Tabell och resultat - Flickor 2004(15 år) Klass 1

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-14 19:30 Vallens IF/Stenungsunds IF - Landvetter IF 2003 Röd 2 - 0 SIF-gården
2019-08-14 19:00 Skepplanda BTK/LNIK - Askims IK 3 - 1 Forsvallen
2019-07-11 13:00 Onsala BK - Jitex Mölndal BK Lila 5 - 5 Rydets IP B
2019-06-19 19:00 Skepplanda BTK/LNIK - IK Zenith Vit 1 - 3 Forsvallen
2019-06-14 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Vallens IF/Stenungsunds IF 1 - 1 Landvetter IP B-plan
2019-06-13 20:15 IK Zenith Vit - IFK Göteborg 2 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-13 19:45 Askims IK - Skepplanda BTK/LNIK 2 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-06-08 14:15 BK Häcken - Onsala BK 5 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-06-07 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Vallens IF/Stenungsunds IF 3 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-06 15:00 IFK Göteborg - Landvetter IF 2003 Röd 2 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-06-05 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - BK Häcken 4 - 1 Åbyvallen 10 Gräs
2019-05-28 19:45 Askims IK - BK Häcken 1 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IFK Göteborg 7 7 0 0 25-3 22 21 3 3 0 0 10-0 10 9 4 4 0 0 15-3 12 12
BK Häcken 8 6 0 2 18-17 1 18 4 4 0 0 13-6 7 12 4 2 0 2 5-11 -6 6
IK Zenith Vit 7 5 0 2 19-13 6 15 3 2 0 1 8-6 2 6 4 3 0 1 11-7 4 9
Jitex Mölndal BK Lila 7 3 3 1 20-13 7 12 4 3 0 1 13-6 7 9 3 0 3 0 7-7 0 3
Askims IK 9 3 2 4 14-16 -2 11 5 2 1 2 10-10 0 7 4 1 1 2 4-6 -2 4
Vallens IF/ Stenungsunds IF 9 2 2 5 15-22 -7 8 4 2 0 2 6-8 -2 6 5 0 2 3 9-14 -5 2
Skepplanda BTK/ LNIK 8 1 4 3 15-17 -2 7 5 1 3 1 10-10 0 6 3 0 1 2 5-7 -2 1
Onsala BK 8 1 2 5 13-24 -11 5 4 1 1 2 7-12 -5 4 4 0 1 3 6-12 -6 1
Landvetter IF 2003 Röd 9 0 3 6 7-21 -14 3 4 0 3 1 5-6 -1 3 5 0 0 5 2-15 -13 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-21 20:00 Landvetter IF 2003 Röd - IFK Göteborg Landvetter IP A-plan
2019-08-25 15:00 Onsala BK - BK Häcken Rydets IP B
2019-08-25 18:00 Vallens IF/Stenungsunds IF - Jitex Mölndal BK Lila Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-26 20:15 IK Zenith Vit - Skepplanda BTK/LNIK Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-29 19:00 IFK Göteborg - Vallens IF/Stenungsunds IF Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-08-30 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - IK Zenith Vit Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-08-31 14:30 BK Häcken - Askims IK Slättadamm 2 konstgräs
2019-09-04 20:00 Landvetter IF 2003 Röd - Jitex Mölndal BK Lila Landvetter IP A-plan
2019-09-06 19:15 Askims IK - Onsala BK Kobbegården 1 Konstgräs
2019-09-06 19:30 Vallens IF/Stenungsunds IF - Skepplanda BTK/LNIK SIF-gården
2019-09-07 16:30 IK Zenith Vit - BK Häcken Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-15 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Onsala BK Åbyvallen 2 Konstgräs