Spelprogram - Div.2 Pojkar 16 år Norra Bohuslän/Dalsland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 18:30 311243001 Brålanda IF - Tanums IF 3 - 0 Sörbyvallen
2019-04-14 12:00 311243056 IFK Åmål - Bengtsfors IF 5 - 1 Mossängens IP
2019-04-17 19:00 311243002 Eds FF - Bengtsfors IF 7 - 0 Bergslätt IP
2019-04-18 19:00 311243003 IFK Åmål - IFK Strömstad 0 - 5 Örnäsvallen
2019-04-22 15:00 311243004 Tanums IF - Karlsberg United FC 2 - 1 Sparvallen Tanumshede
2019-04-24 18:30 311243006 IFK Strömstad - Bengtsfors IF 15 - 0 Strömsvallen
2019-04-25 18:30 311243005 IFK Åmål - Brålanda IF 2 - 2 Örnäsvallen
Maj
2019-05-01 17:00 311243009 Brålanda IF - Bengtsfors IF 5 - 0 Sörbyvallen
2019-05-02 19:00 311243007 Karlsberg United FC - Eds FF 2 - 2 Bodele
2019-05-03 19:00 311243008 Tanums IF - IFK Åmål 3 - 2 Sparvallen Tanumshede
2019-05-09 19:00 311243010 IFK Åmål - Karlsberg United FC 4 - 3 Örnäsvallen
2019-05-09 19:00 311243011 IFK Strömstad - Eds FF 2 - 7 Strömsvallen
2019-05-10 19:00 311243012 Bengtsfors IF - Tanums IF 4 - 6 Långevi Konstgräsplan
2019-05-14 19:00 311243015 Eds FF - Brålanda IF 5 - 1 Bergslätt IP
2019-05-15 19:00 311243014 Bengtsfors IF - IFK Åmål 3 - 0
2019-05-19 17:00 311243016 Bengtsfors IF - Karlsberg United FC 0 - 2 Långevi Konstgräsplan
2019-05-22 19:00 311243017 Brålanda IF - IFK Strömstad 1 - 3 Sörbyvallen
2019-05-22 19:00 311243018 Tanums IF - Eds FF 2 - 5 Sparvallen Tanumshede
2019-05-28 19:00 311243021 Eds FF - IFK Åmål 4 - 3 Bergslätt IP
2019-05-29 19:00 311243019 Karlsberg United FC - Brålanda IF 6 - 0 Bodele
Juni
2019-06-03 18:30 311243020 IFK Strömstad - Tanums IF 4 - 0 Strömsvallen
2019-06-05 19:00 311243023 Bengtsfors IF - Eds FF 3 - 7 Långevi Konstgräsplan
2019-06-07 18:30 311243022 Tanums IF - Brålanda IF 4 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-06-07 19:00 311243024 IFK Åmål - IFK Strömstad 3 - 2 Karlbergsskolans Idrottsanläggning
2019-06-10 19:00 311243025 Karlsberg United FC - Tanums IF 4 - 1 Bodele
2019-06-12 19:00 311243027 Bengtsfors IF - IFK Strömstad 1 - 2 Långevi Konstgräsplan
2019-06-15 12:00 311243028 Eds FF - Karlsberg United FC 7 - 1 Bergslätt IP
2019-06-16 13:00 311243030 Bengtsfors IF - Brålanda IF 2 - 1 Långevi Konstgräsplan
2019-06-18 19:00 311243032 Eds FF - IFK Strömstad 0 - 5 Bergslätt IP
2019-06-19 19:00 311243031 Karlsberg United FC - IFK Åmål 4 - 4 Bodele
2019-06-24 19:00 I311243033 Tanums IF - Bengtsfors IF 7 - 1 Sparvallen Naturgräs
2019-06-25 19:00 311243036 Brålanda IF - Eds FF 0 - 6 Sörbyvallen
2019-06-26 19:00 311243035 Bengtsfors IF - IFK Åmål 4 - 10 Långevi Konstgräsplan
2019-06-28 19:00 311243038 IFK Strömstad - Brålanda IF 5 - 0 Strömsvallen
Augusti
2019-08-09 19:00 311243026 Brålanda IF - IFK Åmål 0 - 2 Sörbyvallen
2019-08-13 18:30 311243040 Brålanda IF - Karlsberg United FC 3 - 4 Sörbyvallen
2019-08-18 13:00 311243041 Tanums IF - IFK Strömstad 6 - 1 Sparvallen Naturgräs
2019-08-20 19:00 311243044 Eds FF - Bengtsfors IF 4 - 2 Bergslätt IP
2019-08-21 18:30 311243043 Brålanda IF - Tanums IF 1 - 7 Sörbyvallen
2019-08-23 18:30 311243013 Karlsberg United FC - IFK Strömstad 0 - 2 Bodele
2019-08-24 15:00 311243047 IFK Åmål - Brålanda IF 1 - 2 Karlbergsskolans Idrottsanläggning
2019-08-26 18:30 311243039 Eds FF - Tanums IF 2 - 1 Bergslätt IP
2019-08-28 18:30 311243048 IFK Strömstad - Bengtsfors IF 9 - 3 Strömsvallen
2019-08-29 18:30 311243042 IFK Åmål - Eds FF 1 - 2 Karlbergsskolans Idrottsanläggning
September
2019-09-01 14:00 311243029 IFK Åmål - Tanums IF 5 - 4 Karlbergsskolans Idrottsanläggning
2019-09-04 18:30 311243051 Brålanda IF - Bengtsfors IF 8 - 1 Sörbyvallen
2019-09-04 19:15 311243049 Karlsberg United FC - Eds FF 2 - 6 Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-06 19:00 311243050 Tanums IF - IFK Åmål 5 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-09-11 19:00 311243054 Bengtsfors IF - Tanums IF 2 - 9 Långevi Konstgräsplan
2019-09-12 19:30 311243052 IFK Åmål - Karlsberg United FC 2 - 1 Mossängens IP
2019-09-13 19:00 311243053 IFK Strömstad - Eds FF 3 - 0 Strömsvallen
2019-09-15 12:00 311243037 Karlsberg United FC - Bengtsfors IF 14 - 0 Bodele
2019-09-17 18:15 311243057 Eds FF - Brålanda IF 7 - 0 Bergslätt IP
2019-09-20 19:00 311243055 Karlsberg United FC - IFK Strömstad 0 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-22 13:00 311243046 Tanums IF - Karlsberg United FC 5 - 3 Sparvallen Naturgräs
2019-09-25 19:00 311243058 Bengtsfors IF - Karlsberg United FC OW (0 - 3) Långevi Konstgräsplan
2019-09-25 19:00 311243059 Brålanda IF - IFK Strömstad 1 - 11 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-09-27 19:00 311243045 IFK Strömstad - IFK Åmål 2 - 0 Strömsvallen
2019-09-29 10:30 311243060 Tanums IF - Eds FF 3 - 1 Sparvallen Tanumshede
Oktober
2019-10-02 18:30 311243062 IFK Strömstad - Tanums IF 5 - 1 Strömsvallen
2019-10-02 19:00 311243061 Karlsberg United FC - Brålanda IF 3 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2019-10-06 15:00 311243034 IFK Strömstad - Karlsberg United FC 4 - 1 Strömsvallen
2019-10-12 13:00 311243063 Eds FF - IFK Åmål 6 - 1 Bergslätt IP