Spelprogram - Div.4 Pojkar 9 mot 9 max 14 år

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:00 311246004 IK Oddevold - IFK Valla 04/05 7 - 1 Thordengården
2019-04-27 12:30 311246001 Stenungsunds IF - Hamburgsund/Grebbestad 4 - 1 Wosabplan
2019-04-28 18:00 311246003 Lysekils AIK - IFK Uddevalla 05 2 - 7 Kronbergsvallens IP
Maj
2019-05-01 11:00 311246009 Herrestads AIF 05 - Lysekils AIK 3 - 1 Undavallen K-gräs
2019-05-03 18:30 311246010 Hamburgsund/Grebbestad - Rosseröds IK 12 - 3 Sundvallen
2019-05-04 16:00 311246008 IFK Uddevalla 05 - IK Oddevold 6 - 3 Kamratgården
2019-05-10 18:00 311246014 IK Oddevold - Herrestads AIF 05 1 - 5 Thordengården
2019-05-12 11:00 311246015 IFK Valla 04/05 - IFK Uddevalla 05 5 - 4 Fjällebrovallen
2019-05-12 13:00 311246013 Lysekils AIK - Hamburgsund/Grebbestad 3 - 5 Gullmarsvallen
2019-05-16 18:00 311246017 Rosseröds IK - Stenungsunds IF 5 - 9 Hedevallen
2019-05-17 18:30 311246019 Hamburgsund/Grebbestad - IK Oddevold 9 - 5 Sundvallen
2019-05-18 15:00 311246018 Herrestads AIF 05 - IFK Valla 04/05 4 - 0 Undavallen
2019-05-25 12:00 311246022 Lysekils AIK - Stenungsunds IF 5 - 7 Kronbergsvallens IP
2019-05-25 14:00 311246025 IFK Uddevalla 05 - Herrestads AIF 05 2 - 5 Rimnersvallen Konstgräs
2019-05-26 11:00 311246024 IFK Valla 04/05 - Hamburgsund/Grebbestad 3 - 6 Fjällebrovallen
Juni
2019-06-02 10:30 311246028 Rosseröds IK - Lysekils AIK 10 - 2 Hedevallen
2019-06-02 11:00 311246029 Hamburgsund/Grebbestad - IFK Uddevalla 05 5 - 8 Sundvallen
2019-06-02 12:30 311246027 Stenungsunds IF - IK Oddevold 7 - 1 Wosabplan
2019-06-06 11:00 311246002 Rosseröds IK - Herrestads AIF 05 2 - 6 Hedevallen
2019-06-08 12:00 311246032 IK Oddevold - Rosseröds IK 6 - 4 Thordengården
2019-06-09 11:00 311246033 IFK Valla 04/05 - Stenungsunds IF 2 - 4 Fjällebrovallen
2019-06-14 19:30 311246037 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla 05 2 - 3 Wosabplan
2019-06-15 13:00 311246044 Herrestads AIF 05 - Stenungsunds IF 2 - 0 Undavallen
2019-06-16 10:30 311246038 Rosseröds IK - IFK Valla 04/05 5 - 7 Hedevallen
2019-06-16 11:00 311246035 Herrestads AIF 05 - Hamburgsund/Grebbestad 7 - 6 Undavallen
2019-06-16 13:00 311246039 Lysekils AIK - IK Oddevold 6 - 7 Gullmarsvallen
2019-06-26 18:30 311246042 IFK Valla 04/05 - Lysekils AIK 5 - 4 Fjällebrovallen
2019-06-30 11:00 311246047 IFK Valla 04/05 - IK Oddevold 4 - 2 Fjällebrovallen
Juli
2019-07-04 19:00 311246050 Hamburgsund/Grebbestad - Stenungsunds IF 3 - 9 Sundvallen
Augusti
2019-08-10 12:00 311246054 IK Oddevold - IFK Uddevalla 05 2 - 2 Thordengården
2019-08-10 13:00 311246053 Lysekils AIK - Herrestads AIF 05 0 - 6 Gullmarsvallen
2019-08-11 18:00 311246043 IFK Uddevalla 05 - Rosseröds IK 7 - 2 Kamratgården
2019-08-17 12:30 311246061 Stenungsunds IF - Rosseröds IK WO (3 - 0) SEAB-plan
2019-08-18 11:00 311246058 Herrestads AIF 05 - IK Oddevold 6 - 3 Undavallen
2019-08-18 11:00 311246059 Hamburgsund/Grebbestad - Lysekils AIK 8 - 5 Sundvallen
2019-08-23 18:30 311246048 IFK Uddevalla 05 - Lysekils AIK 4 - 8 Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-25 11:00 311246064 IFK Valla 04/05 - Herrestads AIF 05 0 - 9 Fjällebrovallen
2019-08-27 19:30 311246067 Stenungsunds IF - Lysekils AIK 7 - 1 SEAB-plan
September
2019-09-01 11:00 311246069 Hamburgsund/Grebbestad - IFK Valla 04/05 6 - 0 Sundvallen
2019-09-04 19:00 311246068 Herrestads AIF 05 - IFK Uddevalla 05 7 - 2 Konstgräs, Undavallen
2019-09-07 16:00 311246071 Lysekils AIK - Rosseröds IK 0 - 3 Gullmarsvallen
2019-09-09 19:00 311246072 IK Oddevold - Stenungsunds IF 3 - 1 Thordengården
2019-09-13 18:30 311246079 Hamburgsund/Grebbestad - Herrestads AIF 05 3 - 4 Sundvallen
2019-09-14 10:00 311246078 Rosseröds IK - IK Oddevold 5 - 10 Hedevallen
2019-09-15 12:30 311246077 Stenungsunds IF - IFK Valla 04/05 WO (3 - 0) Wosabplan
2019-09-17 18:00 311246052 Rosseröds IK - Hamburgsund/Grebbestad 5 - 7 Hedevallen
2019-09-22 12:30 311246074 IFK Uddevalla 05 - Hamburgsund/Grebbestad 4 - 9 Kamratgården
2019-09-22 14:00 311246082 IFK Valla 04/05 - Rosseröds IK 1 - 5 Fjällebrovallen
2019-09-26 19:30 311246081 IK Oddevold - Lysekils AIK 4 - 4 Thordengården
2019-09-28 10:30 311246088 Rosseröds IK - IFK Uddevalla 05 7 - 1 Hedevallen
2019-09-29 12:00 311246063 IK Oddevold - Hamburgsund/Grebbestad 2 - 3 Thordengården
2019-09-29 13:00 311246089 Lysekils AIK - IFK Valla 04/05 4 - 1 Gullmarsvallen
2019-09-29 14:45 311246087 Stenungsunds IF - Herrestads AIF 05 4 - 3 Wosabplan
Oktober
2019-10-04 19:00 311246049 Herrestads AIF 05 - Rosseröds IK 6 - 2 Undavallen
2019-10-05 14:00 311246083 IFK Uddevalla 05 - Stenungsunds IF 9 - 4 Kamratgården
2019-10-12 14:00 311246057 IFK Uddevalla 05 - IFK Valla 04/05 15 - 1 Kamratgården