Spelprogram - Div.6 Södra Bohuslän Herrar 2019

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 17:00 311236004 Skärhamns IK Lag 2 - Stenungsunds IF Lag 2 0 - 5 Tjörns Sparbank Arena
2019-04-28 19:05 311236006 FC Diaspora - Gilleby-Henån Lag 2 4 - 3 Kamratgården
2019-04-29 19:00 311236008 Ödsmåls IK Lag 2 - Skärhamns IK Lag 2 3 - 3 Ödsmåls IP
Maj
2019-05-04 14:00 311236012 Morlanda GoIF - FC Diaspora 1 - 5 Glimmaråsen
2019-05-05 17:00 311236014 Skärhamns IK Lag 2 - IFK Uddevalla U21 3 - 6 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-05 19:00 311236015 Stenungsunds IF Lag 2 - Ödsmåls IK Lag 2 1 - 0 Wosabplan
2019-05-11 16:00 311236018 IFK Uddevalla U21 - Stenungsunds IF Lag 2 5 - 1 Kamratgården
2019-05-12 17:00 311236017 Gilleby-Henån Lag 2 - Morlanda GoIF 3 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-05-19 17:00 311236023 Skärhamns IK Lag 2 - FC Diaspora 4 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-19 19:00 311236025 Ödsmåls IK Lag 2 - IFK Uddevalla U21 1 - 1 Ödsmåls IP
2019-05-25 14:00 IFK Uddevalla U21-lag kom aldrig till matchstart. MNB 311236002 Morlanda GoIF - IFK Uddevalla U21 3 - 1 Glimmaråsen
2019-05-26 17:00 311236027 Gilleby-Henån Lag 2 - Skärhamns IK Lag 2 6 - 1 Ivars Färg Arena
2019-05-30 19:00 311236034 Ödsmåls IK Lag 2 - FC Diaspora 1 - 4 Ödsmåls IP
Juni
2019-06-02 17:00 311236032 Skärhamns IK Lag 2 - Morlanda GoIF 3 - 0 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-04 19:30 311236033 Stenungsunds IF Lag 2 - Gilleby-Henån Lag 2 3 - 3 Wosabplan
2019-06-10 19:00 311236037 Gilleby-Henån Lag 2 - Ödsmåls IK Lag 2 0 - 1 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-06-11 19:00 311236038 Morlanda GoIF - Stenungsunds IF Lag 2 1 - 3 Glimmaråsen
2019-06-16 16:00 311236044 IFK Uddevalla U21 - Gilleby-Henån Lag 2 5 - 3 Kamratgården
2019-06-16 19:00 311236043 Ödsmåls IK Lag 2 - Morlanda GoIF 3 - 1 Ödsmåls IP
2019-06-19 19:30 311236047 Stenungsunds IF Lag 2 - Skärhamns IK Lag 2 3 - 1 Wosabplan
2019-06-19 19:50 311236049 IFK Uddevalla U21 - Morlanda GoIF 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-06-20 19:00 OBS planändring. MNB 311236036 FC Diaspora - IFK Uddevalla U21 1 - 1 Svanevallen
2019-06-27 19:00 311236054 Skärhamns IK Lag 2 - Ödsmåls IK Lag 2 3 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-30 17:00 311236051 Gilleby-Henån Lag 2 - FC Diaspora 3 - 0 Ivars Färg Arena
Augusti
2019-08-17 16:00 311236058 IFK Uddevalla U21 - Skärhamns IK Lag 2 3 - 4 Kamratgården
2019-08-18 16:00 311236056 FC Diaspora - Morlanda GoIF 3 - 3 Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-18 18:30 311236057 Ödsmåls IK Lag 2 - Stenungsunds IF Lag 2 1 - 1 Ödsmåls IP
2019-08-24 14:00 311236061 Morlanda GoIF - Gilleby-Henån Lag 2 3 - 6 Glimmaråsen
September
2019-09-01 17:30 311236066 FC Diaspora - Skärhamns IK Lag 2 3 - 2 Svanevallen
2019-09-08 19:00 311236073 Stenungsunds IF Lag 2 - FC Diaspora 2 - 1 Wosabplan
2019-09-09 19:00 311236072 Skärhamns IK Lag 2 - Gilleby-Henån Lag 2 2 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-09-14 13:00 311236076 FC Diaspora - Ödsmåls IK Lag 2 6 - 5 Kamratgården
2019-09-14 14:00 311236078 Morlanda GoIF - Skärhamns IK Lag 2 3 - 2 Glimmaråsen
2019-09-16 19:00 311236077 Gilleby-Henån Lag 2 - Stenungsunds IF Lag 2 5 - 0 Tavlebordsvallen
2019-09-22 16:00 311236084 IFK Uddevalla U21 - FC Diaspora 5 - 3 Kamratgården
2019-09-22 17:00 311236083 Ödsmåls IK Lag 2 - Gilleby-Henån Lag 2 3 - 0 Ödsmåls IP
2019-09-22 19:00 311236082 Stenungsunds IF Lag 2 - Morlanda GoIF 3 - 0 Wosabplan
2019-09-28 14:00 311236088 Morlanda GoIF - Ödsmåls IK Lag 2 4 - 2 Glimmaråsen
2019-09-29 16:00 311236026 FC Diaspora - Stenungsunds IF Lag 2 5 - 7 Svanevallen
2019-09-29 16:00 311236087 Gilleby-Henån Lag 2 - IFK Uddevalla U21 4 - 2 Tavlebordsvallen konstgräs
Oktober
2019-10-02 19:30 311236068 IFK Uddevalla U21 - Ödsmåls IK Lag 2 WO (3 - 0) Kamratgården
2019-10-06 19:00 311236064 Stenungsunds IF Lag 2 - IFK Uddevalla U21 2 - 0 Wosabplan