Spelprogram - Div.3 Pojkar 15 år Norra Bohuslän/Dalsland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-21 15:00 311248001 Lysekils AIK - IFK Strömstad 1 - 6 Kronbergsvallens IP
2019-04-23 18:30 311248002 Åsebro IF - Melleruds IF 0 - 4 Rudevi IP
2019-04-23 19:00 311248003 Tanums IF - Munkedals IF 2 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-04-28 17:00 311248005 Munkedals IF - IFK Strömstad 2 - 5 Munkedals IP
Maj
2019-05-01 12:00 311248006 Tanums IF - Åsebro IF 2 - 1 Sparvallen Tanumshede
2019-05-01 16:30 311248004 Melleruds IF - Lysekils AIK 9 - 2 Rådavallen
2019-05-05 13:00 311248009 IFK Strömstad - Åsebro IF WO (3 - 0) Strömsvallen
2019-05-05 16:30 311248008 Melleruds IF - Tanums IF 3 - 1 Rådavallen
2019-05-08 19:00 311248007 Lysekils AIK - Munkedals IF 1 - 2 Gullmarsvallen
2019-05-12 12:00 311248011 Åsebro IF - Munkedals IF 1 - 4 Rudevi IP
2019-05-15 19:00 311248012 IFK Strömstad - Melleruds IF 4 - 4 Strömsvallen
2019-05-16 19:00 311248010 Tanums IF - Lysekils AIK 4 - 3 Sparvallen Tanumshede
2019-05-19 16:30 311248013 Lysekils AIK - Åsebro IF 4 - 1 Kronbergsvallens IP
2019-05-21 19:00 311248014 Tanums IF - IFK Strömstad 2 - 4 Sparvallen Tanumshede
2019-05-24 19:00 311248015 Munkedals IF - Melleruds IF 2 - 5 Munkedals IP
2019-05-26 13:00 311248016 IFK Strömstad - Lysekils AIK 3 - 4 Strömsvallen
2019-05-26 17:00 311248018 Munkedals IF - Tanums IF 1 - 6 Munkedals IP
2019-05-27 18:30 311248017 Melleruds IF - Åsebro IF 6 - 1 Rådavallen
Juni
2019-06-02 12:00 311248021 Åsebro IF - Tanums IF 4 - 4 Rudevi IP
2019-06-02 13:00 311248020 IFK Strömstad - Munkedals IF 6 - 0 Strömsvallen
2019-06-05 19:00 311248019 Lysekils AIK - Melleruds IF 2 - 3 Gullmarsvallen
2019-06-09 11:00 311248023 Tanums IF - Melleruds IF 4 - 9 Sparvallen Tanumshede
2019-06-09 13:00 311248024 Åsebro IF - IFK Strömstad 3 - 2 Rudevi IP
2019-06-09 17:00 311248022 Munkedals IF - Lysekils AIK 3 - 8 Munkedals IP
2019-06-16 17:00 311248026 Munkedals IF - Åsebro IF 10 - 1 Munkedals IP
2019-06-18 19:00 311248025 Lysekils AIK - Tanums IF 2 - 14 Gullmarsvallen
2019-06-19 19:00 311248027 Melleruds IF - IFK Strömstad 1 - 4 Rådavallen
2019-06-24 19:00 311248043 Lysekils AIK - Åsebro IF 3 - 1 Gullmarsvallen
Augusti
2019-08-18 18:00 311248028 Åsebro IF - Lysekils AIK 5 - 1 Rudevi IP
2019-08-20 18:30 311248029 IFK Strömstad - Tanums IF 5 - 4 Strömsvallen
2019-08-21 19:00 311248030 Melleruds IF - Munkedals IF 8 - 1 Rådavallen
2019-08-27 18:30 311248032 Åsebro IF - Melleruds IF 1 - 5 Rudevi IP
2019-08-27 18:30 311248033 Tanums IF - Munkedals IF 4 - 3 Sparvallen Tanumshede
2019-08-31 12:00 311248036 Tanums IF - Åsebro IF 5 - 0 Sparvallen Tanumshede
September
2019-09-08 13:00 311248039 IFK Strömstad - Åsebro IF 2 - 2 Strömsvallen
2019-09-08 17:30 311248038 Melleruds IF - Tanums IF 0 - 2 Rådavallen
2019-09-11 19:00 311248037 Lysekils AIK - Munkedals IF 2 - 3 Kronbergsplan
2019-09-15 12:00 311248041 Åsebro IF - Munkedals IF 3 - 1 Dalslands Sparbanks Arena
2019-09-17 19:00 311248040 Tanums IF - Lysekils AIK 11 - 0 Sparvallen Tanumshede
2019-09-18 19:00 311248042 IFK Strömstad - Melleruds IF 2 - 1 Strömsvallen
2019-09-24 19:00 311248044 Tanums IF - IFK Strömstad 2 - 1 Sparvallen Tanumshede
2019-09-28 11:00 311248045 Munkedals IF - Melleruds IF OW (0 - 3) Munkedals IP
December
2019-12-31 311248031 Lysekils AIK - IFK Strömstad WO (3 - 0) Kronbergsvallens IP
2019-12-31 311248034 Melleruds IF - Lysekils AIK WO (3 - 0) Rådavallen
2019-12-31 17:00 311248035 Munkedals IF - IFK Strömstad OW (0 - 3) Munkedals IP