Spelprogram - Div.6 Gul pojkar 9 mot 9 max 14 år

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 17:00 311247043 Hamburgsund/Grebbestad - Herrestads AIF P06 Vit 4 - 3 Fjällbacka IP
2019-04-26 18:30 311247003 Herrestads AIF P06 Vit - Sotenäs U 7 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-04-27 10:00 311247002 Grohed/Ljungskile P06 - Hamburgsund/Grebbestad 3 - 4 Skarsjövallen
2019-04-28 10:00 311247004 IFK Uddevalla 06 - Orust Fotboll 05/06 1 - 2 Kamratgården
Maj
2019-05-01 17:00 311247005 Hamburgsund/Grebbestad - IFK Strömstad 3 - 3 Fjällbacka IP
2019-05-04 11:00 311247007 Orust Fotboll 05/06 - Grohed/Ljungskile P06 2 - 5 Lövängens IP
2019-05-05 16:00 311247008 IFK Uddevalla 06 - Herrestads AIF P06 Vit 3 - 3 Kamratgården
2019-05-09 18:30 311247012 Grohed/Ljungskile P06 - Herrestads AIF P06 Vit 0 - 2 Skarsjövallen
2019-05-12 16:00 311247009 IFK Strömstad - Sotenäs U 13 - 0 Strömsvallen
2019-05-12 17:00 311247010 Hamburgsund/Grebbestad - Orust Fotboll 05/06 5 - 4 Fjällbacka IP
2019-05-18 16:00 311247013 Orust Fotboll 05/06 - IFK Strömstad 4 - 4 Lövängens IP
2019-05-18 17:00 311247015 Herrestads AIF P06 Vit - Hamburgsund/Grebbestad 1 - 3 Undavallen
2019-05-22 19:00 311247021 Herrestads AIF P06 Vit - IFK Strömstad 2 - 3 Undavallen
2019-05-23 18:30 311247019 Sotenäs U - Grohed/Ljungskile P06 2 - 14 Hunnebovallen Hunnebostrand
2019-05-26 16:00 311247017 IFK Strömstad - IFK Uddevalla 06 9 - 4 Strömsvallen
2019-05-27 18:30 311247024 Hamburgsund/Grebbestad - Sotenäs U 8 - 0 Fjällbacka IP
2019-05-28 18:00 311247022 Grohed/Ljungskile P06 - IFK Uddevalla 06 3 - 7 Skarsjövallen
Juni
2019-06-01 10:00 311247014 IFK Uddevalla 06 - Sotenäs U WO (3 - 0) Kamratgården
2019-06-02 15:00 311247018 Orust Fotboll 05/06 - Herrestads AIF P06 Vit 3 - 2 Lövängens IP
2019-06-04 19:00 311247028 Orust Fotboll 05/06 - Sotenäs U 5 - 2 Ängö Schakt Arena
2019-06-09 16:00 311247025 IFK Strömstad - Grohed/Ljungskile P06 4 - 3 Strömsvallen
2019-06-09 16:00 311247027 IFK Uddevalla 06 - Hamburgsund/Grebbestad 0 - 4 Kamratgården
2019-06-15 15:00 311247031 Sotenäs U - Herrestads AIF P06 Vit 1 - 8 Stensnäsvallen Bovallstrand
2019-06-16 10:00 311247032 Orust Fotboll 05/06 - IFK Uddevalla 06 4 - 2 Lövängens IP
2019-06-19 18:30 311247042 Sotenäs U - IFK Uddevalla 06 2 - 1 Stensnäsvallen Bovallstrand
2019-06-23 17:00 311247033 IFK Strömstad - Hamburgsund/Grebbestad 4 - 4 Strömsvallen
2019-06-23 17:00 311247036 Herrestads AIF P06 Vit - IFK Uddevalla 06 4 - 1 Undavallen
2019-06-26 19:00 311247035 Grohed/Ljungskile P06 - Orust Fotboll 05/06 7 - 3
Juli
2019-07-01 19:00 311247038 Orust Fotboll 05/06 - Hamburgsund/Grebbestad 2 - 4 Lövängens IP
2019-07-03 18:00 311247037 Sotenäs U - IFK Strömstad 1 - 8 Hunnebovallen Hunnebostrand
2019-07-05 19:00 311247040 Herrestads AIF P06 Vit - Grohed/Ljungskile P06 3 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-07-07 16:00 311247041 IFK Strömstad - Orust Fotboll 05/06 3 - 0 Strömsvallen
Augusti
2019-08-07 18:30 311247030 Hamburgsund/Grebbestad - Grohed/Ljungskile P06 6 - 4 Fjällbacka IP
2019-08-09 19:00 311247046 Herrestads AIF P06 Vit - Orust Fotboll 05/06 2 - 1 Undavallen
2019-08-11 16:00 311247049 IFK Strömstad - Herrestads AIF P06 Vit 2 - 2 Strömsvallen
2019-08-11 16:00 311247050 IFK Uddevalla 06 - Grohed/Ljungskile P06 2 - 1 Kamratgården
2019-08-14 18:00 311247052 Sotenäs U - Hamburgsund/Grebbestad 3 - 4 Stensnäsvallen Bovallstrand
2019-08-15 18:30 311247045 IFK Uddevalla 06 - IFK Strömstad 1 - 6 Bodele, Landbadet
2019-08-17 10:00 311247053 Grohed/Ljungskile P06 - IFK Strömstad 2 - 6 Skarsjövallen
2019-08-18 13:30 311247055 Hamburgsund/Grebbestad - IFK Uddevalla 06 1 - 4 Fjällbacka IP
2019-08-18 17:00 311247056 Sotenäs U - Orust Fotboll 05/06 1 - 2 Hunnebovallen Hunnebostrand
2019-08-24 11:00 311247047 Grohed/Ljungskile P06 - Sotenäs U WW (-3 - -3) Grohedsvallen