Matcher idag - Bohusläns Fotbollförbund

Välj förbund och datum
Matcher 2017-05-01
Tid Match Resultat Anläggning
Div 1 Norra Götaland, damer
17:00 IK Rössö Uddevalla - QBIK Rimnersvallen
U16 Nationell Grupp 4
14:00 IK Oddevold (U16) - IK Zenith (U16) Thordengården
14:15 Stenungsunds IF (U16) - Vänersborgs FK (U16) Nya SIF gården
P12(05) Klass 4A Vår - Kompisligan
10:00 Stenungsunds IF - Ahlafors IF Nya SIF gården
DIV.6 NORRA BOHUSLÄN HERRAR
15:00 Lysekils AIK Lag 2 - Hogstorps IF Kronbergsvallens IP
15:00 Munkedals IF Lag 2 - Smögens IF Munkedals IP
DIV.6 SÖDRA BOHUSLÄN HERRAR
12:00 Svenshögens SK - Henåns IF Lag 2 Hällungevallen
17:00 Stala IF/Myckleby IK Lag 2 - Skärhamns IK Lag 2 Ängö Schakt Arena
19:00 Rosseröds IK Lag 2 - Vallens IF Lag 2 Hedevallen
19:00 Stenungsunds IF Lag 2 - Bokenäset BK Wosabplan
Div.7 Bohuslän Södra
17:00 Torp GOIF - IFK Valla U-lag Rimmåsvallen
DIV.3 BOHUSLÄN/DAL DAMER
16:00 TDFF/Orust FC - Åsebro/Brålanda Lag 2 Ekåsvallen
16:00 Vallens IF Lag 2 - Munkedals IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
Div.1 Pojkar 16-17 år Kompisligan
17:00 IFK Valla - Eds FF OW (0 - 3) Sparbanksvallen
Div.3 Pojkar Kompisligan 15 år
11:00 IFK Uddevalla - Sotenäs Ungdom Kamratgården
17:00 Eds FF - Skärhamns IK Bergslätt IP
Div 3 Flickor max 13-14 år 9-manna blå
11:00 KIF/SIF - Svarteborg FK Kungshamnsvallen
Div 5 Pojkar max 13 år 9-manna blå
16:00 Grohed/Ljungskile Svart - Orust Fotboll Svart Uddevalla Arena Konstgräs
Div 5 Pojkar max 13 år 9-manna gul
14:30 Grohed/Ljungskile Vit - Ödsmåls IK Uddevalla Arena Konstgräs
Div 5 Pojkar max 13 år 9-manna grön
12:00 Tanums IF - IK Oddevold Blå SPARvallen Tanumshede
13:00 Sotenäs Ungdom - Herrestads AIF Orange Kungshamnsvallen
Div 4 flickor Max 12 år 7-mot-7
11:00 Torp GOIF - Herrestads AIF Rimmåsvallen
14:00 Vallens IF - Grohed/Ljungskile Stora Höga IP 2 Konstgräs
Div 6 Pojkar Kompisligan max 12 år 7-manna blå
17:30 Lysekils AIK - IFK Uddevalla 06 Blå Kronbergsvallens IP
Div 8 Pojkar Kompisligan Max 12 år 7-manna Blå
11:00 Groheds IF Blå - Lysekils AIK Vit Uddevalla Arena Konstgräs
17:00 Munkedals IF - Myckleby IK Munkedals IP