Tabell och resultat - Div 3 Flickor B-slutspel Max 14 år 9 mot 9

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2018-06-24 17:00 Orust FC röd - IK Rössö Uddevalla 0 - 4 Glimmaråsen
2018-06-19 18:30 IFK Valla - Orust FC röd 1 - 3 Sparbanksvallen
2018-06-17 17:30 IFK Valla - Munkedals IF Blå 2 - 1 Sparbanksvallen
2018-06-13 18:30 Munkedals IF Blå - Ödsmåls IK 2 - 3 Munkedals IP
2018-06-12 19:00 LAIK/SAIS Röd - Grohed/LSK 1 - 2 Gullmarsvallen
2018-06-11 19:00 Orust FC röd - Ödsmåls IK 5 - 1 Tavlebordsvallen
2018-06-10 17:00 IK Rössö Uddevalla - LAIK/SAIS Röd 5 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2018-06-09 13:00 Grohed/LSK - Munkedals IF Blå 1 - 1 Grohedsvallen
2018-06-08 18:30 Vallens IF - IFK Valla 0 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-06-06 17:00 Orust FC röd - Grohed/LSK 2 - 2 Lövängens IP
2018-06-04 18:30 IFK Valla - IK Rössö Uddevalla 1 - 2 Sparbanksvallen
2018-06-03 18:30 LAIK/SAIS Röd - Munkedals IF Blå 1 - 4 Brastad Arena
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IK Rössö Uddevalla 3 3 0 0 11-2 9 9 1 1 0 0 5-1 4 3 2 2 0 0 6-1 5 6
Orust FC röd 4 2 1 1 10-8 2 7 3 1 1 1 7-7 0 4 1 1 0 0 3-1 2 3
IFK Valla 4 2 0 2 5-6 -1 6 3 1 0 2 4-6 -2 3 1 1 0 0 1-0 1 3
Grohed/ LSK 3 1 2 0 5-4 1 5 1 0 1 0 1-1 0 1 2 1 1 0 4-3 1 4
Munkedals IF Blå 4 1 1 2 8-7 1 4 1 0 0 1 2-3 -1 0 3 1 1 1 6-4 2 4
Ödsmåls IK 2 1 0 1 4-7 -3 3 0 0 0 0 0-0 0 0 2 1 0 1 4-7 -3 3
Vallens IF 1 0 0 1 0-1 -1 0 1 0 0 1 0-1 -1 0 0 0 0 0 0-0 0 0
LAIK/ SAIS Röd 3 0 0 3 3-11 -8 0 2 0 0 2 2-6 -4 0 1 0 0 1 1-5 -4 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2018-06-25 18:30 Ödsmåls IK - Grohed/LSK Ödsmåls IP
2018-06-27 19:00 Vallens IF - LAIK/SAIS Röd Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-06-28 19:30 Vallens IF - Orust FC röd Stora Höga IP
2018-06-30 11:00 Grohed/LSK - IFK Valla Grohedsvallen
2018-07-02 19:00 LAIK/SAIS Röd - Ödsmåls IK Brastad Arena
2018-07-29 13:00 IK Rössö Uddevalla - Munkedals IF Blå Rimnersvallen Konstgräs
2018-07-31 18:30 IK Rössö Uddevalla - Vallens IF Bodele, Landbadet
2018-08-05 Orust FC röd - LAIK/SAIS Röd Tavlebordsvallen
2018-08-05 17:00 Munkedals IF Blå - Vallens IF Munkedals IP
2018-08-07 18:00 IK Rössö Uddevalla - Grohed/LSK Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-08 18:30 Ödsmåls IK - Vallens IF Ödsmåls IP
2018-08-12 Orust FC röd - Munkedals IF Blå Tavlebordsvallen