Kontakta oss

Styrelse

Stefan Herre Eriksson

Mobil: 070-652 51 52
E-post: stefan.herre.eriksson@telia.com

Ansvarsområde: Ordförande

Maria Niklasson Bergsten

Vice ordförande

Mobil: 0709-409781
E-post: evamaria.bergsten@gmail.com

Övrigt: Ordf. Tävlingskommittén

Mikael Wireby

Ledamot

Mobil: 072-5166310
E-post: mikael.wireby@uddevalla.se

Thomas Akervall

Ledamot

Mobil: 0703-582941
E-post: thomas.akervall@gmail.com

Cathrin Juusola

Ledamot

Tel: 0706-327 636
E-post: cjuusola@hotmail.com

Martin Karlsson

Ledamot

Mobil: 070-3603948
E-post: martin.k@comhem.se

Lars Hansson

Sekreterare

Tel: 0304-302 00
E-post: bff@orust.mail.telia.com

Ansvarsområde: Kanslichef

Patrik Bogren

Ledamot

Mobil: 070-2424804
E-post: patrik@greenyard.se

Helene Kallin

Ledamot

Mobil: 073-6784292
E-post: helene.kallin@hotmail.com

Jan Björklund

Mobil: 0733-330155
E-post: janne.bjorklund@live.se

Hedersledamot

Bosse Karlsson

Tel: 0526-61987
Mobil: 0708-627336
E-post: bosse61987@telia.com

Barnfotbollskommittén

Cathrin Juusola

Ordförande

Mobil: 0706-327636
E-post: cjuusola@hotmail.com

Mikael Wireby

Ledamot

Mobil: 072-5166310
E-post: mikael.wireby@uddevalla.se

Gry Sjöberg

E-post: barnochungdom@gmail.com

Jan Björklund

Mobil: 0733-330155
E-post: janne.bjorklund@live.se

Malin Rindvik

Mobil: 076-8831114
E-post: malinrindvik_04@hotmail.com

Anna Samuelsson

Ledamot

E-post: anna@networkdatorservice.se

Domarkommittén

Martin Karlsson

Ordförande

Tel: 0522-32727
Mobil: 070-3603948
E-post: martin.k@comhem.se

Ansvarsområde: Domarfliken, Fogis

Per-Olof Andréasson

Sekreterare

Tel: 0522-165 97
Mobil: 0701-05 48 62
E-post: 052216597@telia.com

Ansvarsområde: C5

Anders Högberg

Ledamot

Tel: 0523-51079
E-post: anders.bovall@telia.com

Ansvarsområde: Rekrytering, Damdomaransvarig

Sören Henriksson

Ledamot

Tel: 0524-304 70
Mobil: 070-7509421
E-post: soren.henriksson53@telia.com

Ansvarsområde: LDO, Utbyten

Tommas Bråten

Ledamot

Tel: 0523-470 30
Mobil: 073-274 87 31
E-post: tommas_braten@hotmail.com

Ansvarsområde: Västra DK

Jörgen Hjelm

Ledamot

Tel: 0303-83806
Mobil: 0729707772
E-post: jorgen.hjelm@outlook.com

Ansvarsområde: Utbildningsansvarig

Utbildningskommittén

Niklas Aldegren

Ordförande

Tel: 0524-17171
Mobil: 073-3217133
E-post: niklas.aldegren@arcticpaper.com ...

Ansvarsområde: Landslagets Fotbollsskola

Lars-Åke Larsson

Ledamot

Tel: 073-631 50 87
Mobil: 073-631 50 87

Ansvarsområde: Tränarutbildning

Stefan Hansson

Ledamot

Tel: 0526-143 37
Mobil: 0768-933 666
E-post: stefan.57hansson@hotmail.com

Helene Kallin

Mobil: 073-6784292
E-post: helene.kallin@hotmail.com

Projekt och evenemangskommittén

Ingvar Björkman

Ledamot

Tel: 0303-738338
Mobil: 0705-314477
E-post: Ingvar.bjorkman@svenskfotboll.se

Ansvarsområde: PEK

Patrik Bogren

Ledamot

Mobil: 070-2424804
E-post: patrik@greenyard.se

Mikael Wireby

Ledamot

Mobil: 072-5166310
E-post: mikael.wireby@uddevalla.se

Lars Hansson

Ledamot

Tel: 0304-30200
E-post: bff@orust.mail.telia.com

Thomas Akervall

Ledamot

Mobil: 0703-582941
E-post: thomas.akervall@gmail.com

Tävlingskommittén

Maria Niklasson Bergsten

Ordförande

Mobil: 0709-40 97 81
E-post: evamaria.bergsten@gmail.com

Leif Lindvärn

Ledamot

Mobil: 0705-23 86 36
E-post: leif.lindvarn@oddevold.se

Thomas Akervall

Ledamot

Mobil: 0703-582941
E-post: thomas.akervall@gmail.com

Daniel Larsson

Ledamot

Mobil: 0704-164494
E-post: daniel@sotenastra.se

Bodil Svedlund

Ledamot

Mobil: 0707-995368
E-post: bodil.svedlund@afconsult.com

Disciplinutskott

Martin Karlsson

Ordförande

Mobil: 070-3603948
E-post: martin.k@comhem.se

Sören Henriksson

Mobil: 070-750 94 21
E-post: soren.henriksson53@telia.com

Olle Persson

Mobil: 0706944416
E-post: olle.persson@llentab.se

Jan Björklund

Mobil: 0733-330155
E-post: janne.bjorklund@live.se

Malin Rundström

E-post: malin@avema.se

Kansli

Lars Hansson

Kanslichef

Tel: 0304-30200
E-post: bff@orust.mail.telia.com

Helene Kolthoff

Tel: 0304-30200
E-post: helene.bff@gmail.com

Stratos Kenstanlis

E-post: bff.stratos@gmail.com

Ansvarsområde: Bohuslyftet

Jessica Schöld-Johansson

Tel: 040-590207
E-post: jessica.schold-johansson@skaneboll.se

Föreningsutveckling

Mikael Wireby

Mobil: 072-5166310
E-post: mikael.wireby@uddevalla.se

Anläggningsansvarig

Ingvar Björkman

Anläggningsansvarig

Tel: 0303-738338
Mobil: 0705-314477
E-post: Ingvar.bjorkman@svenskfotboll.se

Distriktskaptener

Eva Vikarand

Distriktskapten

Mobil: 072-7319132
E-post: eva.vikarand@uddevalla.se

Ansvarsområde: F01

Istref Musaj

Distriktskapten

Mobil: 0709-153616
E-post: istrefmusaj@hotmail.com

Ansvarsområde: F00

Izidor Bobek

Distriktskapten

Mobil: 0705-191249
E-post: izidor.bobek@telia.com

Ansvarsområde: P00

Jörgen Öbom

Distriktskapten

Mobil: 073-5467266
E-post: jorgen_obom@msn.com

Ansvarsområde: P02

Kenneth Fredgren

Distriktskapten

Tel: 0524-21112
Mobil: 0703-963916
E-post: Kenneth.fredgren@tanum.se

Ansvarsområde: F02

Linn Johansson

Distriktskapten

Mobil: 0706-674307
E-post: linnmariajohansson@hotmail.com

Ansvarsområde: F00

Magnus Andersson

Distriktskapten

Mobil: 070-7170797

Ansvarsområde: P01

Malin Rindvik

Distriktskapten

Mobil: 076-8831114
E-post: malinrindvik_04@hotmail.com

Ansvarsområde: F01

Thomas Danielsson

Distriktskapten

Mobil: 070-6950594
E-post: td640301@gmail.com

Ansvarsområde: P01

Ulrika Tartagni

Distriktskapten

Mobil: 070-6977772
E-post: ulrika.johanna.johansson@telia.com

Ansvarsområde: F02

Målvaktstränare DMT

Stefan Hansson

Målvaktsinstruktör

Tel: 0526-14337
Mobil: 0768-933666
E-post: stefan.57hansson@hotmail.com

Ansvarsområde: P00

Louise Eklöf

Målvaktsinstruktör

Mobil: 0761-010 677
E-post: louise.eklof@live.se

Ansvarsområde: F00

Jimmy Kamperin

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-7564619
E-post: kamperin@hotmail.com

Ansvarsområde: P01

Domarcoacher, Tillsättare

Per-Olof Andréasson

C5

Tel: 0522-165 97
Mobil: 0701-05 48 62
E-post: 052216597@telia.com

Ansvarsområde: Tillsättare Uddevalla området

Arne Ohlsson

Tel: 0304-107 81
Mobil: 0709-591427
E-post: arne.1955@hotmail.com

Ansvarsområde: Tillsättare S. Bohuslän

Mikael Nestorsson

C4

Tel: 0524-400 16
Mobil: 0701-05 48 63
E-post: nestor@telia.com

Ansvarsområde: Tillsättare

Tommas Bråten

Ledamot

Tel: 0523-470 30
Mobil: 073-274 87 31
E-post: tommas_braten@hotmail.com

Ansvarsområde: Västra DK

Klubbinstruktörer domare

Sören Henriksson

Tel: 0524-304 70
Mobil: 0528 68 30 84
E-post: soren.henriksson53@telia.com

Anders Högberg

Tel: 0523-510 79
E-post: anders.bovall@telia.com

Jorma Pagander

Tel: 0523-533 55
Mobil: 070-882 47 63

Lars Carlén

Tel: 0303-508 31

Christer Höglind

Tel: 0523-149 34
Mobil: 070-441 39 12

Jörgen Hjelm

Tel: 030383806
Mobil: 0704472884

Revisorer

Stefan Johansson

Tel: 0522-65 75 30
E-post: stefan@westrarevisioner.se

Niklasson Jan-Åke

Tel: 0522-657541
E-post: jan-ake@westrarevisioner.se

Spelarutbildare

Stratos Kenstanlis

SU

Mobil: 0736-395033
E-post: bff.stratos@gmail.com

Valberedning

Christer Nyman

Ordförande

Mobil: 0734-030405
E-post: ludde.uddevalla@comhem.se

Martin Hesselroth

Ledamot

Tel: 0303-79 89 98
Mobil: 070-327 54 00
E-post: martin.hesselroth@sarcir.se

Marith Rutgersson

Ledamot

Tel: 0303-82767
Mobil: 0733-855515
E-post: marith@home.se

Anna Toresson

Ledamot

Mobil: 0708-867309
E-post: anna.toresson@gmail.com

Bo Fagerberg

Ledamot

Tel: 0702147575
E-post: fagerberg@minpost.nu

Idrottslyftet 2016

Jerker Nyström

Mobil: 070-3321935
E-post: Jerker.ny@telia.com

Malin Ericsson

Tel: 0522-440010
E-post: Malin.ericsson@vsif.se

Martin Karlsson

Mobil: 070-3603948
E-post: martin.k@comhem.se

Stratos Kenstanlis

Mobil: 072-1609173
E-post: bff.stratos@gmail.com