristoffer Holm 0705799164 +46705799164 Röd/Röd/Röd
Morlanda GoIF Kelly Relfsson 0735032718 blå/blå/blå
Skärhamns IK U-lag Linus Hansson 0707878168 Röd/Röd/Röda
Stala IF / Myckleby IK U-lag Magnus Martinsson 030410176 0705775083 Vit/gul/grön/Grön/gul/Gul/grön
Stenungsunds IF OLD Jonnie Ludwigs 0706642949 0706642949 Röd/Röda/Röda
Svenshögens SK / ÖIK Andreas Petersson 0737641873 Orange/Orange/Orange
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-16 19:00 311004002 Henån / Gilleby - Herrestads AIF U-lag 4 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-04-18 20:00 311004005 Groheds IF / LSK - Morlanda GoIF 1 - 0 Skarsjövallen
2018-04-19 20:00 311004004 IFK Valla U-lag - Svenshögens SK / ÖIK 2 - 2 Sparbanksvallen
2018-04-21 14:00 311004006 Morlanda GoIF - Skärhamns IK U-lag 3 - 2 Glimmaråsen
2018-04-22 16:00 311004008 Stala IF / Myckleby IK U-lag - Svenshögens SK / ÖIK 2 - 4 Ängö Schakt Arena
2018-04-22 17:00 311004007 IFK Valla U-lag - Groheds IF / LSK 0 - 4 Sparbanksvallen
2018-04-22 17:00 311004009 Herrestads AIF U-lag - Stenungsunds IF OLD 6 - 0 Konstgräs, Undavallen
2018-04-28 15:00 311004012 Henån / Gilleby - Morlanda GoIF 10 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-04-29 16:00 311004014 Svenshögens SK / ÖIK - Herrestads AIF U-lag 3 - 1 Hällungevallen
2018-04-29 17:00 311004015 IFK Valla U-lag - Stala IF / Myckleby IK U-lag 0 - 4 Sparbanksvallen
Maj
2018-05-01 17:00 311004011 Skärhamns IK U-lag - Groheds IF / LSK 0 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2018-05-04 19:00 311004016 Morlanda GoIF - Stenungsunds IF OLD 0 - 1 Glimmaråsen
2018-05-05 14:00 311004020 Groheds IF / LSK - Stala IF / Myckleby IK U-lag 7 - 1 Grohedsvallen
2018-05-06 17:00 311004017 Skärhamns IK U-lag - Henån / Gilleby 5 - 5 Tjörns Sparbank Arena
2018-05-06 17:00 311004018 Herrestads AIF U-lag - IFK Valla U-lag 3 - 0 Konstgräs, Undavallen
2018-05-13 16:00 311004025 Stala IF / Myckleby IK U-lag - Herrestads AIF U-lag 2 - 2 Ängevi (Myckleby IK)
2018-05-13 19:00 311004022 Stenungsunds IF OLD - Skärhamns IK U-lag 3 - 4 Wosabplan
2018-05-14 19:00 311004021 Henån / Gilleby - Groheds IF / LSK 2 - 3 Ivars Färg Arena
2018-05-14 19:00 311004023 Svenshögens SK / ÖIK - Morlanda GoIF 5 - 0 Hällungevallen
2018-05-18 19:00 311004030 Groheds IF / LSK - Herrestads AIF U-lag 2 - 3 Grohedsvallen
2018-05-19 14:00 311004026 Morlanda GoIF - IFK Valla U-lag 1 - 1 Glimmaråsen
2018-05-21 19:00 311004027 Skärhamns IK U-lag - Svenshögens SK / ÖIK 0 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2018-05-21 19:00 311004028 Henån / Gilleby - Stenungsunds IF OLD 3 - 2 Ivars Färg Arena
2018-05-27 17:00 311004033 IFK Valla U-lag - Skärhamns IK U-lag 0 - 1 Sparbanksvallen
2018-05-27 18:00 311004034 Stala IF / Myckleby IK U-lag - Morlanda GoIF 5 - 2 Lövängens IP
2018-05-27 19:00 311004031 Stenungsunds IF OLD - Groheds IF / LSK 2 - 3 Wosabplan
2018-05-28 19:00 311004032 Svenshögens SK / ÖIK - Henån / Gilleby 5 - 2 Hällungevallen
Juni
2018-06-01 19:00 311004036 Morlanda GoIF - Herrestads AIF U-lag 2 - 5 Glimmaråsen
2018-06-03 17:00 311004038 Henån / Gilleby - IFK Valla U-lag 0 - 6 Tavlebordsvallen
2018-06-04 19:00 311004037 Skärhamns IK U-lag - Stala IF / Myckleby IK U-lag 4 - 1 Tjörns Sparbank Arena
2018-06-06 19:00 311004039 Svenshögens SK / ÖIK - Stenungsunds IF OLD 2 - 3 Hällungevallen
2018-06-10 16:00 311004043 Stala IF / Myckleby IK U-lag - Henån / Gilleby 3 - 5 Ängevi (Myckleby IK)
2018-06-10 17:00 311004042 IFK Valla U-lag - Stenungsunds IF OLD 0 - 2 Sparbanksvallen
2018-06-10 17:00 311004044 Herrestads AIF U-lag - Skärhamns IK U-lag 5 - 2 Undavallen
2018-06-13 19:00 311004049 Herrestads AIF U-lag - Henån / Gilleby 2 - 1 Undavallen
2018-06-14 19:00 311004047 Svenshögens SK / ÖIK - IFK Valla U-lag 4 - 1 Hällungevallen
2018-06-16 15:00 311004046 Morlanda GoIF - Groheds IF / LSK 2 - 1 Glimmaråsen
2018-06-17 16:00 311004048 Stala IF / Myckleby IK U-lag - Stenungsunds IF OLD 1 - 3 Lövängens IP
2018-06-29 19:00 311004051 Skärhamns IK U-lag - Morlanda GoIF 4 - 2 Tjörns Sparbank Arena
Juli
2018-07-01 19:00 311004053 Stenungsunds IF OLD - Herrestads AIF U-lag 4 - 1 Wosabplan
2018-07-02 18:30 311004054 Svenshögens SK / ÖIK - Stala IF / Myckleby IK U-lag 3 - 0 Hällungevallen
2018-07-04 19:00 311004055 Groheds IF / LSK - IFK Valla U-lag 5 - 0 Grohedsvallen
2018-07-08 19:30 311004003 Stenungsunds IF OLD - Stala IF / Myckleby IK U-lag 10 - 2 Wosabplan
Augusti
2018-08-16 19:30 311004058 Herrestads AIF U-lag - Svenshögens SK / ÖIK 2 - 2 Undavallen
2018-08-18 14:00 311004056 Morlanda GoIF - Henån / Gilleby 5 - 3 Glimmaråsen
2018-08-19 14:00 311004060 Groheds IF / LSK - Skärhamns IK U-lag 4 - 2
2018-08-19 16:00 311004057 Stala IF / Myckleby IK U-lag - IFK Valla U-lag 2 - 1 Ängevi (Myckleby IK)
2018-08-21 18:45 311004041 Svenshögens SK / ÖIK - Groheds IF / LSK 2 - 3 Hällungevallen
2018-08-24 19:30 311004062 Stenungsunds IF OLD - Morlanda GoIF 2 - 1 Wosabplan
2018-08-26 16:00 311004065 Stala IF / Myckleby IK U-lag - Groheds IF / LSK 3 - 4 Lövängens IP
2018-08-26 17:00 311004064 IFK Valla U-lag - Herrestads AIF U-lag 0 - 7 Sparbanksvallen
2018-08-27 18:30 311004061 Henån / Gilleby - Skärhamns IK U-lag 0 - 5 Ivars Färg Arena
September
2018-09-01 14:00 311004066 Morlanda GoIF - Svenshögens SK / ÖIK 3 - 6 Glimmaråsen
2018-09-02 17:00 311004068 Herrestads AIF U-lag - Stala IF / Myckleby IK U-lag 8 - 1 Undavallen
2018-09-02 17:00 311004070 Groheds IF / LSK - Henån / Gilleby 7 - 2 Grohedsvallen
2018-09-03 19:00 311004067 Skärhamns IK U-lag - Stenungsunds IF OLD 2 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2018-09-09 17:00 311004073 IFK Valla U-lag - Morlanda GoIF 1 - 1 Sparbanksvallen
2018-09-09 17:00 311004075 Herrestads AIF U-lag - Groheds IF / LSK 3 - 2 Konstgräs, Undavallen
2018-09-09 18:30 311004072 Svenshögens SK / ÖIK - Skärhamns IK U-lag 8 - 4 Hällungevallen
2018-09-10 19:30 311004071 Stenungsunds IF OLD - Henån / Gilleby 6 - 2 Wosabplan
2018-09-15 14:00 311004076 Morlanda GoIF - Stala IF / Myckleby IK U-lag 4 - 1 Glimmaråsen
2018-09-16 19:00 311004080 Groheds IF / LSK - Stenungsunds IF OLD 1 - 1 Ljungskiles Konstgräs
2018-09-17 19:00 311004077 Skärhamns IK U-lag - IFK Valla U-lag 4 - 1 Tjörns Sparbank Arena
2018-09-17 19:00 311004078 Henån / Gilleby - Svenshögens SK / ÖIK 3 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-09-19 19:00 311004084 Herrestads AIF U-lag - Morlanda GoIF 3 - 2 Konstgräs, Undavallen
2018-09-21 19:00 311004083 Stala IF / Myckleby IK U-lag - Skärhamns IK U-lag 1 - 4 Ängö Schakt Arena
2018-09-23 18:00 311004082 IFK Valla U-lag - Henån / Gilleby 0 - 4 Sparbanksvallen
2018-09-23 19:00 311004081 Stenungsunds IF OLD - Svenshögens SK / ÖIK 1 - 3 Wosabplan
2018-09-26 19:00 311004090 Groheds IF / LSK - Svenshögens SK / ÖIK 2 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-30 17:00 311004087 Skärhamns IK U-lag - Herrestads AIF U-lag 2 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2018-09-30 19:00 311004089 Stenungsunds IF OLD - IFK Valla U-lag 5 - 2 Wosabplan
Oktober
2018-10-01 19:00 311004088 Henån / Gilleby - Stala IF / Myckleby IK U-lag 2 - 3 Tavlebordsvallen konstgräs