Tabell och resultat - Div 2 Norra Svealand, herr 2020

Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Enköpings SK FK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Enskede IK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Fagersta Södra IK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Fanna BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Stockholm Internazionale 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Gamla Upsala SK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Hudiksvalls Förenade FF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
IFK Lidingö FK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
IFK Stocksund 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
IFK Österåker FK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Karlbergs BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kungsängens IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kvarnsvedens IK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Skiljebo SK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2020-04-04 14:00 Karlbergs BK - Enskede IK Stadshagens IP 1
2020-04-04 14:00 Gamla Upsala SK - Stockholm Internazionale Lötens IP Konstgräs
2020-04-04 14:00 Enköpings SK FK - Kungsängens IF Korsängen A Konstgräs
2020-04-04 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Fanna BK Glysis Sparbanken Arena
2020-04-04 15:00 Skiljebo SK - IFK Lidingö FK Hamre 1
2020-04-04 16:00 IFK Österåker FK - Fagersta Södra IK Åkersberga IP 2
2020-04-05 15:30 Kvarnsvedens IK - IFK Stocksund Ljungbergsplanen
2020-04-09 19:30 Stockholm Internazionale - IFK Österåker FK Stadshagens IP 1
2020-04-09 19:30 IFK Stocksund - Skiljebo SK Homecall Arena Danderyd 1
2020-04-10 14:00 Fagersta Södra IK - Karlbergs BK Malmheden
2020-04-13 14:00 Kungsängens IF - Kvarnsvedens IK Kungsängens IP 2
2020-04-13 14:00 Enskede IK - Enköpings SK FK Enskede IP 2