Matchändringar - Bohusläns Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Div.2 Nordvästra Götaland Damer 2019
2019-08-23 18:30 Åsebro IF-Brålanda IF - Vänersborgs FK 2019-08-19 10:12
2019-08-25 16:00 Herrestads AIF - Hisingsbacka FC 2019-08-20 22:06
Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019
2019-08-31 15:00 Munkedals IF - Bengtsfors IF 2019-08-20 10:40
2019-09-14 14:00 Munkedals IF - Ljungskile SK 2019-08-15 10:37
Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar 2019
2019-08-23 19:00 Lysekils AIK - Högsäters GF 2019-08-20 09:51
Div.6 Södra Bohuslän Herrar 2019
2019-09-01 FC Diaspora - Skärhamns IK Lag 2 2019-08-17 20:35
2019-12-31 FC Diaspora - Stenungsunds IF Lag 2 2019-08-17 20:24
Div.7 Norra Bohuslän Herrar 2019
2019-09-28 16:00 Skredsviks SK - Svarteborg FK Lag 2 2019-08-15 15:33
Div.2 Pojkar 16 år Norra Bohuslän/Dalsland
2019-08-24 15:00 IFK Åmål - Brålanda IF 2019-08-19 13:32
2019-09-01 14:00 IFK Åmål - Tanums IF 2019-08-20 09:13
2019-09-15 12:00 Karlsberg United FC - Bengtsfors IF 2019-08-16 13:37
2019-12-31 18:30 IFK Strömstad - IFK Åmål 2019-08-19 10:23
Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland
2019-12-31 19:30 Stenungsunds IF - Vallens IF 2019-08-19 10:54
Div.4 Pojkar 9 mot 9 max 14 år
2019-09-04 19:00 Herrestads AIF 05 - IFK Uddevalla 05 2019-08-21 09:50
2019-10-06 14:00 IFK Uddevalla 05 - IFK Valla 04/05 2019-08-16 13:58
Div.3 Pojkar 15 år Norra Bohuslän/Dalsland
2019-08-24 15:00 Lysekils AIK - IFK Strömstad 2019-08-20 08:27
2019-08-27 18:30 Tanums IF - Munkedals IF 2019-08-19 20:19
Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland
2019-08-25 11:00 Groheds IF-LSK - Stenungsunds IF 2019-08-20 22:26
Div 7 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år
2019-08-18 14:30 IFK Uddevalla 08 - Herrestads AIF P07 Vit 2019-08-16 12:27
2019-08-23 18:00 Tanums IF - IFK Uddevalla 08 2019-08-20 09:19
2019-09-15 13:30 Groheds IF / Ljungskile SK Blå, P07 - Torp GOIF P-07 2019-08-18 08:29
Div 7 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år
2019-09-15 13:30 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - Stenungsunds IF 2019-08-18 08:29
2019-09-22 13:00 IFK Strömstad P-07 - Myckleby IF/Ödsmåls IK 2019-08-21 08:28
2019-09-28 12:00 IFK Strömstad P-07 - Stenungsunds IF 2019-08-20 10:09
2019-12-31 00:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - Stångenäs AIS P 07/08 2019-08-14 11:42
2019-12-31 00:00 IK Oddevold - IFK Strömstad P-07 2019-08-20 11:48
Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år
2019-08-18 15:00 Stala IF - Munkedals IF P-08 2019-08-14 21:12
2019-08-25 10:30 Stala IF - Torp GOIF P-08 2019-08-18 10:35
2019-08-25 15:00 IFK Valla P/F08 röd - IFK Uddevalla Blå 2019-08-17 21:08
Div 8 Gul Pojkar 7 mot 7 max 12 år
2019-08-25 13:00 Skee IF P11 Gul - Bokenäs IF 2019-08-21 07:58
2019-09-01 13:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - IK Oddevold P09 Blå 2019-08-19 08:06
2019-09-29 13:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - Karlsberg United FC 2019-08-19 08:07
2019-12-31 Myckleby IF/Ödsmåls IK - Ödsmåls IK 2019-08-21 09:27
Div 9 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år
2019-08-25 15:00 Grebbestads IF FP09 - Hedekas IF PF11 2019-08-20 19:07
2019-09-02 18:30 Rönnängs FF 09-10 - Groheds IF /LSK Svart 2019-08-16 07:01
2019-09-15 15:30 Herrestads AIF P09 Vit - Kungshamns IF 2019-08-18 18:37
2019-09-16 18:30 Rönnängs FF 09-10 - Torp GOIF P-09 2019-08-16 07:02
2019-09-29 16:00 Rönnängs FF 09-10 - Lysekils AIK 2019-08-16 07:04
Div.6 Pojkar a-slutspel 9 mot 9
2019-09-08 14:30 Grundsunds IF - Hamburgsund/Grebbestad 2019-08-20 13:02
2019-09-08 18:00 IFK Strömstad - Vallens IF 2019-08-19 19:21
2019-09-17 18:30 Grundsunds IF - IFK Strömstad 2019-08-20 13:03
2019-09-21 11:00 Grundsunds IF - Vallens IF 2019-08-20 13:03
Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år
2019-09-09 18:30 Myckleby IK/Orust FC - Munkedals IF 05 2019-08-15 21:59
Div.6 Pojkar c-slutspel 9 mot 9
2019-08-25 15:30 Torp GOIF - Sotenäs U 2019-08-20 07:46
2019-09-03 18:00 Sotenäs U - Munkedals IF 2019-08-20 21:23
2019-09-24 18:00 Sotenäs U - IFK Uddevalla 06 2019-08-20 21:37
Div.4 Flickor 9 mot 9 max 14 år
2019-09-14 14:30 Vallens IF - IFK Strömstad 2019-08-14 10:54
2019-09-21 11:00 IFK Strömstad - Vallens IF 2019-08-18 12:13
Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år
2019-08-25 12:00 Munkedals IF - H.E.F. Valbo BK 2019-08-18 19:38
2019-09-22 11:00 IFK Valla F06/07 - IK Rössö Uddevalla 2019-08-17 16:05
Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år
2019-09-22 13:00 Orust FC F 07/08 - Tanums IF 09 2019-08-19 18:38