Spelprogram - Div.8 Flickor 7 mot 7 max 12 år

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Groheds IF LSK Henrik Johansson 0707797279 Svart/vit
Hamburgsunds IF F07-09 Josephine Joling 0702777640 0702777640 Blå/Blå/Blå
Herrestads AIF F09 Robin Flink 0725337973 Vit/svart randig/svart/svart
Hogstorps IF Mattias Webb 0766210430 Vit, Röd, röd
IK Rössö Uddevalla Pernilla Dahlin 0768711549 Röd/vit/röd
Munkedals IF Blå Cecilia Tellin 0704564034 Blå/Vit/Blå
Skärhamns IK Blå Jörgen Johansson 0766341903 Vit/Blå/Vita
Skärhamns IK Vit Jörgen Johansson 0766341903 Vit/Blå/Vita
Stenungsunds IF Jonas Denzler 0767929394 Röd/Röda/Röda
Vallens IF Fredrik Mikaelsson 0730762436 Blå/Blå/Blå
Ödsmåls IK Tobias Winbladh 0707263370 grön/vit randiga/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Skärhamns IK Blå - IK Rössö Uddevalla Tjörns Sparbank Arena
2019-04-28 11:00 Munkedals IF Blå - Ödsmåls IK Munkedals IP
2019-04-28 12:30 Stenungsunds IF - Herrestads AIF F09 SEAB-plan
2019-04-28 13:30 Vallens IF - Hamburgsunds IF F07-09 Stora Höga IP
2019-04-28 14:30 Groheds IF LSK - Hogstorps IF Skarsjövallen
Maj
2019-05-04 11:00 Hamburgsunds IF F07-09 - Stenungsunds IF Sundvallen
2019-05-04 11:00 Hogstorps IF - Skärhamns IK Blå Bräckevallen
2019-05-04 11:00 Skärhamns IK Vit - Munkedals IF Blå Tjörns Sparbank Arena
2019-05-05 12:00 Herrestads AIF F09 - Groheds IF LSK Undavallen
2019-05-05 15:00 Ödsmåls IK - Vallens IF Ödsmåls IP
2019-05-11 11:00 Skärhamns IK Vit - IK Rössö Uddevalla Tjörns Sparbank Arena
2019-05-11 11:00 Skärhamns IK Blå - Herrestads AIF F09 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-12 11:00 Stenungsunds IF - Ödsmåls IK SEAB-plan
2019-05-12 16:00 Vallens IF - Munkedals IF Blå Stora Höga IP
2019-05-12 16:30 Groheds IF LSK - Hamburgsunds IF F07-09 Skarsjövallen
2019-05-18 11:00 Munkedals IF Blå - IK Rössö Uddevalla Munkedals IP
2019-05-18 11:00 Hamburgsunds IF F07-09 - Skärhamns IK Blå Sundvallen
2019-05-18 13:30 Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP
2019-05-19 11:00 Hogstorps IF - Skärhamns IK Vit Bräckevallen
2019-05-19 13:30 Ödsmåls IK - Groheds IF LSK Ödsmåls IP
2019-05-19 14:45 Stenungsunds IF - Munkedals IF Blå SEAB-plan
2019-05-25 11:00 Skärhamns IK Blå - Ödsmåls IK Tjörns Sparbank Arena
2019-05-25 11:00 Skärhamns IK Vit - Herrestads AIF F09 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-25 11:00 IK Rössö Uddevalla - Hogstorps IF Rimnersvallen Konstgräs
2019-05-26 11:30 Groheds IF LSK - Vallens IF Skarsjövallen
2019-05-30 12:00 Vallens IF - Skärhamns IK Blå Stora Höga IP
2019-05-30 15:00 Herrestads AIF F09 - IK Rössö Uddevalla Undavallen
Juni
2019-06-01 11:00 Hamburgsunds IF F07-09 - Skärhamns IK Vit Sundvallen
2019-06-01 11:00 Munkedals IF Blå - Hogstorps IF Munkedals IP
2019-06-01 12:30 Stenungsunds IF - Groheds IF LSK SEAB-plan
2019-06-09 11:00 Skärhamns IK Blå - Stenungsunds IF Tjörns Sparbank Arena
2019-06-09 11:00 Skärhamns IK Vit - Ödsmåls IK Tjörns Sparbank Arena
2019-06-09 11:00 IK Rössö Uddevalla - Hamburgsunds IF F07-09 Rimnersvallen Konstgräs
2019-06-09 11:00 Hogstorps IF - Herrestads AIF F09 Bräckevallen
2019-06-09 11:30 Groheds IF LSK - Munkedals IF Blå Skarsjövallen
2019-06-10 18:30 Groheds IF LSK - Skärhamns IK Blå Skarsjövallen
2019-06-14 18:30 Ödsmåls IK - IK Rössö Uddevalla Ödsmåls IP
2019-06-15 11:00 Hamburgsunds IF F07-09 - Hogstorps IF Sundvallen
2019-06-15 11:00 Skärhamns IK Blå - Munkedals IF Blå Tjörns Sparbank Arena
2019-06-15 11:00 Skärhamns IK Vit - Stenungsunds IF Tjörns Sparbank Arena
2019-06-16 11:00 Munkedals IF Blå - Herrestads AIF F09 Munkedals IP
2019-06-16 16:00 Vallens IF - Skärhamns IK Vit Stora Höga IP
2019-06-19 18:30 Hogstorps IF - Ödsmåls IK Bräckevallen
2019-06-19 18:45 Herrestads AIF F09 - Hamburgsunds IF F07-09 Undavallen
2019-06-23 11:00 IK Rössö Uddevalla - Vallens IF Rimnersvallen Konstgräs
2019-06-28 18:30 Herrestads AIF F09 - Vallens IF Undavallen
2019-06-30 11:00 Munkedals IF Blå - Hamburgsunds IF F07-09 Munkedals IP
2019-06-30 11:30 Groheds IF LSK - Skärhamns IK Vit Skarsjövallen
2019-06-30 12:00 Vallens IF - Hogstorps IF Stora Höga IP
2019-06-30 13:00 Ödsmåls IK - Herrestads AIF F09 Ödsmåls IP
2019-06-30 14:45 Stenungsunds IF - IK Rössö Uddevalla SEAB-plan
Juli
2019-07-06 11:00 Skärhamns IK Vit - Skärhamns IK Blå Tjörns Sparbank Arena
2019-07-06 11:00 Hamburgsunds IF F07-09 - Ödsmåls IK Sundvallen
2019-07-07 11:00 IK Rössö Uddevalla - Groheds IF LSK Rimnersvallen Konstgräs
2019-07-07 11:00 Hogstorps IF - Stenungsunds IF Bräckevallen
Augusti
2019-08-03 11:00 Hamburgsunds IF F07-09 - Vallens IF Sundvallen
2019-08-04 11:00 Hogstorps IF - Groheds IF LSK Bräckevallen
2019-08-04 11:00 Herrestads AIF F09 - Stenungsunds IF Undavallen
2019-08-04 17:00 Ödsmåls IK - Munkedals IF Blå Ödsmåls IP
2019-08-10 11:00 IK Rössö Uddevalla - Skärhamns IK Blå Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-11 11:00 Stenungsunds IF - Hamburgsunds IF F07-09 SEAB-plan
2019-08-11 11:30 Groheds IF LSK - Herrestads AIF F09 Skarsjövallen
2019-08-11 12:00 Vallens IF - Ödsmåls IK Stora Höga IP
2019-08-11 13:00 Skärhamns IK Blå - Hogstorps IF Tjörns Sparbank Arena
2019-08-17 11:00 Munkedals IF Blå - Skärhamns IK Vit Munkedals IP
2019-08-17 11:00 Hamburgsunds IF F07-09 - Groheds IF LSK Sundvallen
2019-08-18 11:00 IK Rössö Uddevalla - Skärhamns IK Vit Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-18 11:00 Munkedals IF Blå - Vallens IF Munkedals IP
2019-08-18 15:00 Ödsmåls IK - Stenungsunds IF Ödsmåls IP
2019-08-18 17:00 Herrestads AIF F09 - Skärhamns IK Blå Undavallen
2019-08-24 13:30 Skärhamns IK Blå - Hamburgsunds IF F07-09 Tjörns Sparbank Arena
2019-08-24 13:30 Skärhamns IK Vit - Hogstorps IF Tjörns Sparbank Arena
2019-08-25 11:00 Stenungsunds IF - Vallens IF SEAB-plan
2019-08-25 11:00 IK Rössö Uddevalla - Munkedals IF Blå Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-25 16:30 Groheds IF LSK - Ödsmåls IK Skarsjövallen
September
2019-09-01 11:00 Hogstorps IF - IK Rössö Uddevalla Bräckevallen
2019-09-01 11:00 Munkedals IF Blå - Stenungsunds IF Munkedals IP
2019-09-01 13:00 Herrestads AIF F09 - Skärhamns IK Vit Undavallen
2019-09-01 16:00 Vallens IF - Groheds IF LSK Stora Höga IP
2019-09-01 17:30 Ödsmåls IK - Skärhamns IK Blå Ödsmåls IP
2019-09-07 12:30 Skärhamns IK Vit - Hamburgsunds IF F07-09 Tjörns Sparbank Arena
2019-09-07 13:30 Skärhamns IK Blå - Vallens IF Tjörns Sparbank Arena
2019-09-08 11:00 IK Rössö Uddevalla - Herrestads AIF F09 Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-08 11:00 Hogstorps IF - Munkedals IF Blå Bräckevallen
2019-09-08 11:30 Groheds IF LSK - Stenungsunds IF Skarsjövallen
2019-09-14 11:00 Hamburgsunds IF F07-09 - IK Rössö Uddevalla Sundvallen
2019-09-14 12:30 Stenungsunds IF - Skärhamns IK Blå SEAB-plan
2019-09-15 11:00 Munkedals IF Blå - Groheds IF LSK Munkedals IP
2019-09-15 11:30 Ödsmåls IK - Skärhamns IK Vit Ödsmåls IP
2019-09-15 13:00 Herrestads AIF F09 - Hogstorps IF Undavallen
2019-09-21 11:00 Hogstorps IF - Hamburgsunds IF F07-09 Bräckevallen
2019-09-21 12:30 Skärhamns IK Blå - Groheds IF LSK Tjörns Sparbank Arena
2019-09-21 12:30 Skärhamns IK Vit - Vallens IF Tjörns Sparbank Arena
2019-09-22 11:00 IK Rössö Uddevalla - Ödsmåls IK Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-22 13:00 Herrestads AIF F09 - Munkedals IF Blå Undavallen
2019-09-28 10:30 Hamburgsunds IF F07-09 - Herrestads AIF F09 Sundvallen
2019-09-28 16:00 Ödsmåls IK - Hogstorps IF Ödsmåls IP
2019-09-29 11:00 Munkedals IF Blå - Skärhamns IK Blå Munkedals IP
2019-09-29 14:45 Stenungsunds IF - Skärhamns IK Vit SEAB-plan
2019-09-29 16:00 Vallens IF - IK Rössö Uddevalla Stora Höga IP