Spelprogram - Flickor 2004(15 år) Klass 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Jens Persson 0721885953 Svart/Röd/Svart/Röda
BK Häcken Håkan Olofsson 0708451253 gul-svart randig/svart/gula
IFK Göteborg Cristian Loayza Barrios 0709769218 Blå/Vit randig/Blå/Vit
IK Zenith Vit Rasmus Ahlberg 0705763920 grön/vit/grön
Jitex Mölndal BK Lila Thomas Comstedt Lila/Lila/Lila
Landvetter IF 2003 Röd Jonas Andersson 0760004164 Röd/Vit/Vit
Onsala BK Niclas Johansson 0705629208 vit, blå, blå
Skepplanda BTK/LNIK Håkan Enyck 0303337209 0736668169 Gul, Svart, Gul
Vallens IF/Stenungsunds IF Anna Isaksson 0739811990 0739811990 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-09 19:45 060710002 IFK Göteborg - Askims IK 2 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-04-13 12:30 060710001 Vallens IF/Stenungsunds IF - IK Zenith Vit 1 - 4 SIF-gården
2019-04-25 19:45 060710007 Askims IK - Vallens IF/Stenungsunds IF 4 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-04-26 18:30 060710006 Onsala BK - IFK Göteborg 0 - 4 Rydets IP Konstgräs
2019-04-27 14:30 060710005 BK Häcken - Skepplanda BTK/LNIK 2 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
Maj
2019-05-01 14:45 060710010 Vallens IF/Stenungsunds IF - Onsala BK 2 - 0 SIF-gården
2019-05-01 15:00 060710008 IK Zenith Vit - Landvetter IF 2003 Röd 3 - 1 Landvetter IP A-plan
2019-05-03 19:15 060710011 IFK Göteborg - BK Häcken 6 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2019-05-05 14:00 060710012 Skepplanda BTK/LNIK - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 1 Forsvallen
2019-05-05 18:45 060710009 Landvetter IF 2003 Röd - Askims IK 1 - 1 Landvetter IP B-plan
2019-05-08 19:00 060710003 Skepplanda BTK/LNIK - Onsala BK 2 - 2 Forsvallen
2019-05-09 19:45 060710016 Askims IK - IK Zenith Vit 2 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-10 18:30 060710013 Jitex Mölndal BK Lila - IFK Göteborg 0 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-10 18:30 060710014 BK Häcken - Vallens IF/Stenungsunds IF 3 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2019-05-11 12:00 060710025 Landvetter IF 2003 Röd - Skepplanda BTK/LNIK 3 - 3 Landvetter IP B-plan
2019-05-12 15:00 060710015 Onsala BK - Landvetter IF 2003 Röd 2 - 1 Rydets IP B
2019-05-15 19:45 060710019 Askims IK - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-18 17:45 060710020 IK Zenith Vit - Onsala BK 3 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-05-19 16:00 060710017 Landvetter IF 2003 Röd - BK Häcken 0 - 1 Landvetter IP A-plan
2019-05-22 19:30 060710026 Vallens IF/Stenungsunds IF - IFK Göteborg 1 - 4 SIF-gården
2019-05-25 13:45 060710023 BK Häcken - IK Zenith Vit 3 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2019-05-25 16:30 060710022 Jitex Mölndal BK Lila - Landvetter IF 2003 Röd 6 - 0 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-26 15:00 060710024 Onsala BK - Askims IK 0 - 2 Rydets IP B
2019-05-26 16:00 060710021 Skepplanda BTK/LNIK - Vallens IF/Stenungsunds IF 3 - 3 Forsvallen A-plan
2019-05-28 19:45 060710027 Askims IK - BK Häcken 1 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
Juni
2019-06-05 18:30 060710004 Jitex Mölndal BK Lila - BK Häcken 4 - 1 Åbyvallen 10 Gräs
2019-06-06 15:00 060710029 IFK Göteborg - Landvetter IF 2003 Röd 2 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-06-07 18:30 060710031 Jitex Mölndal BK Lila - Vallens IF/Stenungsunds IF 3 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-08 14:15 060710032 BK Häcken - Onsala BK 5 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-06-13 19:45 060710035 Askims IK - Skepplanda BTK/LNIK 2 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-06-13 20:15 060710036 IK Zenith Vit - IFK Göteborg 2 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-14 18:45 060710033 Landvetter IF 2003 Röd - Vallens IF/Stenungsunds IF 1 - 1 Landvetter IP B-plan
2019-06-19 19:00 060710030 Skepplanda BTK/LNIK - IK Zenith Vit 1 - 3 Forsvallen
Juli
2019-07-11 13:00 060710034 Onsala BK - Jitex Mölndal BK Lila 5 - 5 Rydets IP B
Augusti
2019-08-14 19:00 060710039 Skepplanda BTK/LNIK - Askims IK 3 - 1 Forsvallen
2019-08-14 19:30 060710037 Vallens IF/Stenungsunds IF - Landvetter IF 2003 Röd 2 - 0 SIF-gården
2019-08-21 20:00 060710041 Landvetter IF 2003 Röd - IFK Göteborg 1 - 2 Landvetter IP A-plan
2019-08-25 15:00 060710043 Onsala BK - BK Häcken 3 - 2 Rydets IP B
2019-08-25 18:00 060710042 Vallens IF/Stenungsunds IF - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-26 20:15 060710044 IK Zenith Vit - Skepplanda BTK/LNIK 2 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-30 18:30 060710047 Jitex Mölndal BK Lila - IK Zenith Vit 5 - 4 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-08-31 14:30 060710048 BK Häcken - Askims IK 1 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
September
2019-09-04 20:00 060710049 Landvetter IF 2003 Röd - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 5 Landvetter IP A-plan
2019-09-06 19:15 060710051 Askims IK - Onsala BK 1 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-09-06 19:30 060710050 Vallens IF/Stenungsunds IF - Skepplanda BTK/LNIK 2 - 1 SIF-gården
2019-09-07 16:50 060710052 IK Zenith Vit - BK Häcken 3 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-13 19:30 060710045 IFK Göteborg - Vallens IF/Stenungsunds IF 5 - 0 SIF-gården
2019-09-15 18:30 060710040 Jitex Mölndal BK Lila - Onsala BK 6 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-18 19:30 060710038 IFK Göteborg - IK Zenith Vit 4 - 0 Kviberg 2 konstgräs
2019-09-21 13:00 060710053 Skepplanda BTK/LNIK - IFK Göteborg 0 - 11 Forsvallen
2019-09-21 14:15 060710055 BK Häcken - Landvetter IF 2003 Röd 3 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-09-22 15:00 060710056 Onsala BK - IK Zenith Vit 1 - 3 Rydets IP B
2019-09-25 20:00 060710057 Landvetter IF 2003 Röd - Onsala BK 0 - 1 Landvetter IP A-plan
2019-09-27 19:00 060710058 Vallens IF/Stenungsunds IF - BK Häcken 0 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-27 19:15 060710059 IFK Göteborg - Jitex Mölndal BK Lila 7 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2019-09-29 16:30 060710060 IK Zenith Vit - Askims IK 1 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-02 19:45 060710064 Askims IK - Landvetter IF 2003 Röd 3 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-10-04 18:30 060710061 Jitex Mölndal BK Lila - Skepplanda BTK/LNIK 4 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-05 12:30 060710054 Jitex Mölndal BK Lila - Askims IK 3 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-05 14:30 060710062 BK Häcken - IFK Göteborg 0 - 7 Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-06 13:00 060710063 Onsala BK - Vallens IF/Stenungsunds IF 7 - 2 Rydets IP B
2019-10-09 19:30 060710018 IFK Göteborg - Skepplanda BTK/LNIK WO (3 - 0) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-10-10 20:00 060710065 Landvetter IF 2003 Röd - IK Zenith Vit 0 - 1 Landvetter IP A-plan
2019-10-11 19:15 060710067 IFK Göteborg - Onsala BK 4 - 3 Kviberg 5 konstgräs
2019-10-12 14:00 060710068 Skepplanda BTK/LNIK - BK Häcken 1 - 2 Forsvallen
2019-10-13 18:00 060710066 Vallens IF/Stenungsunds IF - Askims IK 0 - 3 SIF-gården
2019-10-16 19:45 060710071 Askims IK - IFK Göteborg 0 - 7 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-10-16 20:15 060710072 IK Zenith Vit - Vallens IF/Stenungsunds IF WO (3 - 0) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-20 13:00 060710070 Onsala BK - Skepplanda BTK/LNIK 7 - 4 Rydets IP Konstgräs
2019-10-21 20:15 060710028 IK Zenith Vit - Jitex Mölndal BK Lila 4 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-25 18:30 060710069 BK Häcken - Jitex Mölndal BK Lila 1 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-27 14:00 060710046 Skepplanda BTK/LNIK - Landvetter IF 2003 Röd Forsvallen