Spelprogram - Div 2 Norra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:00 Nordvärmland FF - IFK Åmål 4 - 1 188 Björnevi Konstgräs
2019-04-06 14:00 IK Gauthiod - Grebbestads IF 2 - 2 388 Lunnevi IP A-plan
2019-04-06 14:00 Vänersborgs IF - Torslanda IK 1 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-06 14:00 Stenungsunds IF - Sävedalens IF 4 - 2 190 Wosabplan
2019-04-06 14:00 Vårgårda IK - IFK Tidaholm 0 - 0 300 Tånga Hed A-plan
2019-04-06 15:00 Örebro Syrianska IF - IFK Uddevalla 6 - 1 150 Örnsro IP
2019-04-06 16:00 Lidköpings FK - Vänersborgs FK 2 - 0 235 Framnäs IP A-plan
2019-04-12 19:00 IFK Tidaholm - Vänersborgs IF 1 - 1 121 Tidavallen A-plan
2019-04-13 12:40 Sävedalens IF - Vårgårda IK 3 - 1 89 Bravida Arena
2019-04-13 14:00 Torslanda IK - IK Gauthiod 0 - 4 150 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-13 14:00 IFK Åmål - Lidköpings FK 0 - 2 88 Örnäsvallens IP
2019-04-13 15:00 Vänersborgs FK - Stenungsunds IF 1 - 4 218 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-13 16:00 IFK Uddevalla - Nordvärmland FF 1 - 2 Kamratgården
2019-04-13 16:00 Grebbestads IF - Örebro Syrianska IF 1 - 3 325 Sparvallen Tanumshede
2019-04-18 18:15 Vårgårda IK - Vänersborgs FK 1 - 3 Tånga Hed A-plan
2019-04-19 14:00 Grebbestads IF - IFK Uddevalla 3 - 1 394 Siljevi 1 11-manna
2019-04-19 14:00 Stenungsunds IF - IFK Åmål 3 - 0 186 Wosabplan
2019-04-19 14:00 Vänersborgs IF - Sävedalens IF 0 - 1 245 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-19 14:00 IK Gauthiod - IFK Tidaholm 5 - 1 417 Lunnevi IP A-plan
2019-04-19 16:00 Lidköpings FK - Nordvärmland FF 3 - 1 213 Framnäs IP A-plan
2019-04-20 15:00 Örebro Syrianska IF - Torslanda IK 7 - 2 317 Örnsro IP
2019-04-26 18:45 IFK Tidaholm - Örebro Syrianska IF 1 - 0 110 Tidavallen A-plan
2019-04-27 13:30 Sävedalens IF - IK Gauthiod 1 - 1 110 Vallhamra 1 Gräs
2019-04-27 14:00 IFK Åmål - Vårgårda IK 3 - 2 143 Örnäsvallens IP
2019-04-27 14:00 Torslanda IK - Grebbestads IF 1 - 3 150 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-27 15:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF 1 - 2 646 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-27 16:00 IFK Uddevalla - Lidköpings FK 4 - 4 60 Kamratgården
2019-04-28 15:00 Nordvärmland FF - Stenungsunds IF 1 - 2 168 Lillängen
Maj
2019-05-01 15:00 Grebbestads IF - IFK Tidaholm 2 - 1 350 Siljevi 1 11-manna
2019-05-04 14:00 Torslanda IK - IFK Uddevalla 1 - 3 60 Torslandavallen 1 Gräs
2019-05-04 14:00 Stenungsunds IF - Lidköpings FK 1 - 1 120 Wosabplan
2019-05-04 14:00 Vänersborgs IF - IFK Åmål 1 - 2 200 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-04 14:00 IK Gauthiod - Vänersborgs FK 8 - 2 268 Lunnevi IP A-plan
2019-05-04 15:00 Örebro Syrianska IF - Sävedalens IF 1 - 1 150 Örnsro IP
2019-05-05 15:00 Vårgårda IK - Nordvärmland FF 2 - 1 200 Tånga Hed A-plan
2019-05-10 19:00 IFK Uddevalla - Stenungsunds IF 0 - 3 215 Kamratgården
2019-05-11 13:30 Sävedalens IF - Grebbestads IF 2 - 3 165 Vallhamra 1 Gräs
2019-05-11 14:00 IFK Tidaholm - Torslanda IK 1 - 0 165 Tidavallen A-plan
2019-05-11 14:00 IFK Åmål - IK Gauthiod 2 - 2 193 Örnäsvallens IP
2019-05-11 15:00 Vänersborgs FK - Örebro Syrianska IF 1 - 4 176 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-11 15:00 Nordvärmland FF - Vänersborgs IF 2 - 3 257 Lillängen
2019-05-12 17:00 Lidköpings FK - Vårgårda IK 0 - 3 181 Framnäs IP A-plan
2019-05-17 19:00 Grebbestads IF - Vänersborgs FK 1 - 2 305 Siljevi 1 11-manna
2019-05-17 19:00 Torslanda IK - Sävedalens IF 1 - 4 102 Torslandavallen 1 Gräs
2019-05-17 19:00 Vårgårda IK - Stenungsunds IF 2 - 0 59 Tånga Hed A-plan
2019-05-17 19:00 Vänersborgs IF - Lidköpings FK 2 - 4 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-18 14:00 IFK Tidaholm - IFK Uddevalla 2 - 2 Tidavallen A-plan
2019-05-18 14:00 IK Gauthiod - Nordvärmland FF 4 - 0 222 Lunnevi IP A-plan
2019-05-18 14:00 Örebro Syrianska IF - IFK Åmål 6 - 0 278 Örnsro IP
2019-05-23 19:00 Lidköpings FK - IK Gauthiod 1 - 1 802 Framnäs IP A-plan
2019-05-24 19:00 Stenungsunds IF - Vänersborgs IF 1 - 0 Wosabplan
2019-05-24 19:00 Vänersborgs FK - Torslanda IK 3 - 0 127 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-25 13:30 Sävedalens IF - IFK Tidaholm 0 - 1 105 Vallhamra 1 Gräs
2019-05-25 14:00 IFK Åmål - Grebbestads IF 1 - 0 Örnäsvallens IP
2019-05-25 16:00 Nordvärmland FF - Örebro Syrianska IF 2 - 3 Nyvallen
2019-05-25 16:00 IFK Uddevalla - Vårgårda IK 0 - 0 80 Kamratgården
2019-05-29 19:00 Vänersborgs IF - Vårgårda IK 0 - 2 150 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-29 19:00 Sävedalens IF - IFK Uddevalla 6 - 0 115 Vallhamra 1 Gräs
2019-05-29 19:30 IK Gauthiod - Stenungsunds IF 1 - 2 313 Lunnevi IP A-plan
2019-05-29 19:30 IFK Tidaholm - Vänersborgs FK 2 - 1 150 Tidavallen A-plan
2019-05-30 14:00 Torslanda IK - IFK Åmål 0 - 0 65 Torslandavallen 1 Gräs
2019-05-30 15:00 Örebro Syrianska IF - Lidköpings FK 1 - 1 180 Örnsro IP
2019-05-30 15:00 Grebbestads IF - Nordvärmland FF 4 - 4 200 Siljevi 1 11-manna
Juni
2019-06-01 14:00 IFK Åmål - IFK Tidaholm 0 - 0 210 Örnäsvallens IP
2019-06-01 16:00 IFK Uddevalla - Vänersborgs IF 2 - 1 Kamratgården
2019-06-02 15:00 Nordvärmland FF - Torslanda IK 1 - 1 242 Nyvallen
2019-06-02 15:00 Vänersborgs FK - Sävedalens IF 3 - 1 90 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-02 17:00 Vårgårda IK - IK Gauthiod 1 - 1 302 Tånga Hed A-plan
2019-06-02 17:00 Lidköpings FK - Grebbestads IF 1 - 1 235 Framnäs IP A-plan
2019-06-02 18:00 Stenungsunds IF - Örebro Syrianska IF 2 - 1 310 Wosabplan
2019-06-08 13:30 Sävedalens IF - IFK Åmål 1 - 0 125 Vallhamra 1 Gräs
2019-06-08 14:00 Torslanda IK - Lidköpings FK 3 - 2 65 Torslandavallen 1 Gräs
2019-06-08 15:00 Grebbestads IF - Stenungsunds IF 2 - 1 375 Siljevi 1 11-manna
2019-06-08 16:00 Örebro Syrianska IF - Vårgårda IK 3 - 0 1 100 Örnsro IP
2019-06-08 16:00 IK Gauthiod - Vänersborgs IF 2 - 1 284 Lunnevi IP A-plan
2019-06-08 16:00 Vänersborgs FK - IFK Uddevalla 2 - 2 190 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-08 16:00 IFK Tidaholm - Nordvärmland FF 1 - 4 175 Tidavallen A-plan
2019-06-13 19:00 Lidköpings FK - IFK Tidaholm 2 - 1 231 Framnäs IP A-plan
2019-06-15 14:00 Vårgårda IK - Grebbestads IF 2 - 3 250 Tånga Hed A-plan
2019-06-15 15:00 Nordvärmland FF - Sävedalens IF 1 - 1 98 Lillängen
2019-06-15 16:00 Vänersborgs IF - Örebro Syrianska IF 0 - 4 197 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-15 16:00 Stenungsunds IF - Torslanda IK 3 - 2 150 Wosabplan
2019-06-15 16:00 IFK Åmål - Vänersborgs FK 3 - 4 125 Örnäsvallens IP
2019-06-15 16:00 IFK Uddevalla - IK Gauthiod 1 - 4 Kamratgården
2019-06-19 19:00 Vänersborgs FK - Nordvärmland FF 1 - 3 123 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-19 19:00 Torslanda IK - Vårgårda IK 2 - 2 170 Torslandavallen 1 Gräs
2019-06-19 19:30 IFK Tidaholm - Stenungsunds IF 0 - 2 Tidavallen A-plan
2019-06-20 19:00 Sävedalens IF - Lidköpings FK 8 - 2 135 Vallhamra 1 Gräs
2019-06-20 19:00 Grebbestads IF - Vänersborgs IF 0 - 0 325 Siljevi 1 11-manna
2019-06-20 19:30 IFK Åmål - IFK Uddevalla 1 - 1 Örnäsvallens IP
2019-06-22 14:00 Örebro Syrianska IF - IK Gauthiod 3 - 1 497 Örnsro IP
2019-06-25 19:15 Vänersborgs FK - Vårgårda IK 3 - 1 187 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-25 19:30 IFK Åmål - Stenungsunds IF 2 - 5 Örnäsvallens IP
2019-06-28 19:00 Vänersborgs IF - IFK Tidaholm 3 - 0 173 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-29 14:00 IK Gauthiod - Torslanda IK 1 - 0 138 Lunnevi IP A-plan
2019-06-29 14:00 Vårgårda IK - Sävedalens IF 1 - 2 195 Tånga Hed A-plan
2019-06-29 14:00 Stenungsunds IF - Vänersborgs FK 2 - 3 200 Wosabplan
2019-06-29 15:00 Örebro Syrianska IF - Grebbestads IF 0 - 3 200 Örnsro IP
2019-06-29 16:00 Lidköpings FK - IFK Åmål 3 - 0 135 Framnäs IP A-plan
2019-06-29 16:00 Nordvärmland FF - IFK Uddevalla 1 - 1 125 Nyvallen
Juli
2019-07-03 19:00 Sävedalens IF - Stenungsunds IF 1 - 0 182 Vallhamra 1 Gräs
2019-07-03 19:30 IFK Tidaholm - Vårgårda IK 3 - 1 200 Tidavallen A-plan
2019-07-04 19:00 IFK Åmål - Nordvärmland FF 1 - 0 155 Örnäsvallens IP
2019-07-04 19:00 Vänersborgs FK - Lidköpings FK 2 - 2 100 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-07-05 19:30 Grebbestads IF - IK Gauthiod 1 - 0 400 Siljevi 1 11-manna
2019-07-06 16:00 Torslanda IK - Vänersborgs IF 3 - 1 65 Torslandavallen 1 Gräs
2019-07-06 16:00 IFK Uddevalla - Örebro Syrianska IF 0 - 1 50 Kamratgården
Augusti
2019-08-03 14:00 Torslanda IK - Örebro Syrianska IF 0 - 4 131 Torslandavallen 1 Gräs
2019-08-03 15:00 Nordvärmland FF - Lidköpings FK 2 - 1 213 Lillängen
2019-08-03 16:00 Sävedalens IF - Vänersborgs IF 4 - 2 120 Vallhamra 1 Gräs
2019-08-03 16:00 IFK Tidaholm - IK Gauthiod 0 - 3 Tidavallen A-plan
2019-08-05 19:00 IFK Uddevalla - Grebbestads IF 3 - 5 Kamratgården
2019-08-09 19:00 Vänersborgs IF - Vänersborgs FK 3 - 1 850 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-10 13:00 Grebbestads IF - Torslanda IK 6 - 1 320 Siljevi 1 11-manna
2019-08-10 14:00 IK Gauthiod - Sävedalens IF 3 - 2 Lunnevi IP A-plan
2019-08-10 14:00 Stenungsunds IF - Nordvärmland FF 0 - 1 225 Nösnäsvallen 1
2019-08-10 15:00 Örebro Syrianska IF - IFK Tidaholm 2 - 1 208 Örnsro IP
2019-08-10 16:00 Lidköpings FK - IFK Uddevalla 2 - 0 150 Framnäs IP A-plan
2019-08-11 17:00 Vårgårda IK - IFK Åmål 1 - 2 200 Tånga Hed A-plan
2019-08-16 19:00 IFK Uddevalla - Torslanda IK 0 - 1 75 Kamratgården
2019-08-17 14:00 IFK Åmål - Vänersborgs IF 0 - 2 157 Örnäsvallens IP
2019-08-17 14:00 IFK Tidaholm - Grebbestads IF 1 - 3 Tidavallen A-plan
2019-08-17 15:00 Nordvärmland FF - Vårgårda IK 1 - 1 Nyvallen
2019-08-17 15:00 Vänersborgs FK - IK Gauthiod 2 - 2 203 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-17 15:00 Sävedalens IF - Örebro Syrianska IF 0 - 2 98 Vallhamra 1 Gräs
2019-08-18 17:00 Lidköpings FK - Stenungsunds IF 1 - 2 203 Framnäs IP A-plan
2019-08-24 14:00 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla 2 - 1 185 Nösnäsvallen 1
2019-08-24 14:00 Torslanda IK - IFK Tidaholm 2 - 2 80 Torslandavallen 1 Gräs
2019-08-24 14:00 Grebbestads IF - Sävedalens IF 2 - 0 430 Siljevi 1 11-manna
2019-08-24 15:00 Vänersborgs IF - Nordvärmland FF 1 - 1 185 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-25 15:00 Örebro Syrianska IF - Vänersborgs FK 1 - 2 482 Örnsro IP
2019-08-25 17:00 IK Gauthiod - IFK Åmål 4 - 2 756 Lunnevi IP A-plan
2019-08-25 17:00 Vårgårda IK - Lidköpings FK 3 - 1 200 Tånga Hed A-plan
2019-08-30 18:15 Stenungsunds IF - Vårgårda IK 3 - 0 315 Nösnäsvallen 1
2019-08-31 13:30 Sävedalens IF - Torslanda IK 1 - 0 138 Vallhamra 1 Gräs
2019-08-31 14:00 IFK Åmål - Örebro Syrianska IF 0 - 4 241 Örnäsvallens IP
2019-08-31 15:00 Vänersborgs FK - Grebbestads IF 4 - 0 348 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-31 16:00 Lidköpings FK - Vänersborgs IF 1 - 2 163 Framnäs IP A-plan
September
2019-09-01 14:00 Nordvärmland FF - IK Gauthiod 0 - 4 Nyvallen
2019-09-01 16:00 IFK Uddevalla - IFK Tidaholm 3 - 1 Kamratgården
2019-09-07 14:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK 2 - 2 465 Lunnevi IP A-plan
2019-09-07 14:00 IFK Tidaholm - Sävedalens IF 0 - 4 Tidavallen A-plan
2019-09-07 14:00 Torslanda IK - Vänersborgs FK 0 - 2 Torslandavallen 1 Gräs
2019-09-07 14:00 Grebbestads IF - IFK Åmål 3 - 1 250 Sparvallen Tanumshede
2019-09-07 15:00 Örebro Syrianska IF - Nordvärmland FF 3 - 2 254 Örnsro IP
2019-09-07 16:00 Vänersborgs IF - Stenungsunds IF 1 - 0 183 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-08 17:00 Vårgårda IK - IFK Uddevalla 6 - 1 150 Tånga Hed A-plan
2019-09-14 13:30 Sävedalens IF - Vänersborgs FK 2 - 1 102 Vallhamra 1 Gräs
2019-09-14 14:00 IK Gauthiod - Vårgårda IK 2 - 1 Lunnevi IP A-plan
2019-09-14 14:00 Vänersborgs IF - IFK Uddevalla 1 - 0 175 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-14 14:00 IFK Tidaholm - IFK Åmål 2 - 1 Tidavallen A-plan
2019-09-14 15:00 Örebro Syrianska IF - Stenungsunds IF 2 - 1 1 375 Örnsro IP
2019-09-14 15:00 Torslanda IK - Nordvärmland FF 5 - 1 75 Torslandavallen 1 Gräs
2019-09-14 16:00 Grebbestads IF - Lidköpings FK 2 - 1 350 Siljevi 1 11-manna
2019-09-21 14:00 Stenungsunds IF - IK Gauthiod 2 - 0 425 Nösnäsvallen 1
2019-09-21 14:00 IFK Åmål - Torslanda IK 1 - 1 Örnäsvallens IP
2019-09-21 15:00 Nordvärmland FF - Grebbestads IF 5 - 2 113 Lillängen
2019-09-21 15:00 Vänersborgs FK - IFK Tidaholm 3 - 2 178 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-21 16:00 Lidköpings FK - Örebro Syrianska IF 2 - 2 154 Framnäs IP A-plan
2019-09-21 16:00 IFK Uddevalla - Sävedalens IF 1 - 5 Kamratgården
2019-09-22 17:00 Vårgårda IK - Vänersborgs IF 5 - 3 205 Tånga Hed A-plan
2019-09-28 14:00 IK Gauthiod - Örebro Syrianska IF 2 - 5 Lunnevi IP A-plan
2019-09-28 14:00 Vänersborgs IF - Grebbestads IF 1 - 3 175 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-28 14:00 Matchen kan komma att ändra spelplan. Se definitivt besked på föreningens hemsida. Stenungsunds IF - IFK Tidaholm 2 - 2 190 Nösnäsvallen 1
2019-09-28 15:00 Nordvärmland FF - Vänersborgs FK 2 - 1 73 Lillängen
2019-09-28 16:00 IFK Uddevalla - IFK Åmål 0 - 2 Kamratgården
2019-09-29 17:00 Vårgårda IK - Torslanda IK 1 - 1 Tånga Hed A-plan
2019-09-29 17:00 Lidköpings FK - Sävedalens IF 2 - 2 235 Framnäs IP A-plan
Oktober
2019-10-03 19:00 Vänersborgs FK - IFK Åmål 3 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-10-05 14:00 IK Gauthiod - IFK Uddevalla 9 - 0 128 Lunnevi IP A-plan
2019-10-05 14:00 IFK Tidaholm - Lidköpings FK 1 - 1 100 Tidavallen A-plan
2019-10-05 14:00 Torslanda IK - Stenungsunds IF 3 - 2 135 Torslandavallen 1 Gräs
2019-10-05 14:00 Grebbestads IF - Vårgårda IK 4 - 0 350 Sparvallen Tanumshede
2019-10-05 15:00 Örebro Syrianska IF - Vänersborgs IF 4 - 0 1 450 Örnsro IP
2019-10-05 15:00 Sävedalens IF - Nordvärmland FF 1 - 6 70 Vallhamra 1 Gräs
2019-10-13 14:00 Vänersborgs IF - IK Gauthiod 1 - 1 210 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-10-13 14:00 Vårgårda IK - Örebro Syrianska IF 2 - 6 79 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-10-13 14:00 Stenungsunds IF - Grebbestads IF 3 - 0 310 SIF-gården
2019-10-13 14:00 Lidköpings FK - Torslanda IK 0 - 1 120 Framnäs IP A-plan
2019-10-13 14:00 Nordvärmland FF - IFK Tidaholm 0 - 0 125 Lillängen
2019-10-13 14:00 IFK Åmål - Sävedalens IF 4 - 2 279 Örnäsvallens IP
2019-10-13 14:00 IFK Uddevalla - Vänersborgs FK 5 - 2 82 Kamratgården