Spelprogram - Futsal Pojkar 2001-1999 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Geesguud UF Mohammed Ali Shekabdi 0737667888 Limegröna/Svart/Svart
Gunnared KIF Jonas Wall 0735255163 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
IF Mölndal Fotboll Alf Magnusson 0703373712 Vit/Vit/Vita
IF Warta Fredrick Hermansson 0724519073 Svart/Vit/Vit
IF Väster Ola Skogsberg 0706233626 Orange/Svart/Orange
Lindome GIF 2 Patrik Borg Vit-svart-randig/Svart/Vit
Nol IK Raied Juma 0736327417 Blå/Vita/blå/vita
Onsala BK Kenny Dahl 0708437224 vit, blå, blå
Qviding FIF II Nader Naman 0736203690 0736203690 Vinröd/Vit/Vinröd
Vallens IF Susanne Gawell 030356321 0708639023 Blå, Blå, Blå
Öckerö IF Börje Karlsson 0703923937 Vinröd, Vit, Vinröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-07 20:00 060875056 Qviding FIF II - Onsala BK 10 - 4 Utmarksskolan Sporthall
2018-11-11 14:00 060875004 Öckerö IF - Lindome GIF 2 2 - 2 Hönö IH Hedenskolan
2018-11-11 17:00 060875005 Geesguud UF - IF Väster 4 - 2 Sjumilahallen Sporthall
2018-11-11 19:30 060875002 Nol IK - IF Warta 6 - 7 Bohushallen Sporthall
2018-11-12 19:00 060875003 Gunnared KIF - Vallens IF 2 - 4 Lövgärdet Sporthall
2018-11-16 20:00 060875008 Lindome GIF 2 - Nol IK 2 - 7 Almåsskolan B-hall
2018-11-16 20:00 060875009 IF Väster - Gunnared KIF 7 - 3 Önneredsskolan
2018-11-18 12:00 060875057 IF Warta - Onsala BK 3 - 3 Lundby Strand 1
2018-11-18 14:30 060875007 Vallens IF - IF Mölndal Fotboll 4 - 4 Spekerödskolans Idrottshall
2018-11-18 14:30 060875010 Geesguud UF - Öckerö IF 2 - 10 Sjumilahallen Sporthall
2018-11-24 16:30 060875013 IF Mölndal Fotboll - IF Väster 5 - 1 Eken Sporthall
2018-11-24 18:15 060875058 Onsala BK - Lindome GIF 2 2 - 1 Aranäshallen B
2018-11-25 13:05 060875015 Gunnared KIF - Öckerö IF 3 - 4 Angereds Arena Sporthall
2018-11-25 15:30 060875014 Nol IK - Geesguud UF 7 - 4 Skepplandahallen
2018-11-28 20:00 060875011 Qviding FIF II - IF Warta 5 - 3 Utmarksskolan Sporthall
2018-11-30 21:00 060875017 Lindome GIF 2 - IF Warta 1 - 4 Almåsskolan B-hall
December
2018-12-01 17:30 060875020 Gunnared KIF - Nol IK 2 - 1 Angereds Arena Sporthall
2018-12-02 13:00 060875059 Geesguud UF - Onsala BK 1 - 2 Sjumilahallen Sporthall
2018-12-02 14:30 060875016 Vallens IF - Qviding FIF II 0 - 6 Spekerödskolans Idrottshall
2018-12-07 19:45 060875023 IF Warta - Geesguud UF 3 - 3 Lundby Strand 3
2018-12-08 15:00 060875022 Vallens IF - IF Väster 7 - 4 Spekerödskolans Idrottshall
2018-12-08 18:15 060875060 Onsala BK - Gunnared KIF 2 - 5 Aranäshallen B
2018-12-10 20:00 060875025 IF Mölndal Fotboll - Nol IK 2 - 4 Katrineberg sporthallen
2018-12-12 20:10 060875021 Qviding FIF II - Lindome GIF 2 5 - 6 Utmarksskolan Sporthall
2018-12-14 19:00 060875026 IF Väster - Qviding FIF II 3 - 4 Önneredsskolan
2018-12-15 16:15 060875029 Gunnared KIF - IF Warta 4 - 2 Angereds Arena Sporthall
2018-12-15 18:15 060875061 Onsala BK - IF Mölndal Fotboll 6 - 4 Aranäshallen B
2018-12-16 14:00 060875028 Öckerö IF - Vallens IF 8 - 1 Hönö IH Hedenskolan
2018-12-20 18:40 060875031 Qviding FIF II - Geesguud UF 19 - 2 Utmarksskolan Sporthall
2018-12-21 18:45 060875041 Qviding FIF II - Gunnared KIF 11 - 5 Gamlestadshallen Sporthall
Januari
2019-01-06 13:30 060875019 Öckerö IF - IF Mölndal Fotboll 7 - 0 Hönö IH Hedenskolan
2019-01-11 20:00 060875032 IF Väster - Öckerö IF 1 - 2 Önneredsskolan
2019-01-11 20:00 060875035 IF Warta - IF Mölndal Fotboll 7 - 2 Ryaskolan Sporthall
2019-01-12 15:00 060875034 Vallens IF - Nol IK 3 - 9 Spekerödskolans Idrottshall
2019-01-16 20:00 060875051 Qviding FIF II - IF Mölndal Fotboll 8 - 2 Utmarksskolan Sporthall
2019-01-20 14:30 060875063 Vallens IF - Onsala BK 0 - 0 Spekerödskolans Idrottshall
2019-01-20 19:30 060875038 Nol IK - IF Väster 3 - 2 Bohushallen Sporthall
2019-01-21 20:00 060875039 IF Mölndal Fotboll - Lindome GIF 2 3 - 5 Katrineberg sporthallen
2019-01-25 20:00 060875043 Geesguud UF - IF Mölndal Fotboll 4 - 3 Ryaskolan Sporthall
2019-01-25 20:00 060875045 Vallens IF - IF Warta 7 - 3 Spekerödskolans Idrottshall
2019-01-29 21:00 060875064 IF Väster - Onsala BK 3 - 2 Önneredsskolan
Februari
2019-02-01 20:00 060875049 IF Warta - IF Väster 2 - 3 Ryaskolan Sporthall
2019-02-02 18:15 060875065 Onsala BK - Öckerö IF 6 - 3 Aranäshallen B
2019-02-02 19:00 060875047 IF Mölndal Fotboll - Gunnared KIF 6 - 4 Stretered Sporthall
2019-02-03 14:30 060875050 Vallens IF - Lindome GIF 2 3 - 3 Spekerödskolans Idrottshall
2019-02-03 19:30 060875046 Nol IK - Qviding FIF II 10 - 6 Bohushallen Sporthall
2019-02-06 20:00 060875027 Geesguud UF - Lindome GIF 2 2 - 7 Stretered Sporthall
2019-02-08 20:00 060875055 IF Väster - Lindome GIF 2 2 - 1 Önneredsskolan
2019-02-09 12:00 060875053 Öckerö IF - IF Warta 3 - 1 Hönö IH Hedenskolan
2019-02-09 18:15 060875066 Onsala BK - Nol IK 4 - 12 Aranäshallen B
2019-02-17 14:00 060875036 Öckerö IF - Qviding FIF II 3 - 7 Hönö IH Hedenskolan
2019-02-22 20:00 060875033 Lindome GIF 2 - Gunnared KIF 6 - 3 Almåsskolan B-hall
2019-02-24 11:30 060875042 Öckerö IF - Nol IK 8 - 3 Hönö IH Hedenskolan
December
2019-12-31 060875037 Gunnared KIF - Geesguud UF 3 - 0 Angereds Arena Sporthall
2019-12-31 060875054 Geesguud UF - Vallens IF Sjumilahallen Sporthall