Spelprogram - Div.2 Pojkar 16 år Södra Bohuslän/Dalsland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
2019-01-01 311245043 Ödsmåls IK - Stångenäs AIS OW (0 - 3) Ödsmåls IP
2019-01-01 18:00 311245084 Groheds IF-LSK - Vallens IF WO (3 - 0) Skarsjövallen
April
2019-04-13 14:00 311245003 Stångenäs AIS - Groheds IF-LSK 2 - 1 Brastad Arena
2019-04-14 17:00 311245001 Färgelanda IF - Munkedals IF 4 - 2 Färgelanda konstgräsplan
2019-04-17 19:30 311245004 Stenungsunds IF - Vallens IF 4 - 4 Nya SIF gården
2019-04-22 16:00 311245006 Groheds IF-LSK - Munkedals IF 6 - 1 Skarsjövallen
2019-04-24 19:15 311245008 Stenungsunds IF - Stångenäs AIS 1 - 3 Nya SIF gården
2019-04-27 13:00 311245005 Ödsmåls IK - Färgelanda IF 1 - 2 Ödsmåls IP
2019-04-28 12:00 311245011 Munkedals IF - Stenungsunds IF 10 - 3 Munkedals IP
2019-04-29 19:00 311245009 Färgelanda IF - Groheds IF-LSK 0 - 11 Färgelanda konstgräsplan
2019-04-30 18:30 311245010 Ödsmåls IK - Vallens IF 0 - 6 Ödsmåls IP
Maj
2019-05-06 18:30 311245015 Stångenäs AIS - Ödsmåls IK 15 - 0 Brastad Arena
2019-05-08 19:30 311245014 Stenungsunds IF - Groheds IF-LSK 3 - 0 Nya SIF gården
2019-05-15 18:30 311245031 Groheds IF-LSK - Stångenäs AIS 1 - 0 Grohedsvallen
2019-05-15 19:00 311245017 Färgelanda IF - Stenungsunds IF 1 - 1 Högalid IP
2019-05-15 19:00 311245020 Ödsmåls IK - Munkedals IF 0 - 5 Ödsmåls IP
2019-05-17 19:00 311245018 Vallens IF - Stångenäs AIS 0 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-20 19:00 311245021 Stångenäs AIS - Färgelanda IF 6 - 0 Brastad Arena
2019-05-21 19:00 311245023 Munkedals IF - Vallens IF 5 - 0 Munkedals IP
2019-05-22 19:00 311245024 Ödsmåls IK - Groheds IF-LSK 0 - 11 Ödsmåls IP
2019-05-28 18:30 311245026 Stångenäs AIS - Munkedals IF 6 - 1 Brastad Arena
2019-05-28 19:30 311245027 Stenungsunds IF - Ödsmåls IK 5 - 0 Nya SIF gården
Juni
2019-06-02 16:00 311245028 Vallens IF - Groheds IF-LSK 2 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-04 19:00 311245029 Munkedals IF - Färgelanda IF 2 - 2 Munkedals IP
2019-06-06 13:00 311245032 Vallens IF - Stenungsunds IF 0 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-10 19:00 311245033 Färgelanda IF - Ödsmåls IK 2 - 2 Högalid IP
2019-06-10 19:00 311245036 Stångenäs AIS - Stenungsunds IF 4 - 1 Brastad Arena
2019-06-11 19:00 311245034 Munkedals IF - Groheds IF-LSK 1 - 5 Munkedals IP
2019-06-14 18:30 311245037 Groheds IF-LSK - Färgelanda IF 4 - 0 Grohedsvallen
2019-06-15 15:00 311245038 Vallens IF - Ödsmåls IK 9 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-18 19:30 311245039 Stenungsunds IF - Munkedals IF 4 - 3 Nya SIF gården
2019-06-19 19:00 311245041 Färgelanda IF - Vallens IF 5 - 6 Högalid IP
2019-06-23 17:00 311245045 Stenungsunds IF - Färgelanda IF 5 - 2 Nya SIF gården
2019-06-25 19:00 311245048 Munkedals IF - Ödsmåls IK 9 - 4 Munkedals IP
2019-06-27 19:00 311245046 Stångenäs AIS - Vallens IF 2 - 2 Brastad Arena
2019-06-28 19:00 311245051 Vallens IF - Munkedals IF 4 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Juli
2019-07-01 19:00 311245049 Färgelanda IF - Stångenäs AIS 3 - 2 Högalid IP
2019-07-09 19:00 311245013 Vallens IF - Färgelanda IF 2 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Augusti
2019-08-06 19:00 311245054 Munkedals IF - Stångenäs AIS 0 - 8 Munkedals IP
2019-08-13 19:00 311245056 Groheds IF-LSK - Vallens IF 6 - 0 Skarsjövallen
2019-08-14 18:30 311245055 Ödsmåls IK - Stenungsunds IF 0 - 11 Ödsmåls IP
2019-08-19 18:30 311245059 Stångenäs AIS - Groheds IF-LSK 4 - 0 Brastad Arena
2019-08-20 19:00 311245057 Färgelanda IF - Munkedals IF 5 - 4 Högalid IP
2019-08-25 15:30 311245061 Ödsmåls IK - Färgelanda IF 1 - 4 Ödsmåls IP
2019-08-28 19:30 311245064 Stenungsunds IF - Stångenäs AIS 3 - 3 Nya SIF gården
2019-08-29 18:30 311245052 Groheds IF-LSK - Ödsmåls IK WO (3 - 0) Skarsjövallen
September
2019-09-01 12:00 311245067 Munkedals IF - Stenungsunds IF 3 - 4 Munkedals IP
2019-09-02 19:00 311245065 Färgelanda IF - Groheds IF-LSK 1 - 3 Högalid IP
2019-09-04 18:15 311245066 Ödsmåls IK - Vallens IF 1 - 4 Ödsmåls IP
2019-09-06 18:15 311245062 Groheds IF-LSK - Munkedals IF 9 - 1 Grohedsvallen
2019-09-09 18:30 311245071 Stångenäs AIS - Ödsmåls IK WO (3 - 0) Brastad Arena
2019-09-11 19:30 311245069 Vallens IF - Färgelanda IF 4 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-11 19:30 311245070 Stenungsunds IF - Groheds IF-LSK 2 - 3 Nya SIF gården
2019-09-15 18:00 311245074 Vallens IF - Stångenäs AIS 0 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-17 18:30 311245042 Groheds IF-LSK - Stenungsunds IF 2 - 4 Ljungskiles Konstgräs
2019-09-18 19:00 311245073 Färgelanda IF - Stenungsunds IF 0 - 10 Färgelanda konstgräsplan
2019-09-20 18:30 311245079 Munkedals IF - Vallens IF 5 - 2 Sparplan
2019-09-21 12:30 311245076 Ödsmåls IK - Munkedals IF 2 - 9 Ödsmåls IP
2019-09-23 19:00 311245077 Stångenäs AIS - Färgelanda IF 12 - 0 Brastad Arena
2019-09-28 13:00 311245080 Ödsmåls IK - Groheds IF-LSK OW (0 - 3) Ödsmåls IP
2019-09-30 18:30 311245082 Stångenäs AIS - Munkedals IF 3 - 0 Brastad Arena
Oktober
2019-10-02 19:30 311245083 Stenungsunds IF - Ödsmåls IK 4 - 2 SEAB-plan
2019-10-12 12:30 311245060 Stenungsunds IF - Vallens IF 2 - 2 Nya SIF gården