Spelprogram - Div.7 Södra Bohuslän Herrar 2019

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 14:00 311238003 Svenshögen/ÖIK - SIK United 4 - 4 Hällungevallen
2019-04-28 17:00 311238002 Stenungsunds IF Lag 3 - IFK Valla Lag 2 1 - 5 Wosabplan
2019-04-29 19:00 311238004 SIK Boys - Henån-Gilleby Lag 3 2 - 0 Tjörns Sparbank Arena
Maj
2019-05-01 17:00 311238001 Torp GOIF - Herrestads AIF Lag 3 0 - 1 Rimmåsvallen
2019-05-03 18:30 311238006 SIK United - Herrestads AIF Lag 3 5 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-06 19:00 311238005 IFK Valla Lag 2 - Torp GOIF 1 - 1 Sparbanksvallen
2019-05-08 19:00 311238007 Henån-Gilleby Lag 3 - Stenungsunds IF Lag 3 2 - 1 Ivars Färg Arena
2019-05-08 19:00 311238008 SIK Boys - Svenshögen/ÖIK 5 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-12 17:00 311238009 Torp GOIF - SIK United 1 - 3 Rimmåsvallen
2019-05-12 17:00 311238011 Herrestads AIF Lag 3 - SIK Boys 1 - 2 Undavallen K-gräs
2019-05-12 17:00 311238012 Stenungsunds IF Lag 3 - Svenshögen/ÖIK 2 - 6 Wosabplan
2019-05-13 19:00 311238010 IFK Valla Lag 2 - Henån-Gilleby Lag 3 0 - 1 Sparbanksvallen
2019-05-19 17:00 311238013 Henån-Gilleby Lag 3 - Torp GOIF 2 - 0 Ivars Färg Arena
2019-05-19 17:00 311238016 Stenungsunds IF Lag 3 - Herrestads AIF Lag 3 2 - 3 Wosabplan
2019-05-22 19:00 311238014 SIK Boys - SIK United 4 - 1 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-22 19:00 311238015 Svenshögen/ÖIK - IFK Valla Lag 2 3 - 2 Hällungevallen
2019-05-24 19:00 311238017 Torp GOIF - SIK Boys 0 - 5 Rimmåsvallen
2019-05-26 14:00 311238020 IFK Valla Lag 2 - Herrestads AIF Lag 3 2 - 1 Sparbanksvallen
2019-05-27 19:00 311238018 Henån-Gilleby Lag 3 - Svenshögen/ÖIK 1 - 1 Ivars Färg Arena
2019-05-29 19:00 311238019 SIK United - Stenungsunds IF Lag 3 7 - 2 Tjörns Sparbank Arena
Juni
2019-06-03 19:00 311238021 Svenshögen/ÖIK - Torp GOIF 1 - 2 Hällungevallen
2019-06-09 14:00 311238024 IFK Valla Lag 2 - SIK United 1 - 6 Sparbanksvallen
2019-06-09 17:00 311238023 Herrestads AIF Lag 3 - Henån-Gilleby Lag 3 3 - 2 Undavallen
2019-06-16 17:00 311238025 Torp GOIF - Stenungsunds IF Lag 3 3 - 1 Rimmåsvallen
2019-06-16 19:00 311238026 Svenshögen/ÖIK - Herrestads AIF Lag 3 3 - 5 Hällungevallen
2019-06-17 19:00 311238028 Henån-Gilleby Lag 3 - SIK United 0 - 5 Ivars Färg Arena
2019-06-19 19:00 311238027 SIK Boys - IFK Valla Lag 2 1 - 0 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-24 19:00 311238030 IFK Valla Lag 2 - Stenungsunds IF Lag 3 2 - 2 Sparbanksvallen
2019-06-24 19:00 311238031 SIK United - Svenshögen/ÖIK 3 - 6 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-24 19:00 311238032 Henån-Gilleby Lag 3 - SIK Boys 1 - 5 Ivars Färg Arena
2019-06-26 19:00 311238029 Herrestads AIF Lag 3 - Torp GOIF 2 - 2 Undavallen
2019-06-26 19:30 311238022 Stenungsunds IF Lag 3 - SIK Boys 0 - 1 Wosabplan
Augusti
2019-08-15 19:00 311238036 Svenshögen/ÖIK - SIK Boys 3 - 2 Hällungevallen
2019-08-16 19:00 311238033 Torp GOIF - IFK Valla Lag 2 1 - 0 Rimmåsvallen
2019-08-18 15:00 311238034 Herrestads AIF Lag 3 - SIK United 6 - 1 Undavallen
2019-08-18 19:00 311238035 Stenungsunds IF Lag 3 - Henån-Gilleby Lag 3 1 - 5 Wosabplan
2019-08-26 18:30 311238038 Henån-Gilleby Lag 3 - IFK Valla Lag 2 3 - 2 Ivars Färg Arena
2019-08-27 19:00 311238039 SIK Boys - Herrestads AIF Lag 3 1 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-08-28 18:30 311238040 Svenshögen/ÖIK - Stenungsunds IF Lag 3 4 - 4 Hällungevallen
2019-08-28 19:00 311238037 SIK United - Torp GOIF 1 - 4 Tjörns Sparbank Arena
September
2019-09-01 14:00 311238043 IFK Valla Lag 2 - Svenshögen/ÖIK 0 - 6 Sparbanksvallen
2019-09-01 15:00 311238044 Herrestads AIF Lag 3 - Stenungsunds IF Lag 3 3 - 1 Undavallen
2019-09-01 18:00 311238041 Torp GOIF - Henån-Gilleby Lag 3 1 - 3 Rimmåsvallen
2019-09-04 19:30 311238042 SIK United - SIK Boys 4 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-09-08 17:00 311238047 Stenungsunds IF Lag 3 - SIK United 3 - 3 Wosabplan
2019-09-11 19:00 311238045 SIK Boys - Torp GOIF 1 - 0 Tjörns Sparbank Arena
2019-09-11 19:00 311238048 Herrestads AIF Lag 3 - IFK Valla Lag 2 1 - 4 Undavallen
2019-09-15 14:00 311238051 Henån-Gilleby Lag 3 - Herrestads AIF Lag 3 0 - 4 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-09-17 19:00 311238050 SIK Boys - Stenungsunds IF Lag 3 3 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-09-18 19:00 311238052 SIK United - IFK Valla Lag 2 4 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-09-21 15:00 311238046 Svenshögen/ÖIK - Henån-Gilleby Lag 3 2 - 0 Hällungevallen
2019-09-22 14:00 311238055 IFK Valla Lag 2 - SIK Boys 1 - 3 Sparbanksvallen
2019-09-22 17:00 311238053 Stenungsunds IF Lag 3 - Torp GOIF 3 - 0 Wosabplan
2019-09-22 17:00 311238054 Herrestads AIF Lag 3 - Svenshögen/ÖIK 6 - 0 Undavallen
2019-09-23 19:00 311238056 SIK United - Henån-Gilleby Lag 3 3 - 1 Tjörns Sparbank Arena
2019-09-29 19:00 311238049 Torp GOIF - Svenshögen/ÖIK 1 - 0 Ängö Schakt Arena