Spelprogram - Flickor, Träningsmatcher Västergötland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arentorp Helås FK Arentorp Helås FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Dalsjöfors GoIF Toarpsal, Flickor, Div 1 17+ 2019 Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön (Herr), Orange (Dam), Svart (Herr), Orange (Dam), Grön (Herr), Orange (Dam)
IF Elfsborg Jan Ryrlén 0705186990 Gul, Svart, Gul
IFK Örby IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IFK Örby Dam- juniorer IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IFK Örby F 17 IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IK Gauthiod F17 Nina Hermansson Röd/Blå/Röd
IK Oddevold IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
Kungsbacka DFF F17 Kungsbacka DFF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Lidköpings FK F19 Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Nossebro IF F02-03 Nossebro IF(Föreningen) Blå-vit / röd-svart, Blå / svart, Vit/Blå /svart
Queens PR IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Råda BK Christer Mann 0705509975 Vit-Grön, Grön, Vit
Sjuntorps IF Dam Sjuntorps IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skoftebyns IF U17 Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Sävedalens IF Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Trollhättans BoIS F16 Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans IF Trollhättans IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Vara SK F02 Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Älvsborg FF F03 Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-09 13:30 200998001 IFK Örby Dam- juniorer - Sävedalens IF Inst. Örby IP B konstgräs
2019-03-03 16:00 200998002 Dalsjöfors GoIF Toarpsal, Flickor, Div 1 17+ 2019 - Älvsborg FF F03 0 - 6 Dalsjöhov konstgräs
2019-03-17 15:00 200998004 IK Gauthiod F17 - Vara SK F02 Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-24 15:00 200998006 IK Gauthiod F17 - Råda BK 7 - 1 Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-30 13:00 200998009 IFK Örby F 17 - Kungsbacka DFF F17 4 - 2 Örby IP B konstgräs
2019-03-31 12:15 200998003 IFK Örby - Mölnlycke IF 1 - 3 Örby IP B konstgräs
2019-03-31 13:15 200998007 Trollhättans BoIS F16 - Skoftebyns IF U17 1 - 5 Torsbovallen Konstgräs
2019-03-31 17:30 200998010 Nossebro IF F02-03 - Råda BK 2 - 2 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-04-07 17:00 200998005 IK Gauthiod F17 - Arentorp Helås FK 2 - 8 Lunnevi IP Konstgräs
2019-04-12 18:00 200998011 Nossebro IF F02-03 - Trollhättans BoIS F16 5 - 1 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-08-15 14:00 200998012 IF Elfsborg - Queens PR 1 - 7 Ryavallen