Spelprogram - Flickor 2009(10 år) Grupp D Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Mats Gunnar Heed +46704837285 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Daniel Dreikant 0735457084 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Vit Koray-Aydin Alsancak 0702673838 Svart/Röd, Svart, Röda
Dalen/Krokslätts FF Rosaleen Chan 0709870085 Gul/Blå/Blå/Gul
IF Väster Orange Martin Malmborg 0709455670 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Martin Malmborg 0709455670 Orange/Svart/Orange
IK Zenith Grön Josefin Hanna Marie Dyrkell Grön, Vit, grön
IK Zenith Vit Josefin Hanna Marie Dyrkell grön/vit/grön
Jitex Mölndal BK Lila Thomas Sjöman +46702228368 Lila/Lila/Lila
Jitex Mölndal BK Svart Thomas Sjöman +46702228368 Lila/Lila/Lila
Jitex Mölndal BK Vit Thomas Sjöman +46702228368 Lila/Lila/Lila
Kode IF Gul Torbjörn Jennerhed 0722107794 gul/Svart/gul
Kode IF Svart Torbjörn Jennerhed 0722107794 gul/Svart/gul
Landvetter IF 2003 Röd Michael Svantesson 0706240383 Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Vit Michael Svantesson 0706240383 Röd/Vit/Vit
Lerums IS Lila Sven Johan Nyström lila/vit/vit
Lerums IS Vit Sven Johan Nyström lila, vit, lila
Utbynäs SK Blå Anna Kristina Charlotte Namvar Gul/Blå/Gula
Utbynäs SK Gul Anna Kristina Charlotte Namvar Gul/Blå/Gula
Vallens IF Fredrik Mikaelsson 0730762436 Blå, Blå, Blå
Älvsborg FF Blå Johan Granath 0730667352 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Svart Johan Granath 0730667352 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:15 Jitex Mölndal BK Lila - Kode IF Gul Rävekärrsplan 12
2019-08-24 11:30 Jitex Mölndal BK Svart - Kode IF Svart Rävekärrsplan 12
2019-08-24 11:30 Jitex Mölndal BK Vit - IF Väster Orange Rävekärrsplan 11
2019-08-25 10:00 IF Väster Svart - Dalen/Krokslätts FF Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-26 18:30 Älvsborg FF Svart - Lerums IS Lila Hagenplan 11
2019-08-26 18:30 Älvsborg FF Blå - Lerums IS Vit Hagenplan 12
2019-08-26 18:30 Utbynäs SK Gul - Landvetter IF 2003 Röd Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-08-26 18:30 Utbynäs SK Blå - Landvetter IF 2003 Vit Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-08-27 18:10 Askims IK Vit - Vallens IF Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-08-27 19:25 Askims IK Svart - IK Zenith Grön Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-08-29 19:20 Askims IK Röd - IK Zenith Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 2
2019-08-31 10:30 Vallens IF - Jitex Mölndal BK Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-08-31 10:45 Kode IF Svart - Utbynäs SK Blå Kode IP 32 Konstgräs
2019-08-31 12:30 IF Väster Svart - Jitex Mölndal BK Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-08-31 12:30 Lerums IS Vit - Askims IK Svart Hulan
2019-08-31 13:45 IF Väster Orange - Jitex Mölndal BK Lila Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-08-31 13:45 Lerums IS Lila - Askims IK Röd Hulan
2019-09-01 11:30 Landvetter IF 2003 Vit - Älvsborg FF Blå Landvetter IP B-plan 22
2019-09-01 12:00 Dalen/Krokslätts FF - IK Zenith Grön Krokslättsvallen 12
2019-09-01 12:00 Kode IF Gul - Utbynäs SK Gul Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-01 12:45 Landvetter IF 2003 Röd - Älvsborg FF Svart Landvetter IP B-plan 22
2019-09-02 18:10 Askims IK Vit - IK Zenith Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 3
2019-09-07 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - Vallens IF Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-07 13:00 Jitex Mölndal BK Vit - IK Zenith Vit Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2019-09-07 14:15 Jitex Mölndal BK Svart - Dalen/Krokslätts FF Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-08 14:00 IK Zenith Grön - Lerums IS Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-09 18:15 Utbynäs SK Gul - IF Väster Orange Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-09-09 18:30 Älvsborg FF Svart - Kode IF Gul Hagenplan 11
2019-09-09 18:30 Älvsborg FF Blå - Kode IF Svart Hagenplan 12
2019-09-09 18:30 Utbynäs SK Blå - IF Väster Svart Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-09-10 18:10 Askims IK Vit - Lerums IS Lila Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-10 19:25 Askims IK Svart - Landvetter IF 2003 Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-12 19:20 Askims IK Röd - Landvetter IF 2003 Röd Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 4
2019-09-10 18:30 IF Väster Svart - Älvsborg FF Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-14 11:15 Lerums IS Lila - Jitex Mölndal BK Vit Hulan
2019-09-14 11:30 IF Väster Orange - Älvsborg FF Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Kode IF Svart - Askims IK Svart Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-14 12:30 Lerums IS Vit - Landvetter IF 2003 Vit Hulan
2019-09-15 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Utbynäs SK Blå Krokslättsvallen 12
2019-09-15 12:45 IK Zenith Grön - Jitex Mölndal BK Svart Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-15 14:00 Kode IF Gul - Askims IK Röd Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-15 14:00 Landvetter IF 2003 Röd - Askims IK Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-15 14:00 IK Zenith Vit - Jitex Mölndal BK Lila Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-15 17:00 Vallens IF - Utbynäs SK Gul Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 5
2019-09-22 11:30 Landvetter IF 2003 Vit - Kode IF Svart Landvetter IP B-plan 22
2019-09-22 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - Lerums IS Lila Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-22 13:00 Jitex Mölndal BK Vit - Landvetter IF 2003 Röd Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2019-09-22 14:15 Jitex Mölndal BK Svart - Lerums IS Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-23 18:10 Askims IK Röd - IF Väster Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-23 18:15 Älvsborg FF Svart - Vallens IF Hagenplan 11
2019-09-23 18:15 Älvsborg FF Blå - Dalen/Krokslätts FF Hagenplan 12
2019-09-23 18:30 Utbynäs SK Gul - IK Zenith Vit Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-09-23 18:30 Utbynäs SK Blå - IK Zenith Grön Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-09-23 19:25 Askims IK Svart - IF Väster Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-24 18:10 Askims IK Vit - Kode IF Gul Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2019-09-28 11:15 Lerums IS Lila - Utbynäs SK Gul Hulan
2019-09-28 12:30 Lerums IS Vit - Utbynäs SK Blå Hulan
2019-09-28 13:30 Vallens IF - Askims IK Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-29 10:00 IF Väster Orange - Askims IK Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-29 11:30 Landvetter IF 2003 Vit - Jitex Mölndal BK Svart Landvetter IP A-plan 12
2019-09-29 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Askims IK Svart Krokslättsvallen 12
2019-09-29 12:00 Kode IF Svart - IF Väster Svart Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-29 12:45 Landvetter IF 2003 Röd - Jitex Mölndal BK Lila Landvetter IP A-plan 12
2019-09-29 12:45 IK Zenith Vit - Älvsborg FF Svart Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-29 12:45 IK Zenith Grön - Älvsborg FF Blå Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-10-01 18:10 Kode IF Gul - Jitex Mölndal BK Vit Kode IP 32 Konstgräs
Omgång 7
2019-10-05 12:15 Kode IF Svart - IK Zenith Grön Kode IP 32 Konstgräs
2019-10-05 12:30 IF Väster Orange - Lerums IS Lila Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-10-06 10:15 Kode IF Gul - IK Zenith Vit Kode IP 32 Konstgräs
2019-10-06 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Landvetter IF 2003 Vit Krokslättsvallen 7M7
2019-10-06 12:30 IF Väster Svart - Lerums IS Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-10-06 14:30 Vallens IF - Landvetter IF 2003 Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-10-07 18:30 Älvsborg FF Svart - Jitex Mölndal BK Vit Hagenplan 11
2019-10-07 18:30 Älvsborg FF Blå - Utbynäs SK Blå Hagenplan 12
2019-10-07 18:30 Utbynäs SK Gul - Askims IK Vit Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-10-08 18:10 Askims IK Röd - Jitex Mölndal BK Lila Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-10-08 19:25 Askims IK Svart - Jitex Mölndal BK Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7