Spelprogram - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer 2019

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 14:45 311232005 Stenungsunds IF - Tjörns DFF 7 - 0 Wosabplan
2019-04-22 15:00 311232002 Eds FF - Svarteborg FK 0 - 0 Bergslätt IP
2019-04-22 16:00 311232001 Munkedals IF - Vallens IF Lag 2 4 - 0 Munkedals IP
2019-04-22 17:30 311232004 Orust FC Lag 2 - Ljungskile SK 0 - 15 Glimmaråsen
2019-04-24 19:00 311232003 Bengtsfors IF - IFK Strömstad 3 - 2
2019-04-26 19:00 311232007 Ljungskile SK - Stenungsunds IF 6 - 2 Skarsjövallen
2019-04-30 19:00 311232008 IFK Strömstad - Orust FC Lag 2 4 - 0 Strömsvallen
Maj
2019-05-01 13:00 311232009 Svarteborg FK - Bengtsfors IF 3 - 2 Skogsvallen
2019-05-01 14:00 311232010 Vallens IF Lag 2 - Eds FF 0 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-01 18:00 311232006 Tjörns DFF - Munkedals IF 2 - 1 Ekåsvallen
2019-05-03 19:00 311232011 Munkedals IF - Stenungsunds IF 0 - 4 Munkedals IP
2019-05-03 19:00 311232015 Ljungskile SK - IFK Strömstad 4 - 2 Skarsjövallen
2019-05-04 16:00 311232012 Eds FF - Tjörns DFF 5 - 2 Bergslätt IP
2019-05-05 15:00 311232013 Bengtsfors IF - Vallens IF Lag 2 4 - 1 Långevi Konstgräsplan
2019-05-05 16:00 311232014 Orust FC Lag 2 - Svarteborg FK 0 - 3 Tavlebordsvallen
2019-05-10 19:30 311232020 Stenungsunds IF - IFK Strömstad 2 - 0 Wosabplan
2019-05-11 12:30 311232018 Svarteborg FK - Ljungskile SK 0 - 4 Skogsvallen
2019-05-11 13:00 311232017 Munkedals IF - Eds FF 3 - 3 Munkedals IP
2019-05-12 17:00 311232016 Tjörns DFF - Bengtsfors IF 0 - 0 Ekåsvallen
2019-05-12 18:00 311232019 Vallens IF Lag 2 - Orust FC Lag 2 5 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-17 19:00 311232025 IFK Strömstad - Svarteborg FK 2 - 2 Strömsvallen
2019-05-18 16:00 311232021 Eds FF - Stenungsunds IF 3 - 1 Bergslätt IP
2019-05-19 14:00 311232022 Bengtsfors IF - Munkedals IF 5 - 0
2019-05-19 17:00 311232023 Orust FC Lag 2 - Tjörns DFF 2 - 3 Glimmaråsen
2019-05-19 18:00 311232024 Vallens IF Lag 2 - Ljungskile SK 2 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-24 19:00 311232027 Munkedals IF - Orust FC Lag 2 4 - 0 Munkedals IP
2019-05-25 16:00 311232028 Eds FF - Bengtsfors IF 4 - 0 Bergslätt IP
2019-05-26 17:00 311232026 Tjörns DFF - Ljungskile SK 1 - 11 Ekåsvallen
2019-05-26 17:00 311232030 Stenungsunds IF - Svarteborg FK 0 - 2 Wosabplan
2019-05-30 12:30 311232035 Svarteborg FK - Vallens IF Lag 2 5 - 0 Skogsvallen
2019-05-31 19:00 311232033 Ljungskile SK - Munkedals IF 6 - 1 Skarsjövallen
2019-05-31 19:30 311232031 Bengtsfors IF - Stenungsunds IF 3 - 3 Långevi Konstgräsplan
Juni
2019-06-02 16:00 311232032 Orust FC Lag 2 - Eds FF 1 - 2 Ivars Färg Arena
2019-06-02 17:00 311232034 IFK Strömstad - Tjörns DFF 3 - 5 Strömsvallen
2019-06-06 17:30 311232054 Orust FC Lag 2 - IFK Strömstad 1 - 4 Lövängens IP
2019-06-08 16:00 311232038 Eds FF - Ljungskile SK 2 - 6 Bergslätt IP
2019-06-09 17:00 311232036 Tjörns DFF - Svarteborg FK 3 - 6 Ekåsvallen
2019-06-09 17:00 311232040 Stenungsunds IF - Vallens IF Lag 2 2 - 1 Wosabplan
2019-06-15 12:30 311232044 Svarteborg FK - Munkedals IF 1 - 0 Skogsvallen
2019-06-16 16:00 311232041 Orust FC Lag 2 - Stenungsunds IF 0 - 7 Glimmaråsen
2019-06-16 17:00 311232043 IFK Strömstad - Eds FF 1 - 1 Strömsvallen
2019-06-16 18:00 311232045 Vallens IF Lag 2 - Tjörns DFF 3 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-19 19:00 311232046 Tjörns DFF - Stenungsunds IF 4 - 3 Ekåsvallen
2019-06-19 19:00 311232047 Ljungskile SK - Orust FC Lag 2 4 - 0 Skarsjövallen
2019-06-19 19:00 311232049 Svarteborg FK - Eds FF 0 - 4 Skogsvallen
2019-06-19 19:30 311232050 Vallens IF Lag 2 - Munkedals IF 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-20 19:00 311232048 IFK Strömstad - Bengtsfors IF 2 - 1 Strömsvallen
2019-06-28 19:30 311232051 Munkedals IF - Tjörns DFF 1 - 3 Munkedals IP
2019-06-29 11:30 Skall spelas 29 juni då det är en sponsormatch för Stenungsunds IF som har dubbelarrangemang med herrlaget samt sponsordag./ Maria BFF 311232055 Stenungsunds IF - Ljungskile SK 0 - 6 Wosabplan
2019-06-30 15:00 311232053 Bengtsfors IF - Svarteborg FK 0 - 2 Långevi Konstgräsplan
Juli
2019-07-01 19:30 311232029 Vallens IF Lag 2 - IFK Strömstad 2 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Augusti
2019-08-11 00:00 311232052 Eds FF - Vallens IF Lag 2 WO (3 - 0) Bergslätt IP
2019-08-12 19:30 311232042 Ljungskile SK - Bengtsfors IF 11 - 0 Skarsjövallen
2019-08-17 12:30 311232058 Svarteborg FK - Orust FC Lag 2 2 - 1 Sjövallen
2019-08-17 13:00 311232059 Vallens IF Lag 2 - Bengtsfors IF 3 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-18 15:00 311232056 Tjörns DFF - Eds FF 0 - 7 Ekåsvallen
2019-08-18 17:00 311232060 Stenungsunds IF - Munkedals IF 3 - 0 Wosabplan
2019-08-20 19:00 311232037 Munkedals IF - IFK Strömstad 5 - 0 Munkedals IP
2019-08-21 19:30 311232039 Bengtsfors IF - Orust FC Lag 2 2 - 4 Långevi Konstgräsplan
2019-08-23 19:00 311232064 Ljungskile SK - Svarteborg FK WO (3 - 0) Skarsjövallen
2019-08-23 19:00 311232065 IFK Strömstad - Stenungsunds IF 2 - 4 Strömsvallen
2019-08-24 13:00 311232062 Bengtsfors IF - Tjörns DFF 2 - 3 Långevi Konstgräsplan
2019-08-24 16:00 311232061 Eds FF - Munkedals IF 3 - 1 Bergslätt IP
2019-08-25 17:00 311232063 Orust FC Lag 2 - Vallens IF Lag 2 1 - 0 Glimmaråsen
2019-08-27 19:00 311232057 IFK Strömstad - Ljungskile SK 1 - 2 Strömsvallen
2019-08-31 12:30 311232068 Svarteborg FK - IFK Strömstad 3 - 1 Sjövallen
2019-08-31 13:00 311232067 Munkedals IF - Bengtsfors IF 0 - 2 Munkedals IP
September
2019-09-01 13:00 311232069 Ljungskile SK - Vallens IF Lag 2 10 - 0 Skarsjövallen
2019-09-01 17:00 311232066 Tjörns DFF - Orust FC Lag 2 4 - 5 Ekåsvallen
2019-09-01 17:00 311232070 Stenungsunds IF - Eds FF 4 - 1 Wosabplan
2019-09-06 19:00 311232073 Ljungskile SK - Tjörns DFF 14 - 1 Skarsjövallen
2019-09-06 19:30 311232074 IFK Strömstad - Vallens IF Lag 2 6 - 0 Strömsvallen
2019-09-07 12:30 311232075 Svarteborg FK - Stenungsunds IF 2 - 3 Sjövallen
2019-09-07 15:00 311232071 Bengtsfors IF - Eds FF 2 - 5 Långevi Konstgräsplan
2019-09-08 17:00 311232072 Orust FC Lag 2 - Munkedals IF 1 - 0 Ängevi (Myckleby IK)
2019-09-14 14:00 311232077 Munkedals IF - Ljungskile SK 0 - 7 Munkedals IP
2019-09-14 16:00 311232078 Eds FF - Orust FC Lag 2 6 - 1 Bergslätt IP
2019-09-15 16:00 311232079 Vallens IF Lag 2 - Svarteborg FK 2 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-15 17:00 311232076 Tjörns DFF - IFK Strömstad 2 - 3 Ekåsvallen
2019-09-15 17:00 311232080 Stenungsunds IF - Bengtsfors IF 2 - 0 Wosabplan
2019-09-20 19:00 311232083 IFK Strömstad - Munkedals IF 4 - 2 Strömsvallen
2019-09-21 12:30 311232084 Svarteborg FK - Tjörns DFF 4 - 1 Sjövallen
2019-09-21 15:00 311232082 Ljungskile SK - Eds FF 1 - 0 Skarsjövallen
2019-09-22 16:00 311232081 Orust FC Lag 2 - Bengtsfors IF 2 - 2 Glimmaråsen
2019-09-22 18:00 311232085 Vallens IF Lag 2 - Stenungsunds IF 2 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-27 19:30 311232090 Stenungsunds IF - Orust FC Lag 2 3 - 0 Wosabplan
2019-09-28 16:00 311232087 Munkedals IF - Svarteborg FK 1 - 1 Munkedals IP
2019-09-28 16:00 311232088 Eds FF - IFK Strömstad 1 - 1 Bergslätt IP
2019-09-28 16:00 311232089 Bengtsfors IF - Ljungskile SK 0 - 3 Långevi Konstgräsplan
2019-09-29 16:00 311232086 Tjörns DFF - Vallens IF Lag 2 2 - 3 Ekåsvallen