Spelprogram - Div.3 Bohuslän Pojkar 15 år

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Groheds IF/Ljungskile SK Patrik Antonsson 0708288910 0708288910 Svart/Svart/Svart
Hamburgsund/Grebbestad Josephine Joling 0702777640 Blå/Blå/Blå
Herrestads AIF Christopher Carlsson 0702287020 Vit/svart randig/svart/svart
IFK Strömstad Tomas Hansen 0703602008 0703602008 Blå/Vit tröja, blåa shorts och blåa strumpor
Karlsberg United FC Fredrik Bergenklev 0730431751 0730431751 Orange/Svart/Orange
Munkedals IF Fredrik Andersson 0705155492 0705155492 Blå/Vit/Blå
Stenungsunds IF/Ödsmåls IK Izidor Bobek 030369623 0705191249 Röd/Röda/Röda
Stångenäs AIS Morgan Karlsson Röd/Röd/Röda
Tanums IF Fredrik Kallin 0704938820 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-15 11:30 311032003 Herrestads AIF - Munkedals IF 7 - 1 Undavallen
2018-04-15 17:00 311032002 Hamburgsund/Grebbestad - Groheds IF/Ljungskile SK 2 - 12 Sparvallen Tanumshede
2018-04-17 19:30 311032001 Stenungsunds IF/Ödsmåls IK - Stångenäs AIS 5 - 2 Wosabplan
2018-04-22 19:00 311032004 IFK Strömstad - Karlsberg United FC 15 - 0 Strömsvallen
2018-04-23 18:30 311032006 Tanums IF - Stenungsunds IF/Ödsmåls IK 2 - 6 Sparvallen Tanumshede
2018-04-26 18:30 311032012 Hamburgsund/Grebbestad - Tanums IF 0 - 8 Sundvallen
2018-04-27 18:00 311032009 Groheds IF/Ljungskile SK - Herrestads AIF 6 - 4 Uddevalla Arena Konstgräs
2018-04-27 18:45 311032008 Munkedals IF - IFK Strömstad 1 - 6 Sparplan
2018-04-28 11:00 311032010 Stångenäs AIS - Hamburgsund/Grebbestad 9 - 0 Kronbergsvallens IP
Maj
2018-05-02 18:30 311032014 IFK Strömstad - Groheds IF/Ljungskile SK 7 - 1 Strömsvallen
2018-05-02 19:00 311032013 Herrestads AIF - Stångenäs AIS 2 - 1 Konstgräs, Undavallen
2018-05-02 19:00 311032015 Karlsberg United FC - Munkedals IF 3 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-07 19:00 311032016 Tanums IF - Herrestads AIF 2 - 1 Sparvallen Tanumshede
2018-05-09 18:30 311032019 Stångenäs AIS - IFK Strömstad 1 - 10 Tuntorpsvallen
2018-05-13 15:00 311032022 Herrestads AIF - Stenungsunds IF/Ödsmåls IK 1 - 3 Undavallen
2018-05-15 19:00 311032025 Munkedals IF - Groheds IF/Ljungskile SK 1 - 11 Munkedals IP
2018-05-16 18:30 311032023 IFK Strömstad - Tanums IF 1 - 3 Strömsvallen
2018-05-16 19:00 311032024 Karlsberg United FC - Stångenäs AIS 3 - 1 Bodele
2018-05-22 19:00 311032028 Hamburgsund/Grebbestad - Herrestads AIF 1 - 8 Sundvallen
2018-05-23 18:30 311032026 Tanums IF - Karlsberg United FC 8 - 2 Sparvallen Tanumshede
2018-05-23 18:30 311032029 Stångenäs AIS - Munkedals IF 6 - 5 Tuntorpsvallen
2018-05-25 18:30 311032027 Stenungsunds IF/Ödsmåls IK - IFK Strömstad 4 - 3 Ödsmåls IP
2018-05-26 10:00 311032018 Groheds IF/Ljungskile SK - Karlsberg United FC WO (3 - 0) Skarsjövallen
2018-05-28 19:00 311032032 IFK Strömstad - Hamburgsund/Grebbestad 11 - 2 Strömsvallen
2018-05-29 19:00 311032034 Munkedals IF - Tanums IF 2 - 5 Munkedals IP
2018-05-30 19:00 311032033 Karlsberg United FC - Stenungsunds IF/Ödsmåls IK 0 - 9 Bodele
2018-05-30 19:00 311032035 Groheds IF/Ljungskile SK - Stångenäs AIS 12 - 0 Grohedsvallen
Juni
2018-06-03 12:30 311032017 Stenungsunds IF/Ödsmåls IK - Hamburgsund/Grebbestad WO (3 - 0) SEAB-plan
2018-06-06 11:00 311032036 Tanums IF - Groheds IF/Ljungskile SK 2 - 5 Sparvallen Tanumshede
2018-06-07 19:00 311032038 Hamburgsund/Grebbestad - Karlsberg United FC 2 - 2 Sundvallen
2018-06-08 19:00 311032037 Stenungsunds IF/Ödsmåls IK - Munkedals IF 7 - 2 Ödsmåls IP
2018-06-12 19:00 311032043 Munkedals IF - Hamburgsund/Grebbestad 5 - 1 Munkedals IP
2018-06-13 18:30 311032045 Stångenäs AIS - Tanums IF 2 - 3 Tuntorpsvallen
2018-06-13 19:00 311032044 Groheds IF/Ljungskile SK - Stenungsunds IF/Ödsmåls IK 5 - 0 Skarsjövallen
2018-06-19 19:00 311032048 Munkedals IF - Herrestads AIF 3 - 1 Munkedals IP
2018-06-20 18:30 311032050 Stångenäs AIS - Stenungsunds IF/Ödsmåls IK 0 - 8 Tuntorpsvallen
2018-06-25 19:00 311032049 Groheds IF/Ljungskile SK - Hamburgsund/Grebbestad 3 - 0 Grohedsvallen
2018-06-27 19:30 311032052 Hamburgsund/Grebbestad - Stångenäs AIS 3 - 3 Sundvallen
2018-06-28 19:00 311032054 IFK Strömstad - Munkedals IF 8 - 2 Strömsvallen
2018-06-29 19:00 311032051 Stenungsunds IF/Ödsmåls IK - Tanums IF 2 - 0 Wosabplan
Augusti
2018-08-15 19:00 311032039 Herrestads AIF - IFK Strömstad 3 - 1 Undavallen
2018-08-20 19:00 311032061 Hamburgsund/Grebbestad - Stenungsunds IF/Ödsmåls IK 1 - 5 Sundvallen
2018-08-21 19:00 311032057 Munkedals IF - Karlsberg United FC 0 - 0 Munkedals IP
2018-08-22 18:30 311032058 Groheds IF/Ljungskile SK - IFK Strömstad 6 - 3 Grohedsvallen
2018-08-22 18:30 311032059 Stångenäs AIS - Herrestads AIF 0 - 1 Tuntorpsvallen
2018-08-23 18:30 311032056 Tanums IF - Hamburgsund/Grebbestad WO (3 - 0) Sparvallen Tanumshede
2018-08-26 11:00 311032062 Herrestads AIF - Tanums IF 2 - 0 Undavallen
2018-08-29 18:30 311032064 Karlsberg United FC - Groheds IF/Ljungskile SK 1 - 7 Bodele
2018-08-29 19:00 311032063 IFK Strömstad - Stångenäs AIS 11 - 3 Strömsvallen
September
2018-09-03 18:30 311032066 Tanums IF - IFK Strömstad 2 - 2 Sparvallen Tanumshede
2018-09-05 18:00 311032068 Groheds IF/Ljungskile SK - Munkedals IF 12 - 0 Grohedsvallen
2018-09-05 18:30 311032069 Stångenäs AIS - Karlsberg United FC 4 - 1 Tuntorpsvallen
2018-09-07 18:30 311032047 Karlsberg United FC - IFK Strömstad 2 - 5 Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-11 19:00 311032074 Munkedals IF - Stångenäs AIS OW (0 - 3) Munkedals IP
2018-09-12 19:00 311032071 Herrestads AIF - Hamburgsund/Grebbestad 6 - 0 Undavallen
2018-09-12 19:00 311032072 IFK Strömstad - Stenungsunds IF/Ödsmåls IK 7 - 1 Strömsvallen
2018-09-12 19:15 311032073 Karlsberg United FC - Tanums IF 1 - 0 Bodele
2018-09-14 18:30 311032078 Hamburgsund/Grebbestad - IFK Strömstad 0 - 6 Sundvallen
2018-09-17 18:30 311032053 Herrestads AIF - Groheds IF/Ljungskile SK 2 - 1 Undavallen
2018-09-17 18:30 311032076 Tanums IF - Munkedals IF 4 - 0 Sparvallen Tanumshede
2018-09-19 18:30 311032079 Stångenäs AIS - Groheds IF/Ljungskile SK 1 - 7 Tuntorpsvallen
2018-09-19 19:30 311032077 Stenungsunds IF/Ödsmåls IK - Karlsberg United FC 2 - 1 Wosabplan
2018-09-24 19:00 311032042 Karlsberg United FC - Herrestads AIF 0 - 4 Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-26 18:30 311032081 IFK Strömstad - Herrestads AIF 1 - 1 Strömsvallen
2018-09-26 19:00 311032083 Munkedals IF - Stenungsunds IF/Ödsmåls IK 0 - 10 Sparplan
2018-09-26 19:00 311032084 Groheds IF/Ljungskile SK - Tanums IF 6 - 2 Uddevalla Arena Konstgräs
2018-09-28 18:30 311032089 Herrestads AIF - Karlsberg United FC WO (3 - 0) Undavallen
2018-09-29 10:00 311032088 Hamburgsund/Grebbestad - Munkedals IF 2 - 4 e.f. Sundvallen
Oktober
2018-10-03 18:30 311032086 Tanums IF - Stångenäs AIS 2 - 1 Sparvallen Tanumshede
2018-10-03 19:30 311032087 Stenungsunds IF/Ödsmåls IK - Groheds IF/Ljungskile SK 3 - 3 Wosabplan
2018-10-04 19:00 311032082 Karlsberg United FC - Hamburgsund/Grebbestad 1 - 6 Rimnersvallen Konstgräs
December
2018-12-30 311032067 Stenungsunds IF/Ödsmåls IK - Herrestads AIF WO (3 - 0) Wosabplan