Spelprogram - Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 16:00 312033001 Vallens IF - Groheds IF-LSK 2 - 5 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-04-27 12:00 312033002 Torp GOIF - Hamburgsunds IF F05-06 6 - 9 Rimmåsvallen
2019-04-27 12:00 312033004 Munkedals IF - Laik-Sais 3 - 1 Munkedals IP
2019-04-27 14:45 312033003 Stenungsunds IF - IFK Strömstad 4 - 2 SEAB-plan
Maj
2019-05-05 11:00 312033008 IFK Strömstad - Munkedals IF 2 - 3 Strömsvallen
2019-05-05 12:00 312033007 Laik-Sais - Grebbestads IF F0406 1 - 3 Brastad Arena
2019-05-05 16:30 312033009 Hamburgsunds IF F05-06 - Stenungsunds IF 1 - 6 Sundvallen
2019-05-05 17:00 312033006 Ödsmåls IK - Vallens IF 0 - 2 Ödsmåls IP
2019-05-05 17:00 312033010 Groheds IF-LSK - Torp GOIF 5 - 4 Grohedsvallen
2019-05-09 19:00 312033012 Torp GOIF - Ödsmåls IK 2 - 6 Rimmåsvallen
2019-05-11 12:00 312033011 Vallens IF - Grebbestads IF F0406 2 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-11 12:00 312033014 Munkedals IF - Hamburgsunds IF F05-06 8 - 3 Munkedals IP
2019-05-11 12:00 312033015 Laik-Sais - IFK Strömstad 4 - 1 Brastad Arena
2019-05-11 14:45 312033013 Stenungsunds IF - Groheds IF-LSK 2 - 3 SEAB-plan
2019-05-15 18:00 312033020 Grebbestads IF F0406 - IFK Strömstad 3 - 3 Siljevi
2019-05-19 11:00 312033019 Groheds IF-LSK - Munkedals IF 0 - 1 Grohedsvallen
2019-05-19 15:00 312033016 Ödsmåls IK - Stenungsunds IF 1 - 5 Ödsmåls IP
2019-05-19 16:00 312033017 Vallens IF - Torp GOIF 3 - 6 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-26 11:00 312033025 IFK Strömstad - Hamburgsunds IF F05-06 3 - 2 Strömsvallen
2019-05-26 12:00 312033023 Munkedals IF - Ödsmåls IK 6 - 3 Munkedals IP
2019-05-26 12:00 312033024 Laik-Sais - Groheds IF-LSK 2 - 6 Brastad Arena
2019-05-26 13:00 312033022 Stenungsunds IF - Vallens IF 5 - 2 SEAB-plan
2019-05-28 19:00 312033030 Grebbestads IF F0406 - Hamburgsunds IF F05-06 1 - 2 Siljevi
2019-05-30 11:00 312033021 Torp GOIF - Grebbestads IF F0406 3 - 2 Rimmåsvallen
2019-05-30 17:00 312033027 Vallens IF - Munkedals IF 2 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Juni
2019-06-01 11:00 312033028 Torp GOIF - Stenungsunds IF 4 - 8 Rimmåsvallen
2019-06-01 12:00 312033029 Groheds IF-LSK - IFK Strömstad 4 - 1 Grohedsvallen
2019-06-05 19:00 312033018 Hamburgsunds IF F05-06 - Laik-Sais 1 - 2 Sundvallen
2019-06-06 13:00 312033048 IFK Strömstad - Stenungsunds IF 0 - 4 Strömsvallen
2019-06-08 16:00 312033033 Laik-Sais - Vallens IF 3 - 4 Gullmarsvallen
2019-06-09 11:00 312033032 Munkedals IF - Torp GOIF 8 - 5 Munkedals IP
2019-06-09 11:00 312033034 IFK Strömstad - Ödsmåls IK 3 - 7 Strömsvallen
2019-06-09 14:45 312033031 Stenungsunds IF - Grebbestads IF F0406 5 - 3 SEAB-plan
2019-06-09 16:30 312033035 Hamburgsunds IF F05-06 - Groheds IF-LSK 6 - 9 Sundvallen
2019-06-13 19:00 312033040 Grebbestads IF F0406 - Groheds IF-LSK 1 - 3 Siljevi
2019-06-16 16:00 312033036 Ödsmåls IK - Hamburgsunds IF F05-06 7 - 2 Ödsmåls IP
2019-06-16 17:00 312033039 Stenungsunds IF - Munkedals IF 2 - 1 SEAB-plan
2019-06-16 19:00 312033038 Torp GOIF - Laik-Sais 9 - 4 Rimmåsvallen
2019-06-23 10:00 312033005 Grebbestads IF F0406 - Ödsmåls IK 4 - 2 Siljevi
2019-06-24 18:00 312033045 Groheds IF-LSK - Ödsmåls IK 7 - 2 Grohedsvallen
2019-06-24 19:00 312033043 IFK Strömstad - Torp GOIF 6 - 3 Strömsvallen
2019-06-25 19:00 312033044 Hamburgsunds IF F05-06 - Vallens IF 4 - 4 Sundvallen
2019-06-26 19:00 312033042 Laik-Sais - Stenungsunds IF OW (0 - 3) Gullmarsvallen
Juli
2019-07-01 17:45 312033041 Munkedals IF - Grebbestads IF F0406 2 - 2 Munkedals IP
2019-07-03 19:00 312033047 Laik-Sais - Munkedals IF 3 - 4 Gullmarsvallen
2019-07-04 18:30 312033050 Groheds IF-LSK - Vallens IF 3 - 2 Grohedsvallen
Augusti
2019-08-06 17:45 312033054 Munkedals IF - IFK Strömstad 2 - 2 Munkedals IP
2019-08-10 12:00 312033051 Vallens IF - Ödsmåls IK 1 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-11 14:45 312033053 Stenungsunds IF - Hamburgsunds IF F05-06 4 - 0 SEAB-plan
2019-08-11 18:00 312033052 Torp GOIF - Groheds IF-LSK 2 - 3 Rimmåsvallen
2019-08-14 19:00 312033055 Grebbestads IF F0406 - Laik-Sais 8 - 4 Siljevi
2019-08-17 11:00 312033060 Grebbestads IF F0406 - Vallens IF 7 - 0 Siljevi
2019-08-18 11:00 312033056 Ödsmåls IK - Torp GOIF 3 - 1 Ödsmåls IP
2019-08-18 11:00 312033059 Groheds IF-LSK - Stenungsunds IF 2 - 4 Grohedsvallen
2019-08-18 16:30 312033058 Hamburgsunds IF F05-06 - Munkedals IF 9 - 3 Sundvallen
2019-08-18 18:00 312033057 IFK Strömstad - Laik-Sais 2 - 7 Strömsvallen
2019-08-25 12:00 312033064 Laik-Sais - Hamburgsunds IF F05-06 1 - 3 Gullmarsvallen
2019-08-25 12:30 312033062 Stenungsunds IF - Ödsmåls IK 1 - 1 SEAB-plan
2019-08-25 15:00 312033063 Munkedals IF - Groheds IF-LSK 2 - 3 Munkedals IP
2019-08-25 16:00 312033065 IFK Strömstad - Grebbestads IF F0406 2 - 7 Strömsvallen
2019-08-25 18:00 312033061 Torp GOIF - Vallens IF 9 - 3 Rimmåsvallen
2019-08-29 18:30 312033069 Groheds IF-LSK - Laik-Sais 5 - 1 Grohedsvallen
2019-08-30 18:30 312033066 Ödsmåls IK - Munkedals IF 2 - 4 Ödsmåls IP
September
2019-09-01 14:00 312033067 Vallens IF - Stenungsunds IF 0 - 6 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-01 16:30 312033068 Hamburgsunds IF F05-06 - IFK Strömstad 1 - 1 Sundvallen
2019-09-01 17:00 312033070 Grebbestads IF F0406 - Torp GOIF 9 - 1 Siljevi
2019-09-04 19:00 312033073 Laik-Sais - Ödsmåls IK 0 - 4 Brastad Arena
2019-09-06 18:45 312033072 Munkedals IF - Vallens IF 4 - 0 Munkedals IP
2019-09-08 11:00 312033074 IFK Strömstad - Groheds IF-LSK 2 - 5 Strömsvallen
2019-09-08 14:45 312033071 Stenungsunds IF - Torp GOIF 3 - 0 SEAB-plan
2019-09-14 14:30 312033037 Vallens IF - IFK Strömstad 2 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-15 11:00 312033079 Groheds IF-LSK - Hamburgsunds IF F05-06 6 - 1 Skarsjövallen
2019-09-15 13:30 312033076 Ödsmåls IK - IFK Strömstad 0 - 0 Ödsmåls IP
2019-09-15 14:00 312033077 Vallens IF - Laik-Sais 2 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-15 15:00 312033078 Torp GOIF - Munkedals IF 3 - 9 Rimmåsvallen
2019-09-15 15:00 312033080 Grebbestads IF F0406 - Stenungsunds IF 2 - 3 Siljevi
2019-09-18 18:00 312033075 Hamburgsunds IF F05-06 - Grebbestads IF F0406 2 - 5 Sundvallen
2019-09-22 11:00 312033085 Groheds IF-LSK - Grebbestads IF F0406 6 - 6 Grohedsvallen
2019-09-22 15:30 312033081 Munkedals IF - Stenungsunds IF 0 - 5 Munkedals IP
2019-09-22 16:30 312033084 Hamburgsunds IF F05-06 - Ödsmåls IK 4 - 4 Sundvallen
2019-09-22 17:00 312033082 Laik-Sais - Torp GOIF 6 - 4 Brastad Arena
2019-09-28 12:00 312033090 Grebbestads IF F0406 - Munkedals IF 2 - 2 Sparvallen Tanumshede
2019-09-28 14:00 312033083 IFK Strömstad - Vallens IF 0 - 2 Strömsvallen
2019-09-29 14:00 312033087 Vallens IF - Hamburgsunds IF F05-06 5 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-29 16:00 312033088 Torp GOIF - IFK Strömstad 7 - 3 Rimmåsvallen
2019-09-29 16:30 312033086 Ödsmåls IK - Groheds IF-LSK 3 - 3 Nya SIF-gården
Oktober
2019-10-06 12:30 312033046 Ödsmåls IK - Grebbestads IF F0406 1 - 3 Ödsmåls IP
2019-10-06 16:00 312033049 Hamburgsunds IF F05-06 - Torp GOIF 4 - 2 Sundvallen
2019-10-08 18:45 312033089 Stenungsunds IF - Laik-Sais 5 - 0 Brastad Arena
2019-10-10 18:15 312033026 Ödsmåls IK - Laik-Sais 3 - 3 Brastad Arena