Spelprogram - Flickor 2008(10 år) Grupp A Vår - Kompisligan

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Askims IK(Föreningen) Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Askims IK(Föreningen) Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Louise Bjur +46768792753 Orange/Svart/Orange
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) blå/Blå/Blå/Blå
Hermansby IF Jan Mikael Fritzén 0709648480 Gul/Svart/Gul
Hjuviks AIK Michael Tranmo Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Härryda IF Claes Hultback 0707896591 Grön/Vit/Grön
IF Mölndal Fotboll Stefan Osla 0707803830 Vit/Vit/Vita
Jitex Mölndal BK Lila Joakim Jarlén 0733461845 Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK Vit Joakim Jarlén 0733461845 Lila/Lila/Lila
Kungälvs FF Christina Kristensen Grön/vit (Celtic)/Vit/Vit
Kållered SK Christian Karlsson Blå/Blå/Blå
Lindome GIF Svart Jonas Johansson Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Jonas Johansson Svart vit randig/Svart/Vit
Lundby IF Elin Svan Grön, vit, gröna
Mölnlycke IF Gul Clas Landersjö 0734349130 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Clas Landersjö 0734349130 Gul/Svart/Gul
Nol IK Mikael Börjesson 0707520569 Blå/Vita/blå/vita
Nödinge SK Fotboll Henning Lundström Vit/Blå/Vit
Romelanda UF Peter Rodhe 0734122688 Gul/Svart/Gul/Svarta
Surte IS FK Carolina Svanström Svart/Svart/Svart
Torslanda IK Daniel Folke 0733373093 Röd/Röd/Röd
Vallens IF Magnus Bodmar 0765535122 Blå, Blå, Blå
Älvängens IK Patrik Andersson Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-04-18 18:30 Härryda IF - Askims IK Svart Härryda 21
2018-04-21 10:00 Hermansby IF - Vallens IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2018-04-21 10:00 Lindome GIF Vit - IF Mölndal Fotboll Lindevi 32 Konstgräs
2018-04-21 10:00 Lindome GIF Svart - Azalea BK Lindevi 31 Konstgräs
2018-04-21 11:00 Kungälvs FF - Nödinge SK Fotboll Kareby Hed 11
2018-04-21 12:00 Nol IK - Hjuviks AIK Nolängens IP 7-manna Konstgräs
2018-04-21 12:00 Älvängens IK - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Älvevi 3 7-manna Konstgräs
2018-04-21 12:00 Lundby IF - Surte IS FK Färjenäsplan
2018-04-21 12:00 Kållered SK - Askims IK Röd Kållered Sportcenter 2
2018-04-22 10:00 Jitex Mölndal BK Lila - Mölnlycke IF Gul Åbyvallen 8 Konstgräs 7-manna
2018-04-22 10:00 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7-manna
2018-04-22 17:00 Romelanda UF - Torslanda IK Romevi 31 Konstgräs
Omgång 2
2018-04-26 18:05 Askims IK Röd - Härryda IF Kobbegården 3 Konstgräs 7-manna
2018-04-26 19:20 Askims IK Svart - Lindome GIF Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7-manna
2018-04-28 09:45 Nödinge SK Fotboll - Hermansby IF Vimmervi 22 Konstgräs
2018-04-28 10:45 Azalea BK - Lindome GIF Vit Majvallen 12 Konstgräs
2018-04-28 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF - Nol IK Tuvevallen 22 Konstgräs
2018-04-28 12:00 Vallens IF - Lundby IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2018-04-28 13:00 IF Mölndal Fotboll - Jitex Mölndal BK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7-manna
2018-04-28 13:00 Mölnlycke IF Svart - Jitex Mölndal BK Lila Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2018-04-28 13:00 Mölnlycke IF Gul - Kållered SK Djupedalsplan B Konstgräs höger
2018-04-29 10:00 Älvängens IK - Surte IS FK Älvevi 3 7-manna Konstgräs
2018-04-29 12:00 Hjuviks AIK - Romelanda UF Torslandavallen 22 Konstgräs
2018-04-29 13:30 Torslanda IK - Kungälvs FF Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
Omgång 3
2018-05-03 18:30 Lindome GIF Vit - Askims IK Svart Lindevi 31 Konstgräs
2018-05-03 18:30 Lindome GIF Svart - Askims IK Röd Lindevi 32 Konstgräs
2018-05-03 18:30 Kållered SK - Mölnlycke IF Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2018-05-05 10:00 Nol IK - Surte IS FK Nolängens IP 7-manna Konstgräs
2018-05-05 10:45 Hermansby IF - Torslanda IK Kärnavallen 21 Konstgräs
2018-05-05 11:00 Älvängens IK - Vallens IF Älvevi 21 Konstgräs
2018-05-05 12:30 Lundby IF - Nödinge SK Fotboll Färjenäsplan
2018-05-05 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - IF Mölndal Fotboll Åbyvallen 8 Konstgräs 7-manna
2018-05-05 13:00 Jitex Mölndal BK Vit - Azalea BK Åbyvallen 9 Konstgräs 7-manna
2018-05-06 17:00 Romelanda UF - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Romevi 21 Gräs
2018-05-09 17:45 Härryda IF - Mölnlycke IF Gul Härryda 21
2018-05-09 18:00 Kungälvs FF - Hjuviks AIK Klövervallen 11
Omgång 4
2018-05-16 18:05 Askims IK Svart - Jitex Mölndal BK Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7-manna
2018-05-16 19:20 Askims IK Röd - Lindome GIF Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7-manna
2018-05-17 18:30 Hjuviks AIK - Hermansby IF Hästevik 7-manna
2018-05-17 18:30 IF Mölndal Fotboll - Kållered SK Enerbacksplan 1 Gräs 7-manna
2018-05-19 10:45 Nödinge SK Fotboll - Älvängens IK Vimmervi 21 Konstgräs
2018-05-19 11:00 Surte IS FK - Romelanda UF Surte 11 Gräs
2018-05-19 12:15 Torslanda IK - Lundby IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
2018-05-19 13:00 Vallens IF - Nol IK Stora Höga IP 3 Konstgräs
2018-05-19 13:00 Mölnlycke IF Svart - Härryda IF Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2018-05-19 13:00 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Svart Djupedalsplan A Konstgräs höger
2018-05-20 10:45 Azalea BK - Jitex Mölndal BK Lila Majvallen 12 Konstgräs
2018-05-20 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF - Kungälvs FF Tuvevallen 22 Konstgräs
Omgång 5
2018-05-23 18:15 Härryda IF - IF Mölndal Fotboll Härryda 21
2018-05-24 18:30 Lindome GIF Vit - Mölnlycke IF Gul Lindevi 22 gräs
2018-05-24 18:30 Lindome GIF Svart - Mölnlycke IF Svart Lindevi 21 gräs
2018-05-24 18:30 Kållered SK - Azalea BK Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2018-05-26 10:00 Nol IK - Nödinge SK Fotboll Nolängens IP 7-manna Konstgräs
2018-05-26 10:00 Lundby IF - Hjuviks AIK Färjenäsplan
2018-05-26 12:00 Älvängens IK - Torslanda IK Älvevi 21 Konstgräs
2018-05-26 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - Askims IK Svart Åbyvallen 8 Konstgräs 7-manna
2018-05-26 13:00 Jitex Mölndal BK Vit - Askims IK Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7-manna
2018-05-26 16:00 Hermansby IF - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2018-05-26 17:00 Romelanda UF - Vallens IF Romevi 21 Gräs
2018-05-27 10:00 Kungälvs FF - Surte IS FK Klövervallen 11
Omgång 6
2018-05-30 18:00 Azalea BK - Härryda IF Härryda 11
2018-05-31 18:05 Askims IK Röd - Jitex Mölndal BK Lila Kobbegården 3 Konstgräs 7-manna
2018-05-31 18:30 Hjuviks AIK - Älvängens IK Hästevik 7-manna
2018-05-31 18:30 IF Mölndal Fotboll - Lindome GIF Svart Enerbacksplan 1 Gräs 7-manna
2018-05-31 19:20 Askims IK Svart - Kållered SK Kobbegården 3 Konstgräs 7-manna
2018-06-02 12:00 Nödinge SK Fotboll - Romelanda UF Vimmervi 21 Konstgräs
2018-06-02 13:30 Torslanda IK - Nol IK Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
2018-06-12 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF - Lundby IF Tuvevallen 22 Konstgräs
2018-06-13 18:30 Vallens IF - Kungälvs FF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2018-06-14 18:30 Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF Vit Vällsjöplan
2018-06-14 18:30 Mölnlycke IF Gul - Jitex Mölndal BK Vit Vällsjöplan
Omgång 8
2018-06-06 10:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF - Azalea BK Vimmervi 21 Konstgräs
2018-06-06 10:00 Romelanda UF - Lundby IF Vimmervi 22 Konstgräs
2018-06-06 13:00 Kungälvs FF - Nol IK Torslandavallen 11 Gräs
2018-06-06 13:00 Torslanda IK - Mölnlycke IF Svart Torslandavallen 12 Gräs
2018-06-06 13:00 Nödinge SK Fotboll - Jitex Mölndal BK Lila Vimmervi 11 Gräs
2018-06-06 13:00 Hermansby IF - Kållered SK Vimmervi 21 Konstgräs
2018-06-06 13:00 Hjuviks AIK - Härryda IF Vimmervi 22 Konstgräs
2018-06-06 13:00 Vallens IF - Askims IK Svart Älvevi 22 Konstgräs
2018-06-06 13:00 Älvängens IK - Askims IK Röd Älvevi 3 7-manna Konstgräs
2018-06-06 13:00 Surte IS FK - Jitex Mölndal BK Vit Vimmervi 11 Gräs
Omgång 9
2018-06-06 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF - Lundby IF Vimmervi 21 Konstgräs
2018-06-06 12:00 Romelanda UF - Azalea BK Vimmervi 22 Konstgräs
2018-06-06 15:00 Kungälvs FF - Mölnlycke IF Svart Torslandavallen 11 Gräs
2018-06-06 15:00 Torslanda IK - Nol IK Torslandavallen 12 Gräs
2018-06-06 15:00 Nödinge SK Fotboll - Jitex Mölndal BK Vit Vimmervi 11 Gräs
2018-06-06 15:00 Hermansby IF - Härryda IF Vimmervi 21 Konstgräs
2018-06-06 15:00 Hjuviks AIK - Kållered SK Vimmervi 22 Konstgräs
2018-06-06 15:00 Vallens IF - Askims IK Röd Älvevi 22 Konstgräs
2018-06-06 15:00 Älvängens IK - Askims IK Svart Älvevi 3 7-manna Konstgräs
2018-06-06 15:00 Surte IS FK - Jitex Mölndal BK Lila Vimmervi 11 Gräs