Kontakta oss

Styrelse

Stefan Herre Eriksson

Mobil: 070-652 51 52
E-post: stefan.herre.eriksson@telia.com

Ansvarsområde: Ordförande

Cathrin Juusola

Ledamot

Tel: 0706-327 636
E-post: cjuusola@hotmail.com

Lars Hansson

Sekreterare

Tel: 0304-302 00
E-post: bff@orust.mail.telia.com

Ansvarsområde: Kanslichef

Patrik Bogren

Ledamot

Mobil: 070-2424804
E-post: patrik@greenyard.se

Helene Kallin

Ledamot

Mobil: 073-6784292
E-post: helene.kallin@hotmail.com

Jan Björklund

Vice ordförande

Mobil: 0733-330155
E-post: janne.bjorklund@live.se

Bo Fagerberg

Ledamot

Mobil: 0702147575
E-post: fagerberg@minpost.nu

Paul Flingmark

Ledamot

Mobil: 0705673206
E-post: pafl0325@gmail.com

Hedersledamot

Bosse Karlsson

Hedersledamot

Tel: 0526-61987
Mobil: 0708-627336
E-post: bosse61987@telia.com

Maria Niklasson Bergsten

Hedersledamot

Mobil: 0709409781
E-post: evamaria.bergsten@gmail.com

Barnfotbollskommittén

Cathrin Juusola

Ordförande

Mobil: 0706-327636
E-post: cjuusola@hotmail.com

Malin Rindvik

Mobil: 076-8831114
E-post: malinrindvik_04@hotmail.com

Anna Samuelsson

Ledamot

E-post: anna@networkdatorservice.se

Johanna Stenborg

Ledamot

Mobil: 076-5536655
E-post: johanna.stenborg@hotmail.com

Domarkommittén

Jörgen Hjelm

Ordförande

Tel: 0303-83806
Mobil: 0729707772
E-post: jorgen.hjelm@outlook.com

Ansvarsområde: Utbildningsansvarig

Sören Henriksson

Ledamot

Tel: 0524-304 70
Mobil: 070-7509421
E-post: soren.henriksson53@telia.com

Ansvarsområde: Administration och LDO

Örjan Carrwik

Ledamot

Mobil: 0707-253693
E-post: orjan@carrwik.se

Ansvarsområde: Coachansvarig Futsal

Christer Antonsson

Ledamot

Mobil: 0706120072
E-post: christer.antonsson@martinservera.se

Ansvarsområde: Coachansvarig Fotboll

Urban Påhlzon

Ledamot

Mobil: 0706851424
E-post: pahlzon@me.com

Ansvarsområde: Utbildnings- och rekryteringsansvarig

Utbildningskommittén

Niklas Aldegren

Ordförande

Tel: 0524-17171
Mobil: 073-3217133
E-post: niklas.aldegren@arcticpaper.com ...

Ansvarsområde: Landslagets Fotbollsskola

Lars-Åke Larsson

Ledamot

Tel: 073-631 50 87
Mobil: 073-631 50 87

Ansvarsområde: Tränarutbildning

Helene Kallin

Mobil: 073-6784292
E-post: helene.kallin@hotmail.com

Jörgen Andersson

Ledamot

Mobil: 072-2303438
E-post: snickebacken@gmail.com

Projekt och evenemangskommittén

Patrik Bogren

Ordförande

Mobil: 070-2424804
E-post: patrik@greenyard.se

Ingvar Björkman

Ledamot

Tel: 0303-738338
Mobil: 0705-314477
E-post: Ingvar.bjorkman@svenskfotboll.se

Ansvarsområde: PEK

Mikael Wireby

Ledamot

Mobil: 072-5166310
E-post: mikael.wireby@uddevalla.se

Lars Hansson

Ledamot

Tel: 0304-30200
E-post: bff@orust.mail.telia.com

Tävlingskommittén

Maria Niklasson Bergsten

Ordförande

Mobil: 0709-40 97 81
E-post: evamaria.bergsten@gmail.com

Leif Lindvärn

Vice ordförande

Mobil: 0705-23 86 36
E-post: leif.lindvarn@oddevold.se

Bodil Lindberg Svedlund

Ledamot

Mobil: 0707-995368
E-post: bodil.svedlund@afconsult.com

Daniel Larsson

Ledamot

Mobil: 0704-164494
E-post: daniel@sotenastra.se

Paul Flingmark

Ledamot

Mobil: 0705673206
E-post: pafl0325@gmail.com

Disciplinutskott

Jan Björklund

Ordförande

Mobil: 0733-330155
E-post: janne.bjorklund@live.se

Sören Henriksson

Mobil: 070-750 94 21
E-post: soren.henriksson53@telia.com

Olle Persson

Mobil: 0706944416
E-post: olle.persson@llentab.se

Malin Rundström

E-post: malin@avema.se

Bo Fagerberg

Mobil: 0702147575
E-post: fagerberg@minpost.nu

Kansli

Lars Hansson

Kanslichef

Tel: 0304-30200
E-post: bff@orust.mail.telia.com

Helene Kolthoff

Tel: 0304-30200
E-post: helene.bff@gmail.com

Stratos Kenstanlis

E-post: bff.stratos@gmail.com

Ansvarsområde: Bohuslyftet

Annicka Olsson

Tel: 040-590211
E-post: Annicka.olsson@skaneboll.se

Föreningsutveckling

Mikael Wireby

Mobil: 072-5166310
E-post: mikael.wireby@uddevalla.se

Anläggningsansvarig

Ingvar Björkman

Anläggningsansvarig

Tel: 0303-738338
Mobil: 0705-314477
E-post: Ingvar.bjorkman@svenskfotboll.se

Distriktskaptener

Fredrik Bergenklev

Distriktskapten

Mobil: 0730-431751
E-post: bergenklev@gmail.com

Ansvarsområde: P04

Jonnie Ludwigs

Distriktskapten

Tel: 070-6642949
E-post: jonnie.ludwigs@friskolan.nu

Ansvarsområde: P03

Jörgen Öbom

Distriktskapten

Mobil: 073-5467266
E-post: jorgen_obom@msn.com

Ansvarsområde: P02

Kenneth Fredgren

Distriktskapten

Tel: 0524-21112
Mobil: 0703-963916
E-post: Kenneth.fredgren@tanum.se

Ansvarsområde: F02

Malin Rindvik

Distriktskapten

Mobil: 076-8831114
E-post: malinrindvik_04@hotmail.com

Ansvarsområde: F04

Markus Wästerhäll

Distriktskapten

Tel: 073-3920806
E-post: markus.ingvarsson14@gmail.com

Ansvarsområde: P02

Ulrika Tartagni

Distriktskapten

Mobil: 070-6977772
E-post: ulrika.johanna.johansson@telia.com

Ansvarsområde: F02+03

Målvaktstränare DMT

Stefan Hansson

Målvaktsinstruktör

Tel: 0526-14337
Mobil: 076-8933666
E-post: stefan.57hansson@hotmail.com

Ansvarsområde: Bohuslyftet

Veronica Edvardsson

Målvaktsinstruktör

Mobil: 076-6342572
E-post: veronica.edvardsson@perstorp.com

Ansvarsområde: F02+F03

Jörgen Andersson

Målvaktsinstruktör

Mobil: 072-2303438
E-post: snickebacken@gmail.com

Ansvarsområde: P02

Domarcoacher, Tillsättare

Arne Ohlsson

Mobil: 0701-05 48 64
E-post: arne.1955@hotmail.com

Ansvarsområde: Tillsättare södra/västra/norra Bohuslän

Mikael Nestorsson

C4

Tel: 0524-400 16
Mobil: 0701-05 48 63
E-post: nestor@telia.com

Ansvarsområde: Tillsättare Div IV och div V herr

Tommas Bråten

Tillsättare

Tel: 0523-470 30
Mobil: 073-274 87 31
E-post: tommas_braten@hotmail.com

Ansvarsområde: Västra/Norra/Uddevalla

Örjan Carrwik

Mobil: 0707253693
E-post: orjan@carrwik.se

Ansvarsområde: Futsal

Klubbinstruktörer domare

Lars-Åke Hansson

Mobil: 0708605784
E-post: laha4817ke@gmail.com

Ansvarsområde: Södra

Stefan Cosic

Mobil: 0707860040
E-post: stefannn94@hotmail.com

Ansvarsområde: Södra

Christer Höglind

Tel: 0523-149 34
Mobil: 070-441 39 12

Ansvarsområde: Västra

Anders Högberg

Tel: 0523-510 79
E-post: anders.bovall@telia.com

Ansvarsområde: Norra

Håkan Skenhede

Mobil: 0706256916
E-post: skenhede@yahoo.se

Ansvarsområde: Norra

Christer Antonsson

Mobil: 0706120072
E-post: christer.antonsson@martinservera.se

Ansvarsområde: Uddevalla

Revisorer

Stefan Johansson

Tel: 0522-65 75 30
E-post: stefan@westrarevisioner.se

Niklasson Jan-Åke

Tel: 0522-657541
E-post: jan.niklasson@lyse.one

Spelarutbildare

Stratos Kenstanlis

SU

Mobil: 0736-395033
E-post: bff.stratos@gmail.com

Valberedning

Christer Nyman

Ordförande

Mobil: 0734-030405
E-post: christer@loppisuddevalla.se

Marith Rutgersson

Ledamot

Tel: 0303-82767
Mobil: 0733-855515
E-post: marith@home.se

Martin Hesselroth

Ledamot

Tel: 0303-79 89 98
Mobil: 070-327 54 00
E-post: martin.hesselroth@coromatic.se

Christer Andersson

Ledamot

Mobil: 0705333660
E-post: christer@sambyggare.se

Idrottslyftet

Martina Söderblom

Mobil: 0709265910
E-post: martina.soderblom@vsif.se

Mikael Wireby

Mobil: 072-5166310
E-post: mikael.wireby@uddevalla.se

Stratos Kenstanlis

Mobil: 072-1609173
E-post: bff.stratos@gmail.com