Stora Höga IP 3 Konstgräs (plan 3)

Anläggning
Stora Höga IP
Adress
Anråsvägen 1, 44460 Stora Höga
Zon
Södra
Kommun
Stenungsund
Plantyp
7 mot 7 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja (200 lux)
Storlek
50x30 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Stora Höga IP 3 Konstgräs

Anråsvägen 1, 44460 Stora Höga
58.00859, 11.82445
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Maj
2019-05-26 16:00 Pojkar 2009(10 år) Grupp A Vår Vallens IF - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-26 18:00 Pojkar 2007(12 år) Grupp D Vår Vallens IF - Ytterby IS Vit Stora Höga IP 21
2019-05-29 18:30 Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Skärhamns IK Stora Höga IP
2019-05-30 10:30 Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Stala IF Stora Höga IP
2019-05-30 10:30 Pojkar, Div 8 Västra Vallens IF - Skoftebyns IF Svart Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-30 12:00 Div.8 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Skärhamns IK Blå Stora Höga IP
2019-05-30 13:00 Div.5 Bohuslän Herrar 2019 Vallens IF - IFK Strömstad Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-30 15:00 Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - IK Oddevold Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-30 17:00 Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Munkedals IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
Juni
2019-06-01 10:45 Pojkar 2007(12 år) Grupp D Vår Vallens IF - Lundby IF Vit Stora Höga IP 21
2019-06-01 13:00 Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019 Vallens IF - Skepplanda BTK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-01 15:00 Flickor, Div 4 Trollhättan Vallens IF - Råda BK GrönVit Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-02 12:00 Div.6 Blå pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Munkedals IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-02 16:00 Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Groheds IF-LSK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-02 18:00 Div.3 Dalsland/Bohuslän Flickor 15 år (rek.15 år) Vallens IF/Stenungsunds IF - Orust FC Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-06 11:00 Pojkar, Div 8 Västra Vallens IF - Vänersborgs IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-06 13:00 Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-07 19:00 Flickor, Div 2 Västra Vallens IF - Vara SK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-08 12:00 Pojkar 2004(15 år) Klass 2 Vallens IF - Västra Frölunda IF Grön Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-08 14:30 Div 7 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Herrestads AIF P07 Vit Stora Höga IP
2019-06-08 15:00 Div 9 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Rosseröds IK Stora Höga IP
2019-06-08 16:30 Flickor 2009(10 år) Grupp D Vår Vallens IF - Lerums IS Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 10:00 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Nödinge SK Fotboll Blå - Vallens IF 1 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 10:00 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Hermansby IF 1 - IK Kongahälla Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 10:40 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår IK Kongahälla Röd - Vallens IF 1 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 10:40 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Älvängens IK Vit - Nödinge SK Fotboll Blå Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 11:20 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Vallens IF 1 - Hermansby IF 1 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 11:20 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår IK Kongahälla Röd - Älvängens IK Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 12:00 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Hermansby IF 1 - Nödinge SK Fotboll Blå Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 12:40 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Älvängens IK Vit - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 12:40 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Nödinge SK Fotboll Grön - IK Kongahälla Grön Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 13:20 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår IK Kongahälla Grön - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 13:20 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Hermansby IF 2 - Vallens IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 14:00 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Nödinge SK Fotboll Grön - Hermansby IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 14:00 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår IK Kongahälla Grön - Vallens IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 14:00 Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Eds FF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-09 14:40 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Nödinge SK Fotboll Grön - Vallens IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 14:40 Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår Ahlafors IF - Hermansby IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 16:00 Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - IK Rössö Uddevalla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-12 19:30 Flickor, Div 2 Västra Vallens IF - Skoftebyns IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-14 19:00 Pojkar 2004(15 år) Klass 2 Vallens IF - Utbynäs SK Blå Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-15 12:00 Pojkar 2008(11 år) Grupp C Vår Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-15 13:00 Div.5 Bohuslän Herrar 2019 Vallens IF - Grebbestad-Hamburgsund Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-15 13:30 Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Lysekils AIK 1 Stora Höga IP
2019-06-15 15:00 Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Ödsmåls IK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-16 12:00 Pojkar, Div 8 Västra Vallens IF - Trollhättans BoIS Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-16 14:00 Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - IFK Strömstad Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-16 14:30 Div 9 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - IFK Uddevalla Vit Stora Höga IP
2019-06-16 16:00 Div.8 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Skärhamns IK Vit Stora Höga IP
2019-06-16 18:00 Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019 Vallens IF Lag 2 - Tjörns DFF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-17 20:00 Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Munkedals IF 05 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-18 19:00 Flickor 2007(12 år) Grupp A Vår Vallens IF - Hjuviks AIK Stora Höga IP 21
2019-06-19 19:00 Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Lysekils AIK Stora Höga IP
2019-06-19 19:30 Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019 Vallens IF Lag 2 - Munkedals IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-23 16:00 Div.6 Blå pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - IK Oddevold Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-23 18:00 Flickor, Div 4 Trollhättan Vallens IF - Vårgårda IK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-24 19:30 Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Herrestads AIF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-25 19:30 Div.5 Bohuslän Herrar 2019 Vallens IF - Herrestads AIF Lag 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-26 19:30 Flickor, Div 2 Västra Vallens IF - IK Gauthiod Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-28 19:00 Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Munkedals IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-29 12:00 Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Groheds IF Stora Höga IP
2019-06-29 13:00 Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019 Vallens IF - Ytterby IS Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-30 12:00 Div.8 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Hogstorps IF Stora Höga IP
2019-06-30 12:00 Pojkar, Div 1 Västergötland 19+ Vallens IF - Trollhättans FF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-30 13:30 Div 9 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Groheds IF /LSK Grön Stora Höga IP
Juli
2019-07-03 19:30 Pojkar, Div 8 Västra Vallens IF - Skoftebyns IF Svart Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-07-04 19:30 Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Sotenäs U Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-07-06 10:30 Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - IFK Uddevalla Blå Stora Höga IP
2019-07-06 14:30 Div 7 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Bokenäs IF 07/08 Stora Höga IP
2019-07-09 19:00 Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Färgelanda IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-07-11 19:30 Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Orust Fotboll Stora Höga IP 2 Konstgräs
Augusti
2019-08-04 15:30 Div 9 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Henåns IF Stora Höga IP
2019-08-04 16:00 Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-04 16:00 Div.6 Blå pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - IFK Valla P06 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-10 12:00 Flickor, Div 4 Trollhättan Vallens IF - Alingsås KIK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-10 12:00 Div 7 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Tanums IF Stora Höga IP
2019-08-10 15:00 Div.5 Bohuslän Herrar 2019 Vallens IF - Skärhamns IK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-11 12:00 Div.8 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Ödsmåls IK Stora Höga IP
2019-08-11 12:00 Pojkar, Div 1 Västergötland 19+ Vallens IF - Alingsås IF FF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-11 13:30 Div 9 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Myckleby IK Stora Höga IP
2019-08-11 14:00 Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Ödsmåls IK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-14 19:30 Pojkar 2004(15 år) Klass 2 Vallens IF - Torslanda IK Svart Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-16 19:00 Flickor, Div 4 Trollhättan Vallens IF - IFK Trollhättan Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-17 10:30 Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Skärhamns IK Vit Stora Höga IP
2019-08-17 11:00 Div.3 Dalsland/Bohuslän Flickor 15 år (rek.15 år) Vallens IF/Stenungsunds IF - Eds FF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-17 12:00 Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Svarteborg FK Stora Höga IP
2019-08-17 13:00 Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019 Vallens IF Lag 2 - Bengtsfors IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-17 15:00 Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Skärhamns IK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-17 15:00 Div.6 Blå pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Myckleby IF/Ödsmåls IK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-17 17:00 Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Myckleby IK/Orust FC Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-21 19:30 Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - IFK Uddevalla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-24 12:00 Div 7 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Skärhamns IK Stora Höga IP
2019-08-24 12:45 Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019 Vallens IF - IK Zenith Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-24 15:15 Div.5 Bohuslän Herrar 2019 Vallens IF - Rosseröds IK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-25 12:00 Pojkar, Div 1 Västergötland 19+ Vallens IF - IFK Uddevalla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-25 16:00 Pojkar, Div 8 Västra Vallens IF - Trollhättans FK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-25 18:00 Flickor 2004(15 år) Klass 1 Vallens IF/Stenungsunds IF - Jitex Mölndal BK Lila Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-26 Div.3 Dalsland/Bohuslän Flickor 15 år (rek.15 år) Vallens IF/Stenungsunds IF - Ospecificerat lag (8) Stora Höga IP
2019-08-28 19:30 Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Groheds IF-LSK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-29 19:30 Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019 Vallens IF - Bullarens GOIF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-31 11:00 Div.3 Dalsland/Bohuslän Flickor 15 år (rek.15 år) Vallens IF/Stenungsunds IF - IK Rössö Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Sotenäs U Stora Höga IP
2019-08-31 13:00 Pojkar 2004(15 år) Klass 2 Vallens IF - Örgryte IS FF Röd Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-31 15:00 Flickor, Div 4 Trollhättan Vallens IF - Bjärke Stora Höga IP 2 Konstgräs
September
2019-09-01 14:00 Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-01 14:30 Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Munkedals IF P-08 Stora Höga IP
2019-09-01 16:00 Div.8 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Groheds IF LSK Stora Höga IP
2019-09-01 16:00 Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Skärhamns IK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-01 17:30 Div 9 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Stala IF Stora Höga IP
2019-09-01 18:30 Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Munkedals IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-04 19:30 Flickor, Div 2 Västra Vallens IF - Lidköpings FK Röd Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-06 19:00 Div.5 Bohuslän Herrar 2019 Vallens IF - Hogstorps IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-07 12:00 Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-07 14:00 Pojkar, Div 8 Västra Vallens IF - Trollhättans FK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-07 14:30 Div 7 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Groheds IF / Ljungskile SK Blå, P07 Stora Höga IP
2019-09-08 12:00 Pojkar, Div 1 Västergötland 19+ Vallens IF - Skara FC Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-08 16:00 Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - IFK Strömstad Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-11 19:30 Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Färgelanda IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-14 11:00 Div.3 Dalsland/Bohuslän Flickor 15 år (rek.15 år) Vallens IF/Stenungsunds IF - IFK Valla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Orust FC F 07/08 Stora Höga IP
2019-09-15 12:00 Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - IFK Valla F06/07 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-15 14:00 Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Laik-Sais Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-15 14:00 Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Tanums IF Stora Höga IP
2019-09-15 15:30 Div 9 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - IFK Strömstad 09 Vit Stora Höga IP
2019-09-15 16:00 Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019 Vallens IF Lag 2 - Svarteborg FK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-15 18:00 Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - Stångenäs AIS Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-18 19:30 Flickor, Div 2 Västra Vallens IF - Nossebro IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-21 12:45 Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019 Vallens IF - Vänersborgs FK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-21 15:15 Div.5 Bohuslän Herrar 2019 Vallens IF - IFK Lane Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-21 17:15 Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Lysekils AIK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-22 Div 7 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - IFK Uddevalla 07 Blå Stora Höga IP
2019-09-22 10:00 Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Herrestads AIF F06/07 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-22 12:00 Pojkar, Div 1 Västergötland 19+ Vallens IF - Stala IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-22 14:00 Pojkar 2004(15 år) Klass 2 Vallens IF - Hisingsbacka FC Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-22 14:30 Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Torp GOIF P-08 Stora Höga IP
2019-09-22 16:00 Pojkar, Div 8 Västra Vallens IF - Vänersborgs IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-22 18:00 Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019 Vallens IF Lag 2 - Stenungsunds IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-25 19:30 Flickor, Div 2 Västra Vallens IF - Vara SK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-27 19:00 Flickor 2004(15 år) Klass 1 Vallens IF/Stenungsunds IF - BK Häcken Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Pojkar 2004(15 år) Klass 2 Vallens IF - Näsets SK Vinröd Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Herrestads AIF F08 Stora Höga IP
2019-09-29 14:00 Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - Hamburgsunds IF F05-06 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-29 16:00 Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år Vallens IF - H.E.F. Valbo BK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-29 16:00 Div.8 Flickor 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - IK Rössö Uddevalla Stora Höga IP
2019-09-29 17:30 Div 9 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år Vallens IF - Skärhamns IK Blå Stora Höga IP
Oktober
2019-10-02 19:30 Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland Vallens IF - IK Oddevold Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-10-05 13:00 Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019 Vallens IF - Hisingsbacka FC Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-10-06 14:00 Div.5 Bohuslän Herrar 2019 Vallens IF - Groheds IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-10-09 19:30 Pojkar 2004(15 år) Klass 2 Vallens IF - Angered MBIK Vit Stora Höga IP 2 Konstgräs
December
2019-12-31 Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019 Vallens IF Lag 2 - IFK Strömstad Stora Höga IP 2 Konstgräs