Spelprogram - Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 311249001 Orust Fotboll - IK Oddevold 6 - 1 Ängö Schakt Arena
2019-04-17 18:45 311249002 Groheds IF-LSK - Stenungsunds IF 4 - 3 Skarsjövallen
2019-04-17 19:00 311249003 IFK Uddevalla - Vallens IF 13 - 1 Kamratgården
2019-04-22 12:00 311249004 IK Oddevold - Herrestads AIF 1 - 8 Thordengården
2019-04-24 19:00 311249005 IFK Uddevalla - Orust Fotboll 7 - 5 Kamratgården
2019-04-24 19:30 311249006 Vallens IF - Groheds IF-LSK 2 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Maj
2019-05-01 12:00 311249008 IK Oddevold - IFK Uddevalla 2 - 2 Thordengården
2019-05-01 15:00 311249009 Orust Fotboll - Groheds IF-LSK 6 - 7 Hällevi
2019-05-01 17:00 311249007 Herrestads AIF - Stenungsunds IF 6 - 0 Konstgräs, Undavallen
2019-05-04 15:00 311249011 Vallens IF - Stenungsunds IF 2 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-08 19:00 311249010 IFK Uddevalla - Herrestads AIF 5 - 5 Rimnersvallen Konstgräs
2019-05-09 18:45 311249012 Groheds IF-LSK - IK Oddevold 2 - 4 Grohedsvallen
2019-05-15 19:00 311249013 Herrestads AIF - Vallens IF 3 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-05-15 19:00 311249014 IFK Uddevalla - Groheds IF-LSK 5 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-05-15 19:30 311249015 Stenungsunds IF - Orust Fotboll 1 - 3 SEAB-plan
2019-05-18 12:00 311249018 IK Oddevold - Stenungsunds IF 1 - 5 Bodele
2019-05-22 18:45 311249016 Groheds IF-LSK - Herrestads AIF 2 - 2 Skarsjövallen
2019-05-22 19:00 311249017 Orust Fotboll - Vallens IF 1 - 3 Lövängens IP
2019-05-29 19:00 311249019 Herrestads AIF - Orust Fotboll 7 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-05-29 19:30 311249021 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla 3 - 7 SEAB-plan
2019-05-30 15:00 311249020 Vallens IF - IK Oddevold 2 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Juni
2019-06-01 12:00 311249022 IK Oddevold - Orust Fotboll 4 - 2 Thordengården
2019-06-05 19:00 311249024 IFK Uddevalla - Vallens IF 3 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2019-06-05 19:30 311249023 Stenungsunds IF - Groheds IF-LSK 2 - 1 SEAB-plan
2019-06-10 19:30 311249026 Orust Fotboll - IFK Uddevalla 2 - 0 Hällevi
2019-06-12 19:00 311249025 Herrestads AIF - IK Oddevold 7 - 2 Konstgräs, Undavallen
2019-06-13 18:45 311249030 Groheds IF-LSK - Orust Fotboll 4 - 2 Skarsjövallen
2019-06-13 19:00 311249029 IFK Uddevalla - IK Oddevold 8 - 2 Bodele, Landbadet
2019-06-16 17:00 311249028 Stenungsunds IF - Herrestads AIF 4 - 0 SEAB-plan
2019-06-19 19:00 311249031 Herrestads AIF - IFK Uddevalla 3 - 1 Undavallen
2019-06-20 19:30 311249032 Stenungsunds IF - Vallens IF 0 - 7 SEAB-plan
2019-06-24 19:30 311249034 Vallens IF - Herrestads AIF 2 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-25 18:45 311249035 Groheds IF-LSK - IFK Uddevalla 1 - 2 Bodele
2019-06-26 19:00 311249036 Orust Fotboll - Stenungsunds IF 2 - 4 Glimmaråsen
2019-06-27 18:30 311249033 IK Oddevold - Groheds IF-LSK 0 - 6 Bodele
2019-06-30 14:45 311249039 Stenungsunds IF - IK Oddevold 6 - 0 SEAB-plan
Juli
2019-07-03 19:00 311249037 Herrestads AIF - Groheds IF-LSK 3 - 0 Undavallen
2019-07-11 19:30 311249038 Vallens IF - Orust Fotboll 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-07-25 19:00 311249027 Groheds IF-LSK - Vallens IF 1 - 4 Grohedsvallen
Augusti
2019-08-11 12:00 311249041 IK Oddevold - Vallens IF 5 - 3 Thordengården
2019-08-14 19:00 311249040 Orust Fotboll - Herrestads AIF 1 - 1 Hällevi
2019-08-16 19:30 311249042 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla 3 - 0 SEAB-plan
2019-08-21 18:30 311249043 Orust Fotboll - IK Oddevold 3 - 4 Lövängens IP
2019-08-21 19:30 311249045 Vallens IF - IFK Uddevalla 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-25 11:00 311249044 Groheds IF-LSK - Stenungsunds IF 3 - 2 Grohedsvallen
2019-08-25 12:00 311249046 IK Oddevold - Herrestads AIF 0 - 2 Thordengården
2019-08-28 19:00 311249047 IFK Uddevalla - Orust Fotboll 3 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-28 19:30 311249048 Vallens IF - Groheds IF-LSK 3 - 5 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-31 12:00 311249050 IK Oddevold - IFK Uddevalla 3 - 0 Thordengården
September
2019-09-04 18:30 311249049 Herrestads AIF - Stenungsunds IF 4 - 0 Undavallen
2019-09-04 18:30 311249051 Orust Fotboll - Groheds IF-LSK 1 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-09-07 12:00 311249053 Vallens IF - Stenungsunds IF 4 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-11 19:00 311249052 IFK Uddevalla - Herrestads AIF 3 - 5 Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-12 18:45 311249054 Groheds IF-LSK - IK Oddevold 1 - 4 Skarsjövallen
2019-09-16 19:15 311249056 IFK Uddevalla - Groheds IF-LSK 4 - 6 Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-18 19:00 311249055 Herrestads AIF - Vallens IF 2 - 0 Konstgräs, Undavallen
2019-09-18 19:30 311249057 Stenungsunds IF - Orust Fotboll 1 - 1 SEAB-plan
2019-09-22 12:00 311249060 IK Oddevold - Stenungsunds IF 1 - 3 Bodele
2019-09-25 19:00 311249059 Orust Fotboll - Vallens IF 1 - 4 Ängö Schakt Arena
2019-09-26 18:45 311249058 Groheds IF-LSK - Herrestads AIF 1 - 0 Skarsjövallen
Oktober
2019-10-02 19:00 311249061 Herrestads AIF - Orust Fotboll 2 - 0 Konstgräs, Undavallen
2019-10-02 19:30 311249062 Vallens IF - IK Oddevold 3 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-10-04 19:30 311249063 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla 3 - 5 SEAB-plan