Spelprogram - Div 3 Flickor B-slutspel Max 14 år 9 mot 9

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grohed/LSK Helene Jorfors 0765557142 Svart/svart/svart
IFK Valla Anna Kristina Elf 0703346313 Röd/Röd/Röd
IK Rössö Uddevalla Olivia Warghed 0762011357 Röd/vit/röd
LAIK/SAIS Röd Ulrika Olofsson 0702050001 Ljusblå/Mörkblå/Ljusblå
Munkedals IF Blå Niklas Carlén +705959457 Blå/Vit/Blå
Orust FC röd Catarina Olsson 0736221084 Röd/Röd/Röd
Vallens IF David Hedberg 0303776662 0705778364 Blå/Blå/Blå
Ödsmåls IK Jonas Back 030367675 0702798798 grön/vit/grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2018-06-03 18:30 312048001 LAIK/SAIS Röd - Munkedals IF Blå 1 - 4 Brastad Arena
2018-06-04 18:30 312048002 IFK Valla - IK Rössö Uddevalla 1 - 2 Sparbanksvallen
2018-06-06 17:00 312048003 Orust FC röd - Grohed/LSK 2 - 2 Lövängens IP
2018-06-08 18:30 312048007 Vallens IF - IFK Valla 0 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-06-09 13:00 312048006 Grohed/LSK - Munkedals IF Blå 1 - 1 Grohedsvallen
2018-06-10 17:00 312048005 IK Rössö Uddevalla - LAIK/SAIS Röd 5 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2018-06-11 19:00 312048008 Orust FC röd - Ödsmåls IK 5 - 1 Tavlebordsvallen
2018-06-12 19:00 312048009 LAIK/SAIS Röd - Grohed/LSK 1 - 2 Gullmarsvallen
2018-06-13 18:30 312048011 Munkedals IF Blå - Ödsmåls IK 2 - 3 Munkedals IP
2018-06-17 17:30 312048016 IFK Valla - Munkedals IF Blå 2 - 1 Sparbanksvallen
2018-06-19 18:30 312048012 IFK Valla - Orust FC röd 1 - 3 Sparbanksvallen
2018-06-24 17:00 312048015 Orust FC röd - IK Rössö Uddevalla 0 - 4 Glimmaråsen
2018-06-25 18:30 312048014 Ödsmåls IK - Grohed/LSK 0 - 5 Ödsmåls IP
2018-06-27 19:00 312048013 Vallens IF - LAIK/SAIS Röd 3 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-06-28 19:30 312048018 Vallens IF - Orust FC röd 3 - 2 Stora Höga IP
Juli
2018-07-02 19:00 312048017 LAIK/SAIS Röd - Ödsmåls IK 2 - 3 Brastad Arena
Augusti
2018-08-05 17:00 312048021 Orust FC röd - LAIK/SAIS Röd 2 - 1 Tavlebordsvallen
2018-08-05 17:00 312048023 Munkedals IF Blå - Vallens IF 0 - 2 Munkedals IP
2018-08-07 18:00 312048024 IK Rössö Uddevalla - Grohed/LSK 3 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-09 17:30 312048020 IK Rössö Uddevalla - Munkedals IF Blå 1 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-09 18:00 312048019 Grohed/LSK - IFK Valla 9 - 3 Grohedsvallen
2018-08-12 18:00 312048025 LAIK/SAIS Röd - IFK Valla 2 - 4 Brastad Arena
2018-08-14 18:30 312048022 IFK Valla - Ödsmåls IK 1 - 2 Sparbanksvallen
2018-08-16 19:00 312048026 Orust FC röd - Munkedals IF Blå 1 - 0 Tavlebordsvallen
2018-08-18 10:30 312048032 Vallens IF - Ödsmåls IK 1 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-08-19 11:00 312048031 Grohed/LSK - Orust FC röd 0 - 0 Grohedsvallen
2018-08-19 17:00 312048029 Munkedals IF Blå - LAIK/SAIS Röd 1 - 0 Munkedals IP
2018-08-19 18:00 312048030 IK Rössö Uddevalla - IFK Valla 3 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-25 10:30 312048028 Vallens IF - Grohed/LSK 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-08-26 17:00 312048034 Munkedals IF Blå - Grohed/LSK 1 - 5 Munkedals IP
2018-08-26 17:00 312048035 IFK Valla - Vallens IF 2 - 3 Sparbanksvallen
2018-08-26 17:00 312048036 Ödsmåls IK - Orust FC röd 6 - 1 Ödsmåls IP
2018-08-26 18:30 312048033 LAIK/SAIS Röd - IK Rössö Uddevalla 1 - 7 Gullmarsvallen
2018-08-31 18:30 312048039 Ödsmåls IK - Munkedals IF Blå 3 - 1 Ödsmåls IP
September
2018-09-01 10:30 312048038 Vallens IF - IK Rössö Uddevalla 1 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-09-01 11:00 312048037 Grohed/LSK - LAIK/SAIS Röd 3 - 3 Grohedsvallen
2018-09-01 11:00 312048040 Orust FC röd - IFK Valla 1 - 2 Ängevi (Myckleby IK)
2018-09-06 18:00 312048042 Grohed/LSK - Ödsmåls IK 2 - 4 Grohedsvallen
2018-09-08 14:00 312048043 IK Rössö Uddevalla - Orust FC röd 2 - 0 Bodele, Landbadet
2018-09-09 18:00 312048041 LAIK/SAIS Röd - Vallens IF 0 - 2 Brastad Arena
2018-09-13 18:00 312048010 IK Rössö Uddevalla - Vallens IF 3 - 0 Bodele, Landbadet
2018-09-15 16:00 312048045 Ödsmåls IK - LAIK/SAIS Röd 2 - 1 Ödsmåls IP
2018-09-16 16:00 312048046 Orust FC röd - Vallens IF 1 - 1 Ängö Schakt Arena
2018-09-16 17:00 312048048 Munkedals IF Blå - IK Rössö Uddevalla 0 - 8 Munkedals IP
2018-09-18 18:30 312048047 IFK Valla - Grohed/LSK 3 - 2 Sparbanksvallen
2018-09-20 17:30 312048004 Ödsmåls IK - Vallens IF 0 - 3 Ödsmåls IP
2018-09-20 18:00 312048052 Grohed/LSK - IK Rössö Uddevalla 2 - 2 Grohedsvallen
2018-09-22 13:00 312048050 Ödsmåls IK - IFK Valla 2 - 4 Ödsmåls IP
2018-09-23 11:00 312048027 Ödsmåls IK - IK Rössö Uddevalla 1 - 3 Ödsmåls IP
2018-09-23 13:00 312048049 LAIK/SAIS Röd - Orust FC röd 0 - 5 Brastad Arena
2018-09-23 15:00 312048051 Vallens IF - Munkedals IF Blå 2 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-09-29 11:00 312048056 Grohed/LSK - Vallens IF 3 - 5 Grohedsvallen
2018-09-30 13:15 312048055 IK Rössö Uddevalla - Ödsmåls IK 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-30 17:00 312048053 IFK Valla - LAIK/SAIS Röd 1 - 4 Sparbanksvallen
2018-09-30 17:00 312048054 Munkedals IF Blå - Orust FC röd 2 - 0 Munkedals IP
Oktober
2018-10-07 16:00 312048044 Munkedals IF Blå - IFK Valla 0 - 3