Spelprogram - FUTSAL DM-serie Pojkar Födda 2004

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Groheds IF-Ljungskile SK Rikard Delbring 0706063981 0706063981 RÖD, BLÅ, RÖD
Henåns IF Anna Samuelsson 030412205 0702826280 Vit, Svart, Vit
Herrestads AIF Kennet Karlsson 0761264050 Vit/svart randig, svart, svart
IFK Uddevalla Andreas Hurtig 0739908746 Vit, Vit, Vit
IK Oddevold Håkan Ferm 0730347109 0730347109 Blå m vita ärmar, Vit, Blå
Kungshamns IF Sotenäs Robert Eriksson 0761311919 Vit, Blå, Blå
Lysekils AIK Roger Svensson 0730989142 0730989142 Ljusblå/Mörkblå/Ljusblå
Munkedals IF Christian Bergman 0762477542 0762477542 Blå/Vit/Blå
Stångenäs AIS Jörgen Karlsson 0731411897 0731411897 Röd, Röd, Röda
Tanums IF Christian Lind 0701466640 0701466640 Svart/Svart/Svart
Vallens IF Joakim Wåhlström 0701493443 0701493443 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
311808052 Kungshamns IF Sotenäs - Groheds IF-Ljungskile SK 0 - 3
Oktober
2018-10-24 19:00 311808003 Kungshamns IF Sotenäs - Herrestads AIF 0 - 1 Sotenäs Idrottshall
2018-10-27 10:30 311808025 Tanums IF - Stångenäs AIS 3 - 0 Tanums Idrottshall
2018-10-27 15:00 311808001 Tanums IF - Groheds IF-Ljungskile SK 5 - 1 Tanums Idrottshall
2018-10-27 15:00 311808004 Henåns IF - IFK Uddevalla 2 - 2 Henåns Sporthall
2018-10-28 19:30 311808002 Stångenäs AIS - Munkedals IF 3 - 3 Brastad sporthall
November
2018-11-03 15:00 311808019 Henåns IF - Tanums IF 3 - 3 Henåns Sporthall
2018-11-04 14:30 311808007 Herrestads AIF - Tanums IF 3 - 2 Rimnershallen
2018-11-04 15:00 311808009 IK Oddevold - Kungshamns IF Sotenäs 5 - 1 Rimnershallen
2018-11-04 16:00 311808008 IFK Uddevalla - Stångenäs AIS 6 - 4 Rimnershallen
2018-11-06 19:30 311808014 Stångenäs AIS - Lysekils AIK 2 - 3 Brastad sporthall
2018-11-10 13:00 311808012 Groheds IF-Ljungskile SK - Herrestads AIF 3 - 5 Rimnershallen
2018-11-10 15:00 311808013 Tanums IF - IK Oddevold 1 - 2 Tanums Idrottshall
2018-11-10 15:00 311808021 Vallens IF - IFK Uddevalla 4 - 6 Spekerödskolans Idrottshall
2018-11-10 15:30 311808015 Henåns IF - Kungshamns IF Sotenäs 4 - 0 Henåns Sporthall
2018-11-11 15:00 311808005 Lysekils AIK - IK Oddevold 4 - 2 Bottnahallen
2018-11-11 17:00 311808010 Lysekils AIK - Henåns IF 2 - 4 Bottnahallen
2018-11-14 19:00 311808020 Kungshamns IF Sotenäs - Stångenäs AIS 3 - 3 Sotenäs Idrottshall
2018-11-17 16:30 311808016 Herrestads AIF - Vallens IF 1 - 5 Rimnershallen
2018-11-18 12:00 311808018 IK Oddevold - Groheds IF-Ljungskile SK 0 - 2 Rimnershallen
2018-11-18 19:30 311808017 IFK Uddevalla - Munkedals IF 3 - 1 Rimnershallen
2018-11-23 19:00 311808022 Herrestads AIF - IK Oddevold 2 - 0 Rimnershallen
2018-11-23 20:00 311808011 Vallens IF - Munkedals IF 4 - 0 Spekerödskolans Idrottshall
2018-11-25 16:00 311808024 Groheds IF-Ljungskile SK - Henåns IF 1 - 9 Rimnershallen
2018-11-25 19:30 311808023 Munkedals IF - Lysekils AIK 8 - 5
December
2018-12-01 11:00 311808027 Lysekils AIK - IFK Uddevalla 0 - 12 Bottnahallen
2018-12-01 14:30 311808043 Lysekils AIK - Tanums IF 2 - 5 Bottnahallen
2018-12-02 11:30 311808026 IK Oddevold - Vallens IF 0 - 8 Rimnershallen
2018-12-02 19:00 311808029 Kungshamns IF Sotenäs - Munkedals IF 1 - 0 Sotenäs Idrottshall
2018-12-02 19:30 311808030 Stångenäs AIS - Groheds IF-Ljungskile SK 3 - 2 Brastad sporthall
2018-12-04 18:30 311808028 Henåns IF - Herrestads AIF 0 - 5 Henåns Sporthall
2018-12-07 18:30 311808006 Groheds IF-Ljungskile SK - Vallens IF 2 - 6 Rimnershallen
2018-12-08 13:30 311808031 Vallens IF - Lysekils AIK 9 - 1 Spekerödskolans Idrottshall
2018-12-09 10:00 311808035 Munkedals IF - Tanums IF 3 - 3
2018-12-09 16:30 311808033 IFK Uddevalla - Kungshamns IF Sotenäs 5 - 4 Rimnershallen
2018-12-09 17:30 311808032 IK Oddevold - Henåns IF 0 - 2 Rimnershallen
2018-12-15 11:30 311808038 Stångenäs AIS - IK Oddevold 2 - 2 Brastad sporthall
2018-12-15 15:00 311808039 Tanums IF - IFK Uddevalla 4 - 3 Tanums Idrottshall
2018-12-16 18:30 311808040 Groheds IF-Ljungskile SK - Munkedals IF 4 - 1 Agnebergshallen
2018-12-17 19:00 311808037 Kungshamns IF Sotenäs - Lysekils AIK 1 - 3 Sotenäs Idrottshall
2018-12-18 18:30 311808036 Henåns IF - Vallens IF 1 - 1 Henåns Sporthall
Januari
2019-01-02 17:30 311808055 IK Oddevold - IFK Uddevalla 3 - 6 Rimnershallen
2019-01-06 19:00 311808034 Herrestads AIF - Stångenäs AIS 0 - 1 Rimnershallen
2019-01-12 13:30 311808041 Vallens IF - Kungshamns IF Sotenäs 7 - 0 Spekerödskolans Idrottshall
2019-01-12 19:00 311808045 Herrestads AIF - Munkedals IF 6 - 0 Munkedalshallen
2019-01-13 11:30 311808044 IFK Uddevalla - Groheds IF-Ljungskile SK 4 - 4 Rimnershallen
2019-01-13 14:30 Enligt SvFF måste denna match vara spelad senast 2019-01-20.

Med vänlig hälsning Maria Niklasson Bergsten BFF 311808051 Vallens IF - Tanums IF 2 - 0 Spekerödskolans Idrottshall
2019-01-13 16:30 311808054 Lysekils AIK - Herrestads AIF 1 - 10 Kronbergshallen
2019-01-17 19:10 311808053 Munkedals IF - Henåns IF 3 - 6 Munkedalshallen
2019-01-19 10:00 311808049 Munkedals IF - IK Oddevold 1 - 1 Munkedalshallen
2019-01-19 15:00 311808042 Henåns IF - Stångenäs AIS 4 - 3 Henåns Sporthall
2019-01-19 15:00 311808047 Tanums IF - Kungshamns IF Sotenäs 3 - 0 Tanums Idrottshall
2019-01-20 11:30 311808050 IFK Uddevalla - Herrestads AIF 3 - 5 Rimnershallen
2019-01-20 17:00 311808048 Groheds IF-Ljungskile SK - Lysekils AIK 6 - 2 Rimnershallen
2019-01-20 19:30 311808046 Stångenäs AIS - Vallens IF 1 - 4 Brastad sporthall