Spelprogram - Div 7 Pojkar Kompisligan 7 mot 7 max 12 år Grön Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grebbestads IF Michael Torberntsson 0708804617 Röd/svart randig/Svarta/Röda
Grohed/Ljungskile Svart Peter Marcusson 0722304503 Svart/Svart/Svart
Hamburgsunds IF Johan Stenfelt 0735297952 Blå, Blå, Blå
Herrestads AIF Svart James Kereki 0768081884 Vit/svart randig/svart/svart
IFK Strömstad Blå Pontus Ericsson 052612677 0739803314 Blå/vit tröja.blå byxa och blåa strumpor.
IFK Uddevalla 06 Röd Anders Berntsson 0733373343 Blå/vit, Vit, Vit
Lysekils AIK Blå Peter Karlsson 0702908457 ljusblå/mörkblå/ljusblå
Sotenäs ungdom Marie Appelgren 0703657121 Vit/Svart/Svart
Svarteborg FK Markus Gillingsmark 0735092029 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-13 11:00 Lysekils AIK Blå - Sotenäs ungdom Gullmarsvallen
2017-08-13 16:00 IFK Strömstad Blå - IFK Uddevalla 06 Röd Strömsvallen
2017-08-20 11:00 Hamburgsunds IF - IFK Strömstad Blå Sundvallen
2017-08-20 11:00 Herrestads AIF Svart - Svarteborg FK Undavallen
2017-08-20 11:30 IFK Uddevalla 06 Röd - Grohed/Ljungskile Svart Kamratgården
2017-08-24 18:00 Grohed/Ljungskile Svart - Herrestads AIF Svart Skarsjövallen
2017-08-24 18:00 Grebbestads IF - Hamburgsunds IF Siljevi
2017-08-27 10:00 Grohed/Ljungskile Svart - Hamburgsunds IF Skarsjövallen
2017-08-27 11:00 Svarteborg FK - IFK Uddevalla 06 Röd Skogsvallen
2017-08-27 11:00 Grebbestads IF - Lysekils AIK Blå Siljevi
2017-08-27 16:00 IFK Strömstad Blå - Sotenäs ungdom Strömsvallen
2017-08-31 18:30 Sotenäs ungdom - Grohed/Ljungskile Svart Stensnäsvallen Bovallstrand
2017-08-31 18:30 IFK Strömstad Blå - Grebbestads IF Strömsvallen
2017-08-31 19:15 IFK Uddevalla 06 Röd - Herrestads AIF Svart Kamratgården
September
2017-09-02 13:00 Herrestads AIF Svart - Hamburgsunds IF Undavallen
2017-09-03 12:00 Lysekils AIK Blå - IFK Strömstad Blå Gullmarsvallen
2017-09-03 17:00 Hamburgsunds IF - Svarteborg FK Sundvallen
2017-09-03 17:00 IFK Uddevalla 06 Röd - Lysekils AIK Blå Kamratgården
2017-09-06 18:00 Sotenäs ungdom - Herrestads AIF Svart Hunnebovallen Hunnebostrand
2017-09-09 11:00 Grohed/Ljungskile Svart - Grebbestads IF Uddevalla Arena Konstgräs
2017-09-10 11:00 Hamburgsunds IF - IFK Uddevalla 06 Röd Sundvallen
2017-09-13 18:30 Sotenäs ungdom - Grebbestads IF Hunnebovallen Hunnebostrand
2017-09-14 19:00 Lysekils AIK Blå - Svarteborg FK Kronbergsvallens IP
2017-09-16 11:00 Herrestads AIF Svart - Lysekils AIK Blå Undavallen
2017-09-16 11:30 IFK Uddevalla 06 Röd - Sotenäs ungdom Kamratgården
2017-09-17 11:00 Grebbestads IF - Svarteborg FK Siljevi
2017-09-17 11:00 Grohed/Ljungskile Svart - IFK Strömstad Blå Skarsjövallen
2017-09-20 18:00 Sotenäs ungdom - Hamburgsunds IF Stensnäsvallen Bovallstrand
2017-09-24 Grebbestads IF - Herrestads AIF Svart Siljevi
2017-09-24 12:00 Lysekils AIK Blå - Grohed/Ljungskile Svart Gullmarsvallen
2017-09-24 16:00 IFK Strömstad Blå - Svarteborg FK Strömsvallen
2017-09-30 13:00 Herrestads AIF Svart - IFK Strömstad Blå Undavallen
Oktober
2017-10-01 11:00 Svarteborg FK - Grohed/Ljungskile Svart Skogsvallen
2017-10-01 15:00 IFK Uddevalla 06 Röd - Grebbestads IF Kamratgården
2017-10-01 17:00 Hamburgsunds IF - Lysekils AIK Blå Sundvallen
2017-10-05 18:00 Svarteborg FK - Sotenäs ungdom Sparplan