Spelprogram - Div.5 Flickor Max 12 år 7 mot 7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Carin Pedersen 0703517842 Grön, Grön, Grön
Grohed/LSK Jessica Hallberg 0702271623 svart/svart/svart
Herrestads AIF F06/07 Erika Forsgren 0730542824 Vit/svart randig/svart/svart
Hunnebostrands GOIF Bovall/H Peter Augustsson 0708921060 Vit/svart/svart
IFK Valla F06/07 Martin Johansson Prenninge 0706910165 Röd/Röd/Röd
IK Rössö Uddevalla Blå Dan Henrick Vestberg 0704418987 0704418987 Röd, vit, röd
IK Rössö Uddevalla Röd Dan Henrick Vestberg 0704418987 0704418987 Röd/vit/röd
Kungshamns IF Jennie Groth Berndtsson 0736348826 Vit/Blå/Blå
Myckleby IK Alexander Almefjord 0704733219 grön/grön/grön
Skärhamns IK Sofia Pettersson 0708684844 Vit/Blå/Vita
Stala IF Hans Lindholm 0706622223 Gul/Svart/Gul
Stenungsunds IF Hanna Elisabeth Reilly 0721410488 Röd/Röda/Röda
Torp GOIF F07-08 Robert Björnstad 030431929 0706906709 Blå/Blå/Blå
Vallens IF Blå Anna Gullmarstrand 0303777799 0706171109 Blå, Blå, Blå
Vallens IF Vit Maria Hesselroth 0303798998 0709712527 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - Hunnebostrands GOIF Bovall/H
Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - IK Rössö Uddevalla Blå Tavlebordsvallen konstgräs
April
2018-04-25 18:30 Skärhamns IK - Stenungsunds IF Tjörns Sparbank Arena
2018-04-27 18:00 Myckleby IK - Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Ängevi (Myckleby IK)
2018-04-27 18:00 Herrestads AIF F06/07 - Vallens IF Blå Undavallen K-gräs
2018-04-27 19:00 Vallens IF Vit - Torp GOIF F07-08 Stora Höga IP
2018-04-29 10:40 IK Rössö Uddevalla Röd - Stala IF Rimnersvallen Konstgräs
2018-04-29 11:00 Grohed/LSK - IFK Valla F06/07 Grohedsvallen
2018-04-29 17:00 Hunnebostrands GOIF Bovall/H - IK Rössö Uddevalla Blå Stensnäsvallen Bovallstrand
Maj
2018-05-06 IK Rössö Uddevalla Blå - IK Rössö Uddevalla Röd
2018-05-06 11:00 Stala IF - Skärhamns IK Lövängens IP
2018-05-06 11:00 IFK Valla F06/07 - Herrestads AIF F06/07 Fjällebrovallen
2018-05-06 15:00 Kungshamns IF - Myckleby IK Kungshamnsvallen
2018-05-06 17:00 Stenungsunds IF - Grohed/LSK SEAB-plan
2018-05-09 18:40 IK Rössö Uddevalla Röd - Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-12 10:00 Vallens IF Vit - IFK Valla F06/07 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-05-13 00:00 (Uppskj.) Myckleby IK - Torp GOIF F07-08 Ängevi (Myckleby IK)
2018-05-13 13:00 Stala IF - Stenungsunds IF Lövängens IP
2018-05-13 13:00 Herrestads AIF F06/07 - Grohed/LSK Undavallen
2018-05-13 13:00 (Inst.) Hunnebostrands GOIF Bovall/H - Kungshamns IF Stensnäsvallen Bovallstrand
2018-05-13 18:00 Skärhamns IK - IK Rössö Uddevalla Blå Tjörns Sparbank Arena
2018-05-19 10:40 IK Rössö Uddevalla Blå - Stala IF Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-19 11:00 (Inst.) Skärhamns IK - Kungshamns IF Tjörns Sparbank Arena
2018-05-19 12:00 Torp GOIF F07-08 - Hunnebostrands GOIF Bovall/H Rimmåsvallen
2018-05-20 11:00 Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - Skärhamns IK Tavlebordsvallen konstgräs
2018-05-20 11:00 Grohed/LSK - Vallens IF Vit Grohedsvallen
2018-05-20 15:00 Kungshamns IF - IK Rössö Uddevalla Röd Kungshamnsvallen
2018-05-20 17:00 Stenungsunds IF - Herrestads AIF F06/07 SEAB-plan
2018-05-20 18:00 Vallens IF Blå - Myckleby IK Stora Höga IP
2018-05-23 18:30 Stala IF - Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Lövängens IP
2018-05-26 10:00 Myckleby IK - IFK Valla F06/07 Ängevi (Myckleby IK)
2018-05-27 09:40 IK Rössö Uddevalla Röd - Torp GOIF F07-08 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-27 11:40 IK Rössö Uddevalla Blå - Stenungsunds IF Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-27 13:00 Hunnebostrands GOIF Bovall/H - Vallens IF Blå Stensnäsvallen Bovallstrand
2018-05-27 16:00 Vallens IF Vit - Herrestads AIF F06/07 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-05-31 18:00 Stenungsunds IF - Vallens IF Vit SEAB-plan
Juni
2018-06-01 18:00 Vallens IF Blå - IK Rössö Uddevalla Röd Stora Höga IP
2018-06-02 00:00 (Uppskj.) Torp GOIF F07-08 - Skärhamns IK Rimmåsvallen
2018-06-03 11:00 (Inst.) IFK Valla F06/07 - Hunnebostrands GOIF Bovall/H Fjällebrovallen
2018-06-03 11:00 Grohed/LSK - Myckleby IK Grohedsvallen
2018-06-03 15:00 Kungshamns IF - Stala IF Kungshamnsvallen
2018-06-06 10:00 Myckleby IK - Herrestads AIF F06/07 Ängevi (Myckleby IK)
2018-06-06 18:00 Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - IFK Valla F06/07 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-06-10 09:30 Skärhamns IK - Vallens IF Blå Tjörns Sparbank Arena
2018-06-10 10:40 IK Rössö Uddevalla Blå - Kungshamns IF Rimnersvallen Konstgräs
2018-06-10 12:40 IK Rössö Uddevalla Röd - IFK Valla F06/07 Rimnersvallen Konstgräs
2018-06-10 13:00 Hunnebostrands GOIF Bovall/H - Grohed/LSK Stensnäsvallen Bovallstrand
2018-06-10 14:00 Stala IF - Torp GOIF F07-08 Lövängens IP
2018-06-10 15:00 (Inst.) Kungshamns IF - Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Kungshamnsvallen
2018-06-10 16:00 Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - Stenungsunds IF
2018-06-11 18:00 Stala IF - IFK Valla F06/07 Lövängens IP
2018-06-13 18:30 Torp GOIF F07-08 - IK Rössö Uddevalla Blå Rimmåsvallen
2018-06-14 18:00 Grohed/LSK - IK Rössö Uddevalla Röd Grohedsvallen
2018-06-16 10:40 IK Rössö Uddevalla Blå - Vallens IF Blå Bodele, Landbadet
2018-06-16 11:00 Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - Torp GOIF F07-08 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-06-16 12:40 IK Rössö Uddevalla Röd - Herrestads AIF F06/07 Bodele, Landbadet
2018-06-16 17:00 Kungshamns IF - Stenungsunds IF Kungshamnsvallen
2018-06-17 11:00 IFK Valla F06/07 - Skärhamns IK Fjällebrovallen
2018-06-17 16:30 Vallens IF Blå - Stala IF Stora Höga IP
2018-06-17 17:00 Herrestads AIF F06/07 - Hunnebostrands GOIF Bovall/H Undavallen
2018-06-18 18:00 (Inst.) Hunnebostrands GOIF Bovall/H - Vallens IF Vit Stensnäsvallen Bovallstrand
2018-06-18 18:00 Skärhamns IK - Grohed/LSK Tjörns Sparbank Arena
2018-06-26 18:00 Stenungsunds IF - Myckleby IK SEAB-plan
2018-06-26 18:30 Torp GOIF F07-08 - Kungshamns IF Rimmåsvallen
Juli
2018-07-01 11:00 Grohed/LSK - Stala IF Grohedsvallen
2018-07-01 11:00 IFK Valla F06/07 - IK Rössö Uddevalla Blå Fjällebrovallen
2018-07-01 13:00 Herrestads AIF F06/07 - Skärhamns IK Undavallen
2018-07-04 19:00 Skärhamns IK - Vallens IF Vit Tjörns Sparbank Arena
2018-07-08 00:00 (Inst.) Hunnebostrands GOIF Bovall/H - Myckleby IK Hunnebovallen Hunnebostrand
2018-07-08 00:00 (Uppskj.) Torp GOIF F07-08 - Stenungsunds IF Rimmåsvallen
2018-07-08 13:00 Stala IF - Herrestads AIF F06/07 Lövängens IP
2018-07-08 15:00 Kungshamns IF - Vallens IF Blå Kungshamnsvallen
Augusti
2018-08-12 00:00 Myckleby IK - IK Rössö Uddevalla Röd Ängevi (Myckleby IK)
2018-08-12 11:00 IFK Valla F06/07 - Kungshamns IF Fjällebrovallen
2018-08-12 16:00 Grohed/LSK - Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Grohedsvallen
2018-08-12 17:00 (Inst.) Stenungsunds IF - Hunnebostrands GOIF Bovall/H SEAB-plan
2018-08-15 18:00 Vallens IF Vit - Stala IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-08-16 19:30 Vallens IF Blå - Torp GOIF F07-08 Stora Höga IP
2018-08-18 10:30 Vallens IF Blå - Stenungsunds IF Stora Höga IP
2018-08-18 10:40 IK Rössö Uddevalla Blå - Vallens IF Vit Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-18 12:45 IK Rössö Uddevalla Röd - Hunnebostrands GOIF Bovall/H Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-18 14:00 Torp GOIF F07-08 - IFK Valla F06/07 Rimmåsvallen
2018-08-19 11:00 Skärhamns IK - Myckleby IK Tjörns Sparbank Arena
2018-08-19 15:00 Kungshamns IF - Grohed/LSK Kungshamnsvallen
2018-08-19 16:00 Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - Herrestads AIF F06/07 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-08-23 18:00 Grohed/LSK - Torp GOIF F07-08 Grohedsvallen
2018-08-23 18:00 Myckleby IK - Stala IF Ängevi (Myckleby IK)
2018-08-24 19:00 Vallens IF Vit - Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-08-26 11:00 IFK Valla F06/07 - Vallens IF Blå Fjällebrovallen
2018-08-26 13:00 Hunnebostrands GOIF Bovall/H - Skärhamns IK Stensnäsvallen Bovallstrand
2018-08-26 13:00 (Inst.) Herrestads AIF F06/07 - Kungshamns IF Undavallen
2018-08-26 17:00 Stenungsunds IF - IK Rössö Uddevalla Röd SEAB-plan
2018-08-29 17:30 IK Rössö Uddevalla Blå - Grohed/LSK Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-29 19:00 Skärhamns IK - IK Rössö Uddevalla Röd Tjörns Sparbank Arena
September
2018-09-01 11:00 Torp GOIF F07-08 - Herrestads AIF F06/07 Rimmåsvallen
2018-09-01 13:00 Stala IF - Hunnebostrands GOIF Bovall/H Lövängens IP
2018-09-01 13:00 IK Rössö Uddevalla Blå - Myckleby IK Bodele, Landbadet
2018-09-01 17:00 (Inst.) Kungshamns IF - Vallens IF Vit Kungshamnsvallen
2018-09-02 11:00 IFK Valla F06/07 - Stenungsunds IF Fjällebrovallen
2018-09-02 18:00 (Inst.) Vallens IF Blå - Grohed/LSK Stora Höga IP
2018-09-08 10:00 IK Rössö Uddevalla Röd - Skärhamns IK Bodele, Landbadet
2018-09-08 15:15 Vallens IF Vit - Kungshamns IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-09-09 00:00 (Uppskj.) Herrestads AIF F06/07 - Torp GOIF F07-08 Undavallen
2018-09-09 11:00 Grohed/LSK - Vallens IF Blå Grohedsvallen
2018-09-09 13:00 Hunnebostrands GOIF Bovall/H - Stala IF Stensnäsvallen Bovallstrand
2018-09-09 18:30 Myckleby IK - IK Rössö Uddevalla Blå Ängevi (Myckleby IK)
2018-09-12 17:00 Herrestads AIF F06/07 - IK Rössö Uddevalla Blå Undavallen
2018-09-15 10:00 IK Rössö Uddevalla Blå - Hunnebostrands GOIF Bovall/H Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-16 00:00 (Uppskj.) Torp GOIF F07-08 - Vallens IF Vit Rimmåsvallen
2018-09-16 11:00 IFK Valla F06/07 - Grohed/LSK Fjällebrovallen
2018-09-16 13:00 Stala IF - IK Rössö Uddevalla Röd Lövängens IP
2018-09-16 15:00 Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - Myckleby IK Tavlebordsvallen
2018-09-16 17:00 Stenungsunds IF - Skärhamns IK SEAB-plan
2018-09-16 18:00 Vallens IF Blå - Herrestads AIF F06/07 Stora Höga IP
2018-09-23 IK Rössö Uddevalla Röd - IK Rössö Uddevalla Blå Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-23 (Inst.) Hunnebostrands GOIF Bovall/H - Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Hunnebovallen Hunnebostrand
2018-09-23 11:00 Grohed/LSK - Stenungsunds IF Grohedsvallen
2018-09-23 13:00 Herrestads AIF F06/07 - IFK Valla F06/07 Konstgräs, Undavallen
2018-09-23 13:30 Vallens IF Vit - Vallens IF Blå Stora Höga IP
2018-09-23 17:00 Skärhamns IK - Stala IF Tjörns Sparbank Arena
2018-09-24 18:30 Myckleby IK - Kungshamns IF Ängevi (Myckleby IK)
2018-09-29 12:00 Torp GOIF F07-08 - Myckleby IK Rimmåsvallen
2018-09-30 00:00 (Inst.) Kungshamns IF - Hunnebostrands GOIF Bovall/H Himlavallen
2018-09-30 10:00 IK Rössö Uddevalla Blå - Skärhamns IK Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-30 11:00 IFK Valla F06/07 - Vallens IF Vit Fjällebrovallen
2018-09-30 11:00 Grohed/LSK - Herrestads AIF F06/07 Grohedsvallen
2018-09-30 15:00 Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 - IK Rössö Uddevalla Röd Tavlebordsvallen konstgräs
2018-09-30 17:00 Stenungsunds IF - Stala IF SEAB-plan
Oktober
2018-10-07 12:00 Stenungsunds IF - IFK Valla F06/07 SEAB-plan
December
2018-12-31 00:00 Vallens IF Blå - Vallens IF Vit Stora Höga IP
2018-12-31 00:00 Vallens IF Vit - Myckleby IK Stora Höga IP
2018-12-31 Vallens IF Vit - IK Rössö Uddevalla Röd Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-12-31 Vallens IF Blå - Gilleby IF Morlanda, F Div.7 7-manna Max 12 år 2015 Stora Höga IP