Spelprogram - Div.5 Flickor 9 mot 9 max 14 år

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 14:45 312034003 Stenungsunds IF - Herrestads AIF F06/07 1 - 2 SEAB-plan
2019-04-14 15:30 312034004 Orust FC F06 - Munkedals IF 1 - 4 Ängö Schakt Arena
2019-04-17 17:30 312034005 Sotenäs U - IFK Valla F06/07 1 - 6 Kungshamnsvallen
2019-04-24 18:00 312034006 Skärhamns IK - IK Rössö Uddevalla 3 - 5 Tjörns Sparbank Arena
2019-04-24 18:30 312034007 H.E.F. Valbo BK - Stenungsunds IF 3 - 3 Ödeborgsvallen
2019-04-26 17:00 312034009 IFK Valla F06/07 - Skärhamns IK 6 - 0 Fjällebrovallen
2019-04-27 11:00 312034010 IK Rössö Uddevalla - Orust FC F06 3 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2019-04-28 17:00 312034008 Herrestads AIF F06/07 - Sotenäs U 2 - 4 Konstgräs, Undavallen
Maj
2019-05-05 13:30 312034014 Orust FC F06 - IFK Valla F06/07 0 - 5 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-05-05 15:00 312034013 Munkedals IF - IK Rössö Uddevalla 1 - 2 Munkedals IP
2019-05-05 15:00 312034015 Skärhamns IK - Herrestads AIF F06/07 0 - 8 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-05 16:00 312034016 Sotenäs U - H.E.F. Valbo BK 0 - 3 Kungshamnsvallen
2019-05-05 17:00 312034017 Stenungsunds IF - Vallens IF 6 - 0 SEAB-plan
2019-05-10 18:00 312034022 IFK Valla F06/07 - Munkedals IF 3 - 2 Fjällebrovallen
2019-05-11 13:30 312034020 H.E.F. Valbo BK - Skärhamns IK 2 - 2 Ödeborgsvallen
2019-05-11 16:00 312034024 Vallens IF - Sotenäs U 2 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-12 15:00 312034021 Herrestads AIF F06/07 - Orust FC F06 8 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-05-17 18:30 312034029 Munkedals IF - Herrestads AIF F06/07 4 - 2 Munkedals IP
2019-05-19 10:30 312034027 Skärhamns IK - Vallens IF 2 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-19 11:00 312034030 IK Rössö Uddevalla - IFK Valla F06/07 0 - 5 Rimnersvallen Konstgräs
2019-05-19 15:00 312034028 Orust FC F06 - H.E.F. Valbo BK 0 - 5 Ängö Schakt Arena
2019-05-26 11:00 312034033 Stenungsunds IF - Sotenäs U 4 - 5 SEAB-plan
2019-05-26 13:00 312034034 Herrestads AIF F06/07 - IK Rössö Uddevalla 1 - 0 Undavallen
2019-05-26 14:00 312034031 Vallens IF - Orust FC F06 4 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-26 17:00 312034035 H.E.F. Valbo BK - Munkedals IF 1 - 1 Ödeborgsvallen
2019-05-28 18:30 312034041 IK Rössö Uddevalla - H.E.F. Valbo BK 1 - 3 Bodele, Landbadet
2019-05-29 18:00 312034042 IFK Valla F06/07 - Herrestads AIF F06/07 3 - 1 Fjällebrovallen
Juni
2019-06-01 10:00 312034038 Skärhamns IK - Stenungsunds IF 1 - 5 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-01 12:00 312034040 Munkedals IF - Vallens IF 1 - 1 Munkedals IP
2019-06-05 18:30 312034046 Sotenäs U - Skärhamns IK 6 - 1 Kungshamnsvallen
2019-06-06 11:00 312034050 Orust FC F06 - Sotenäs U 1 - 6 Glimmaråsen
2019-06-06 13:00 312034047 H.E.F. Valbo BK - IFK Valla F06/07 1 - 1 Ödeborgsvallen
2019-06-08 12:30 312034045 Stenungsunds IF - Orust FC F06 3 - 0 SEAB-plan
2019-06-08 15:00 312034053 IFK Valla F06/07 - Vallens IF 4 - 0 Fjällebrovallen
2019-06-09 15:00 312034051 Munkedals IF - Stenungsunds IF 2 - 1 Munkedals IP
2019-06-09 16:00 312034043 Vallens IF - IK Rössö Uddevalla 4 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-09 17:00 312034054 Herrestads AIF F06/07 - H.E.F. Valbo BK 1 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-06-13 18:30 312034058 Sotenäs U - Munkedals IF 6 - 3 Stensnäsvallen
2019-06-13 19:00 312034059 Skärhamns IK - Orust FC F06 2 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-15 11:00 312034062 Munkedals IF - Skärhamns IK 8 - 2 Munkedals IP
2019-06-16 12:30 312034057 Stenungsunds IF - IK Rössö Uddevalla 2 - 3 SEAB-plan
2019-06-20 19:00 312034066 H.E.F. Valbo BK - Vallens IF 1 - 0 Genevi IP
2019-06-23 13:00 312034068 Munkedals IF - Orust FC F06 10 - 0 Munkedals IP
2019-06-23 13:00 312034069 IK Rössö Uddevalla - Skärhamns IK 3 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-06-24 17:30 312034063 IK Rössö Uddevalla - Sotenäs U 2 - 1 Rimnersvallen Konstgräs
2019-06-25 18:30 312034070 IFK Valla F06/07 - Sotenäs U 4 - 1 Fjällebrovallen
2019-06-28 19:00 312034071 Herrestads AIF F06/07 - Stenungsunds IF 3 - 4 Undavallen
2019-06-30 14:00 312034064 IFK Valla F06/07 - Stenungsunds IF 4 - 2 Fjällebrovallen
Juli
2019-07-02 18:30 312034076 Skärhamns IK - IFK Valla F06/07 1 - 3 Tjörns Sparbank Arena
2019-07-05 19:00 312034074 Stenungsunds IF - H.E.F. Valbo BK 7 - 1 SEAB-plan
2019-07-07 15:00 312034077 Orust FC F06 - IK Rössö Uddevalla 1 - 6 Ängevi (Myckleby IK)
Augusti
2019-08-04 17:00 312034083 H.E.F. Valbo BK - Sotenäs U 3 - 0 Ödeborgsvallen
2019-08-05 18:30 312034081 IFK Valla F06/07 - Orust FC F06 3 - 0 Fjällebrovallen
2019-08-07 19:00 312034087 Skärhamns IK - H.E.F. Valbo BK 0 - 6 Tjörns Sparbank Arena
2019-08-07 19:00 312034125 Herrestads AIF F06/07 - Vallens IF 3 - 3 Konstgräs, Undavallen
2019-08-11 16:00 312034086 Sotenäs U - Vallens IF 2 - 1 Stensnäsvallen
2019-08-13 18:30 312034080 IK Rössö Uddevalla - Munkedals IF 0 - 6 Bodele, Landbadet
2019-08-14 18:30 312034088 Orust FC F06 - Herrestads AIF F06/07 0 - 5 Tavlebordsvallen
2019-08-17 15:00 312034091 Vallens IF - Skärhamns IK 4 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-18 13:00 312034094 Herrestads AIF F06/07 - Munkedals IF 1 - 4 Undavallen
2019-08-18 17:00 312034095 H.E.F. Valbo BK - Orust FC F06 7 - 0 Ödeborgsvallen
2019-08-21 18:00 312034089 Munkedals IF - IFK Valla F06/07 2 - 2 Munkedals IP
2019-08-21 19:00 312034082 Herrestads AIF F06/07 - Skärhamns IK 6 - 2 Undavallen
2019-08-22 18:00 312034100 Munkedals IF - H.E.F. Valbo BK 4 - 5 Munkedals IP
2019-08-23 18:30 312034079 Vallens IF - Stenungsunds IF 2 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-25 15:00 312034099 Orust FC F06 - Vallens IF 0 - 7 Ängö Schakt Arena
2019-08-25 16:00 312034097 Sotenäs U - Stenungsunds IF 2 - 4 Stensnäsvallen
2019-08-27 18:30 312034101 IK Rössö Uddevalla - Herrestads AIF F06/07 2 - 4 Bodele, Landbadet
September
2019-09-01 13:00 312034106 Herrestads AIF F06/07 - IFK Valla F06/07 2 - 1 Konstgräs, Undavallen
2019-09-01 15:30 312034105 Stenungsunds IF - Skärhamns IK 7 - 2 SEAB-plan
2019-09-01 17:00 312034107 H.E.F. Valbo BK - IK Rössö Uddevalla 1 - 1 Ödeborgsvallen
2019-09-01 18:30 312034103 Vallens IF - Munkedals IF 1 - 6 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-05 18:00 312034075 Sotenäs U - Herrestads AIF F06/07 7 - 5 Kungshamnsvallen
2019-09-07 11:00 312034112 IK Rössö Uddevalla - Vallens IF 2 - 2 Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-08 10:30 312034109 Skärhamns IK - Sotenäs U 0 - 2 Tjörns Sparbank Arena
2019-09-08 12:00 312034113 IFK Valla F06/07 - H.E.F. Valbo BK 3 - 2 Fjällebrovallen
2019-09-08 15:00 312034110 Orust FC F06 - Stenungsunds IF 0 - 5 Ängevi (Myckleby IK)
2019-09-14 14:45 312034117 Stenungsunds IF - Munkedals IF 4 - 3 SEAB-plan
2019-09-15 12:00 312034115 Vallens IF - IFK Valla F06/07 2 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-15 16:00 312034118 Sotenäs U - Orust FC F06 8 - 1 Stensnäsvallen
2019-09-21 11:00 312034123 IK Rössö Uddevalla - Stenungsunds IF 3 - 1 Bodele, Landbadet
2019-09-21 12:00 312034122 Munkedals IF - Sotenäs U 7 - 2 Munkedals IP
2019-09-22 11:00 312034093 IFK Valla F06/07 - IK Rössö Uddevalla 3 - 0 Fjällebrovallen
2019-09-22 15:00 312034121 Orust FC F06 - Skärhamns IK 1 - 7 Tavlebordsvallen konstgräs
2019-09-25 18:45 312034119 H.E.F. Valbo BK - Herrestads AIF F06/07 3 - 1 Färgelanda konstgräsplan
2019-09-29 12:30 312034129 Stenungsunds IF - IFK Valla F06/07 1 - 1 SEAB-plan
2019-09-29 16:00 312034127 Vallens IF - H.E.F. Valbo BK 1 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-29 18:00 312034131 Skärhamns IK - Munkedals IF 1 - 4 Tjörns Sparbank Arena
Oktober
2019-10-03 18:00 312034130 Sotenäs U - IK Rössö Uddevalla 3 - 1 Kungshamnsvallen
2019-10-04 18:30 312034055 Vallens IF - Herrestads AIF F06/07 2 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs