Spelprogram - Div.3 Dalsland/Bohuslän Flickor 15 år (rek.15 år)

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:00 323013003 Vallens IF/Stenungsunds IF - Svarteborg FK 6 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-04-28 13:00 323013002 IK Rössö - IFK Valla 2 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 323013008 IFK Valla - Orust FC 2 - 4 Sparbanksvallen
2019-05-05 12:00 323013007 Svarteborg FK - IK Rössö 5 - 3 Sjövallen
2019-05-10 19:00 323013009 Orust FC - Svarteborg FK 5 - 4 Lövängens IP
2019-05-15 19:30 323013011 Vallens IF/Stenungsunds IF - Herrestads AIF 0 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-19 16:00 323013013 Svarteborg FK - IFK Valla 10 - 1 Sjövallen
2019-05-19 17:00 323013015 Herrestads AIF - IK Rössö 7 - 0 Undavallen
2019-05-24 19:00 323013017 Orust FC - Herrestads AIF 1 - 3 Glimmaråsen
2019-05-26 13:00 323013018 IK Rössö - Vallens IF/Stenungsunds IF 2 - 7 Rimnersvallen Konstgräs
Juni
2019-06-06 12:00 323013025 Orust FC - IK Rössö 3 - 5 Ivars Färg Arena
2019-06-06 12:00 323013027 Svarteborg FK - Herrestads AIF 2 - 1 Sjövallen
2019-06-08 11:00 323013028 IFK Valla - Vallens IF/Stenungsunds IF 3 - 7 Sparbanksvallen
2019-06-13 19:00 323013021 Herrestads AIF - IFK Valla 2 - 0 Undavallen
2019-06-26 19:30 323013024 Vallens IF/Stenungsunds IF - Orust FC 2 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Augusti
2019-08-12 19:00 323013031 Svarteborg FK - Vallens IF/Stenungsunds IF 4 - 2 Skogsvallen
2019-08-18 13:00 323013035 IK Rössö - Svarteborg FK 1 - 6 Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-19 19:00 323013036 Orust FC - IFK Valla 0 - 5 Tavlebordsvallen
2019-08-21 19:00 323013037 Svarteborg FK - Orust FC 3 - 2 Skogsvallen
2019-08-23 19:00 323013039 Herrestads AIF - Vallens IF/Stenungsunds IF 3 - 1 Undavallen
2019-08-25 13:00 323013043 IK Rössö - Herrestads AIF 2 - 5 Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-25 16:00 323013041 IFK Valla - Svarteborg FK 3 - 3 Sparbanksvallen
September
2019-09-01 12:00 323013045 Herrestads AIF - Orust FC 3 - 0 Undavallen
2019-09-06 19:00 323013049 IFK Valla - Herrestads AIF 0 - 5 Sparbanksvallen
2019-09-08 12:00 323013052 Orust FC - Vallens IF/Stenungsunds IF 4 - 3 Ängevi (Myckleby IK)
2019-09-13 19:00 323013055 Herrestads AIF - Svarteborg FK 5 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-09-14 11:00 323013056 Vallens IF/Stenungsunds IF - IFK Valla 3 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-23 19:00 323013030 IFK Valla - IK Rössö 6 - 2 Sparbanksvallen
Oktober
2019-10-01 18:30 323013053 IK Rössö - Orust FC 1 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-10-08 19:30 323013046 Vallens IF/Stenungsunds IF - IK Rössö WO (3 - 0) Stora Höga IP 2 Konstgräs