Spelprogram - Div.6 Norra Bohuslän Herrar 2019

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-18 19:00 311235002 Svarteborg FK - Hamburgsund-Grebbestad 4 - 3 Sparplan
2019-04-18 19:00 311235003 Hedekas IF - Stångenäs AIS 4 - 0 Hedekas IP
2019-04-18 19:00 311235004 Lysekils AIK Lag 2 - Munkedals IF Lag 2 6 - 1 Kronbergsvallens IP
2019-04-26 18:30 311235008 Stångenäs AIS - Lysekils AIK Lag 2 2 - 0 Brastad Arena
2019-04-26 19:00 311235006 Tanums IF - Fjällbacka IK 2 - 1 Sparvallen Tanumshede
2019-04-28 15:00 311235009 Svarteborg FK - Hedekas IF 0 - 2 Sparplan
Maj
2019-05-03 19:00 311235013 Hedekas IF - IFK Lane Lag 2 1 - 2 Hedekas IP
2019-05-05 13:00 311235012 Hamburgsund-Grebbestad - Fjällbacka IK 2 - 1 Sundvallen
2019-05-05 15:00 311235014 Lysekils AIK Lag 2 - Svarteborg FK 1 - 4 Kronbergsvallens IP
2019-05-05 15:00 311235015 Munkedals IF Lag 2 - Stångenäs AIS 0 - 0 Munkedals IP
2019-05-06 19:00 311235001 Tanums IF - IFK Lane Lag 2 3 - 4 Sparvallen Tanumshede
2019-05-10 19:00 311235017 Tanums IF - Hamburgsund-Grebbestad 4 - 2 Sparvallen Tanumshede
2019-05-11 13:00 311235016 Fjällbacka IK - Hedekas IF 2 - 1 Fjällbacka IP
2019-05-11 16:00 311235018 Svarteborg FK - Munkedals IF Lag 2 8 - 1 Skogsvallen
2019-05-13 19:00 311235019 IFK Lane Lag 2 - Lysekils AIK Lag 2 2 - 0 Lanevallen
2019-05-17 19:00 311235022 Hedekas IF - Tanums IF 3 - 3 Hedekas IP
2019-05-19 13:00 311235023 Lysekils AIK Lag 2 - Fjällbacka IK 3 - 1 Gullmarsvallen
2019-05-19 13:00 311235028 Hamburgsund-Grebbestad - Hedekas IF 1 - 2 Sundvallen
2019-05-19 15:00 311235024 Munkedals IF Lag 2 - IFK Lane Lag 2 3 - 1 Munkedals IP
2019-05-19 15:30 311235025 Stångenäs AIS - Svarteborg FK 1 - 2 Brastad Arena
2019-05-23 19:00 311235029 IFK Lane Lag 2 - Stångenäs AIS 4 - 1 Lanevallen
2019-05-24 19:00 311235027 Tanums IF - Lysekils AIK Lag 2 4 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-05-25 13:00 311235026 Fjällbacka IK - Munkedals IF Lag 2 5 - 2 Fjällbacka IP
2019-05-26 16:00 311235010 IFK Lane Lag 2 - Hamburgsund-Grebbestad 3 - 2 Lanevallen
2019-05-29 18:30 311235034 Stångenäs AIS - Fjällbacka IK 2 - 0 Brastad Arena
2019-05-29 19:00 311235032 Lysekils AIK Lag 2 - Hamburgsund-Grebbestad 4 - 1 Gullmarsvallen
2019-05-31 18:30 311235033 Munkedals IF Lag 2 - Tanums IF 2 - 4 Munkedals IP
2019-05-31 19:00 311235035 Svarteborg FK - IFK Lane Lag 2 4 - 1 Skogsvallen
Juni
2019-06-06 13:00 311235038 Hamburgsund-Grebbestad - Munkedals IF Lag 2 2 - 2 Sundvallen
2019-06-07 19:00 311235039 Hedekas IF - Lysekils AIK Lag 2 3 - 1 Hedekas IP
2019-06-11 19:00 311235037 Tanums IF - Stångenäs AIS 1 - 4 Sparvallen Tanumshede
2019-06-12 19:00 311235036 Fjällbacka IK - Svarteborg FK 0 - 2 Fjällbacka IP
2019-06-14 19:00 311235042 Munkedals IF Lag 2 - Hedekas IF 2 - 1 Munkedals IP
2019-06-15 14:00 311235045 IFK Lane Lag 2 - Fjällbacka IK 4 - 0 Lanevallen
2019-06-15 16:00 311235044 Svarteborg FK - Tanums IF 3 - 1 Skogsvallen
2019-06-16 15:30 311235043 Stångenäs AIS - Hamburgsund-Grebbestad 4 - 2 Brastad Arena
2019-06-19 19:00 311235048 Stångenäs AIS - Hedekas IF 2 - 3 Brastad Arena
2019-06-19 19:00 311235049 Hamburgsund-Grebbestad - Svarteborg FK 4 - 3 Sundvallen
2019-06-19 19:00 311235050 IFK Lane Lag 2 - Tanums IF 0 - 1 Lanevallen
2019-06-20 19:00 311235047 Munkedals IF Lag 2 - Lysekils AIK Lag 2 1 - 4 Munkedals IP
2019-06-29 13:00 311235051 Fjällbacka IK - Tanums IF 4 - 4 Fjällbacka IP
2019-06-29 13:00 311235052 Hamburgsund-Grebbestad - IFK Lane Lag 2 6 - 4 Sundvallen
2019-06-29 15:00 311235053 Hedekas IF - Svarteborg FK 0 - 2 Hedekas IP
2019-06-30 15:00 311235054 Lysekils AIK Lag 2 - Stångenäs AIS 3 - 3 Gullmarsvallen
Augusti
2019-08-16 18:30 311235057 Stångenäs AIS - Munkedals IF Lag 2 4 - 1 Brastad Arena
2019-08-17 16:00 311235058 Svarteborg FK - Lysekils AIK Lag 2 5 - 0 Sjövallen
2019-08-18 14:00 311235059 IFK Lane Lag 2 - Hedekas IF 2 - 2 Lanevallen
2019-08-18 17:00 311235056 Fjällbacka IK - Hamburgsund-Grebbestad 1 - 5 Fjällbacka IP
2019-08-23 18:30 311235062 Hedekas IF - Fjällbacka IK 1 - 2 Hedekas IP
2019-08-24 15:00 311235064 Munkedals IF Lag 2 - Svarteborg FK 1 - 1 Munkedals IP
2019-08-25 13:00 311235061 Hamburgsund-Grebbestad - Tanums IF 3 - 1 Sundvallen
2019-08-30 18:30 311235066 Fjällbacka IK - Lysekils AIK Lag 2 4 - 4 Fjällbacka IP
2019-08-30 18:30 311235067 Tanums IF - Hedekas IF 0 - 2 Sparvallen Tanumshede
2019-08-31 16:00 311235068 Svarteborg FK - Stångenäs AIS 0 - 1 Sjövallen
September
2019-09-01 14:00 311235069 IFK Lane Lag 2 - Munkedals IF Lag 2 4 - 3 Lanevallen
2019-09-06 19:00 311235074 Stångenäs AIS - IFK Lane Lag 2 3 - 0 Brastad Arena
2019-09-07 13:00 311235071 Hedekas IF - Hamburgsund-Grebbestad 2 - 3 Hedekas IP
2019-09-08 15:00 311235072 Lysekils AIK Lag 2 - Tanums IF 6 - 4 Kronbergsvallens IP
2019-09-08 15:00 311235073 Munkedals IF Lag 2 - Fjällbacka IK 1 - 5 Munkedals IP
2019-09-12 19:00 311235063 Lysekils AIK Lag 2 - IFK Lane Lag 2 WO (3 - 0) Kronbergsvallens IP
2019-09-13 18:30 311235077 Tanums IF - Munkedals IF Lag 2 5 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-09-14 13:00 311235076 Fjällbacka IK - Stångenäs AIS 0 - 1 Fjällbacka IP
2019-09-14 15:00 311235079 IFK Lane Lag 2 - Svarteborg FK 0 - 5 Lanevallen
2019-09-15 15:00 311235078 Hamburgsund-Grebbestad - Lysekils AIK Lag 2 WO (3 - 0) Sundvallen
2019-09-20 19:00 311235083 Stångenäs AIS - Tanums IF 3 - 2 Brastad Arena
2019-09-21 13:00 311235081 Lysekils AIK Lag 2 - Hedekas IF 3 - 2 Kronbergsvallens IP
2019-09-21 15:00 311235082 Munkedals IF Lag 2 - Hamburgsund-Grebbestad 0 - 6 Munkedals IP
2019-09-21 16:00 311235084 Svarteborg FK - Fjällbacka IK 3 - 0 Sjövallen
2019-09-27 19:00 311235087 Tanums IF - Svarteborg FK 0 - 1 Sparvallen Tanumshede
2019-09-28 13:00 311235086 Fjällbacka IK - IFK Lane Lag 2 3 - 0 Fjällbacka IP
2019-09-28 13:00 311235088 Hamburgsund-Grebbestad - Stångenäs AIS 1 - 3 Sundvallen
December
2019-12-31 311235089 Hedekas IF - Munkedals IF Lag 2 0 - 0 Hedekas IP