Spelprogram - Flickor 2007(12 år) Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Gul Jenny Katarina Rönnegård 0703204860 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Jenny Katarina Rönnegård 0703204860 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF Jan Johansson +46706206410 Blå/Blå/Blå
Hermansby IF Jonas Svensson Landhage Gul/Svart/Gul
Hjuviks AIK Anna Simonsson Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IF Mölndal Fotboll Naila Hedblom 0728545390 Vit/Vit/Vita
Jonsereds IF Johan Wahlberg 0709481086 Gul/svart och blå shorts.
Kållered SK Jennie Svensson Blå/Blå/Blå
Mossens BK Per Östlund Svart/Svart/Svart
Nol IK Andreas Martinsson Lyckner Blå/Vita/blå/vita
Romelanda UF Malin Bidås Gul/Svart/Gul/Svarta
Slottsskogen/Godhem IF Fredrik Högberg 0708706876 VIT, VIT, VIT
Torslanda IK Robert Provci 0704326755 Röd/Röd/Röd
Vallens IF Benny Stridsberg 0303777558 0702974380 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 18:30 Hjuviks AIK - Nol IK Skatås 1 Konstgräs
2019-04-27 10:00 Hermansby IF - Romelanda UF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-04-27 11:15 Jonsereds IF - Kållered SK Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-04-27 13:00 IF Mölndal Fotboll - Mossens BK Frejaplan 12 K.Gräs
2019-04-27 14:00 BK Häcken Gul - Torslanda IK Slättadamm 3 konstgräs
2019-04-27 14:45 Eriksbergs IF - Slottsskogen/Godhem IF Rosenhill 12
2019-04-28 12:30 BK Häcken Svart - Vallens IF Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 2
2019-05-02 18:00 Nol IK - Hermansby IF Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-05-03 18:30 Romelanda UF - Eriksbergs IF Romevi 22 Gräs
2019-05-05 12:00 Mossens BK - Hjuviks AIK Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - BK Häcken Gul Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-05 12:15 Torslanda IK - BK Häcken Svart Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-05 12:30 Kållered SK - IF Mölndal Fotboll Kållered Sportcenter 12
2019-05-05 15:00 Vallens IF - Jonsereds IF Stora Höga IP 21
Omgång 3
2019-05-08 18:15 Nol IK - Eriksbergs IF Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-05-11 13:30 Torslanda IK - Vallens IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-11 14:00 BK Häcken Svart - Slottsskogen/Godhem IF Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-11 14:00 IF Mölndal Fotboll - Jonsereds IF Åbyvallen 22 Konstgräs
2019-05-11 15:15 BK Häcken Gul - Romelanda UF Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-12 11:00 Hjuviks AIK - Kållered SK Hästevik 12
2019-05-12 12:30 Hermansby IF - Mossens BK Kärnavallen 22 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-17 18:30 Romelanda UF - BK Häcken Svart Romevi 22 Gräs
2019-05-18 11:15 Nol IK - BK Häcken Gul Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-05-19 11:00 Jonsereds IF - Hjuviks AIK Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-05-19 12:00 Mossens BK - Eriksbergs IF Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-05-19 12:30 Vallens IF - IF Mölndal Fotboll Stora Höga IP 21
2019-05-19 14:30 Kållered SK - Hermansby IF Kållered Sportcenter 12
2019-05-19 18:00 Slottsskogen/Godhem IF - Torslanda IK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
Omgång 5
2019-05-25 14:00 BK Häcken Svart - Nol IK Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-25 15:15 BK Häcken Gul - Mossens BK Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-26 11:00 Hjuviks AIK - IF Mölndal Fotboll Hästevik 12
2019-05-26 12:30 Hermansby IF - Jonsereds IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-26 13:30 Eriksbergs IF - Kållered SK Rosenhill 12
2019-05-26 14:30 Slottsskogen/Godhem IF - Vallens IF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-08 14:00 Jonsereds IF - Eriksbergs IF Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-06-14 18:30 Romelanda UF - Slottsskogen/Godhem IF Romevi 22 Gräs
2019-06-15 13:00 IF Mölndal Fotboll - Hermansby IF Frejaplan 12 K.Gräs
2019-06-16 12:30 Kållered SK - BK Häcken Gul Kållered Sportcenter 12
2019-06-16 14:15 Mossens BK - BK Häcken Svart Heden 5 Konstgräs 7M7
2019-06-18 18:30 Nol IK - Torslanda IK Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-06-18 19:00 Vallens IF - Hjuviks AIK Stora Höga IP 21