Spelprogram - Flickor, Div 4 Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 15:30 200434001 Råda BK GrönVit - Alingsås KIK 2 - 1 Rådavallen
2019-04-28 17:00 200434003 Hemsjö/Tollered - Vårgårda IK 0 - 4 Alströmervallen konstgräs
Maj
2019-05-01 16:00 200434010 Alingsås KIK - Vallens IF 2 - 1 Noltorpsvallen A 9-manna
2019-05-03 19:00 200434005 Vallens IF - Skepplanda/LödöseNygård 1 - 5 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-05 11:00 200434008 Vårgårda IK - Bjärke 3 - 7 Tånga Hed C-plan
2019-05-12 11:30 200434011 Råda BK GrönVit - Vårgårda IK 6 - 1 Rådavallen
2019-05-12 17:00 200434013 Hemsjö/Tollered - Skepplanda/LödöseNygård 1 - 7 Byvallen A-plan
2019-05-12 17:00 200434014 IFK Trollhättan - Vallens IF 2 - 1 Kamratgårdens IP B-plan
2019-05-16 19:00 200434020 Alingsås KIK - IFK Trollhättan 2 - 2 Noltorpsvallen A 9-manna
2019-05-18 15:00 200434016 Vallens IF - Hemsjö/Tollered 7 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-24 18:30 200434024 Vårgårda IK - Alingsås KIK 1 - 4 Tånga Hed C-plan
2019-05-25 11:00 200434022 Bjärke - Vallens IF 4 - 1 Nya Bjärkevi
2019-05-28 19:00 200434030 Alingsås KIK - Hemsjö/Tollered 8 - 1 Noltorpsvallen A 9-manna
2019-05-29 19:00 200434026 IFK Trollhättan - Bjärke 2 - 0 Kamratgårdens IP B-plan
Juni
2019-06-01 15:00 200434027 Vallens IF - Råda BK GrönVit 5 - 5 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-02 12:00 200434017 Skepplanda/LödöseNygård - Bjärke 4 - 9 Tingevi A
2019-06-06 17:30 200434050 Alingsås KIK - Råda BK GrönVit 2 - 2 Noltorpsvallen A 9-manna
2019-06-09 17:00 200434032 Bjärke - Hemsjö/Tollered 6 - 0 Nya Bjärkevi
2019-06-14 19:00 200434045 Alingsås KIK - Skepplanda/LödöseNygård 1 - 3 Noltorpsvallen A 9-manna
2019-06-15 15:30 200434031 Råda BK GrönVit - IFK Trollhättan 3 - 1 Rådavallen
2019-06-16 12:00 200434021 Råda BK GrönVit - Skepplanda/LödöseNygård 1 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-06-23 18:30 200434037 Hemsjö/Tollered - Råda BK GrönVit 1 - 3 Byvallen A-plan
2019-06-24 18:15 200434036 Bjärke - Alingsås KIK 5 - 2 Nya Bjärkevi
2019-06-30 11:30 200434041 Råda BK GrönVit - Bjärke 1 - 1 Rådavallen
Juli
2019-07-04 19:00 200434048 Vårgårda IK - Hemsjö/Tollered 1 - 2 Tånga Hed C-plan
2019-07-06 12:00 200434046 Skepplanda/LödöseNygård - Vallens IF 2 - 2 Tingevi A
Augusti
2019-08-07 19:00 200434054 IFK Trollhättan - Skepplanda/LödöseNygård 0 - 4 Kamratgårdens IP B-plan
2019-08-07 19:30 200434039 Vallens IF - Vårgårda IK WO (3 - 0) Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-11 14:00 200434055 Vallens IF - Alingsås KIK 2 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-14 18:15 200434052 Bjärke - Vårgårda IK 3 - 0 Brynet
2019-08-16 19:00 200434056 Vallens IF - IFK Trollhättan 2 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-17 12:00 200434057 Skepplanda/LödöseNygård - Hemsjö/Tollered 4 - 2 Alevi A
2019-08-18 11:00 200434059 Vårgårda IK - Råda BK GrönVit 0 - 4 Tånga Hed C-plan
2019-08-24 11:00 200434063 Hemsjö/Tollered - Vallens IF 6 - 6 Byvallen A-plan
2019-08-25 16:30 200434062 Bjärke - Skepplanda/LödöseNygård 4 - 3 Brynet
2019-08-25 17:00 200434064 IFK Trollhättan - Alingsås KIK 1 - 4 Kamratgårdens IP B-plan
2019-08-31 13:00 200434066 IFK Trollhättan - Hemsjö/Tollered 2 - 1 Kamratgårdens IP B-plan
2019-08-31 14:00 200434070 Alingsås KIK - Vårgårda IK 3 - 2 Noltorpsvallen A 9-manna
2019-08-31 14:30 200434068 Skepplanda/LödöseNygård - Råda BK GrönVit 1 - 4 Alevi A
2019-08-31 15:00 200434067 Vallens IF - Bjärke 1 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
September
2019-09-04 18:30 200434090 Skepplanda/LödöseNygård - Alingsås KIK 3 - 1 Alevi A
2019-09-07 15:00 200434034 Vårgårda IK - Skepplanda/LödöseNygård 2 - 0 Tånga Hed C-plan
2019-09-08 15:30 200434071 Råda BK GrönVit - Vallens IF WO (3 - 0) Rådavallen
2019-09-08 17:00 200434073 Hemsjö/Tollered - Alingsås KIK 0 - 8 Byvallen A-plan
2019-09-11 18:30 200434006 Skepplanda/LödöseNygård - IFK Trollhättan 3 - 5 Alevi A
2019-09-14 12:00 200434079 Skepplanda/LödöseNygård - Vårgårda IK 3 - 1 Alevi A
2019-09-15 15:00 200434076 Hemsjö/Tollered - Bjärke 1 - 8 Byvallen A-plan
2019-09-15 17:00 200434077 IFK Trollhättan - Råda BK GrönVit 2 - 1 Kamratgårdens IP B-plan
2019-09-22 11:00 200434083 Vårgårda IK - Vallens IF 3 - 3 Tånga Hed C-plan
2019-09-22 13:00 200434085 Alingsås KIK - Bjärke 0 - 4 Noltorpsvallen A 9-manna
2019-09-22 15:30 200434081 Råda BK GrönVit - Hemsjö/Tollered 5 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-09-25 17:30 200434088 IFK Trollhättan - Vårgårda IK 2 - 1 Kamratgårdens IP B-plan
2019-09-29 12:00 200434043 Vårgårda IK - IFK Trollhättan 2 - 2 Tånga Hed C-plan
2019-09-29 16:30 200434086 Bjärke - Råda BK GrönVit 3 - 2 Nya Bjärkevi
Oktober
2019-10-03 18:30 200434072 Bjärke - IFK Trollhättan 4 - 0 Nya Bjärkevi Konstgräs
2019-10-13 11:00 200434023 Hemsjö/Tollered - IFK Trollhättan 0 - 3 Byvallen A-plan