Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Ann-Sofi Råneby Johannesson 0739207401 Gul/Svart/Gula
Ahlafors IF 2 Ann-Sofi Råneby Johannesson 0739207401 Gul/Svart/Gula
Kungälvs FF Grön Marcus Linde Grön/vit (Celtic)/Vit/Vit
Kungälvs FF Vit Marcus Linde Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Nol IK Micke Karlsson 0768720413 Blå/Vita/blå/vita
Nödinge SK Fotboll Erica Madjarevic 0707523305 Blå/Blå/Blå
Nödinge SK Fotboll Vit Erica Madjarevic 0707523305 Vit/Blå/Vit
Romelanda UF Ola Linde 0732306055 Gul/Svart/Gul/Svarta
Vallens IF Anna Gårding 0303777020 0735201830 Blå, Blå, Blå
Ytterby IS Blå Hanna Wennberg 0704241883 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Grön Hanna Wennberg 0704241883 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Röd Hanna Wennberg 0704241883 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Vit Hanna Wennberg 0704241883 Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Daniel Rivas 0732610988 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-05 10:00 Kungälvs FF Grön - Älvängens IK Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 10:00 Ytterby IS Röd - Kungälvs FF Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 10:40 Vallens IF - Ytterby IS Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 10:40 Romelanda UF - Kungälvs FF Grön Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 11:20 Kungälvs FF Vit - Vallens IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 11:20 Älvängens IK - Ytterby IS Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Ytterby IS Röd - Romelanda UF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Kungälvs FF Grön - Ytterby IS Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 12:40 Vallens IF - Älvängens IK Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 12:40 Ytterby IS Vit - Kungälvs FF Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-05 13:20 Romelanda UF - Vallens IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-05 10:00 Ahlafors IF - Nödinge SK Fotboll Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 10:00 Ytterby IS Blå - Ahlafors IF 2 Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 10:40 Nol IK - Ytterby IS Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 10:40 Nödinge SK Fotboll Vit - Ahlafors IF Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 11:20 Ahlafors IF 2 - Nol IK Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 11:20 Nödinge SK Fotboll - Ytterby IS Blå Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Ytterby IS Blå - Nödinge SK Fotboll Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Ahlafors IF - Ytterby IS Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 12:40 Nol IK - Nödinge SK Fotboll Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 12:40 Ytterby IS Grön - Ahlafors IF 2 Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-05 13:20 Nödinge SK Fotboll Vit - Nol IK Vimmervi 22 Konstgräs
Omgång 3
2019-05-11 10:00 Älvängens IK - Ytterby IS Vit Romevi 32 Konstgräs
2019-05-11 10:00 Vallens IF - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-05-11 10:40 Ytterby IS Vit - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-05-11 10:40 Kungälvs FF Vit - Älvängens IK Romevi 32 Konstgräs
2019-05-11 11:20 Romelanda UF - Kungälvs FF Vit Romevi 32 Konstgräs
2019-05-11 11:20 Ytterby IS Vit - Vallens IF Romevi 32 Konstgräs
2019-05-11 12:00 Romelanda UF - Älvängens IK Romevi 32 Konstgräs
2019-05-11 12:00 Kungälvs FF Vit - Vallens IF Romevi 32 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-11 10:00 Nödinge SK Fotboll Vit - Ytterby IS Blå Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-11 10:00 Nödinge SK Fotboll - Nol IK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-11 10:40 Ytterby IS Grön - Ahlafors IF Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-11 10:40 Nödinge SK Fotboll - Ytterby IS Blå Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-11 11:20 Nol IK - Ahlafors IF Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-11 11:20 Nödinge SK Fotboll Vit - Ytterby IS Grön Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-11 12:00 Ytterby IS Grön - Nödinge SK Fotboll Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-11 12:00 Ytterby IS Blå - Nol IK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-11 12:40 Ahlafors IF - Nödinge SK Fotboll Vit Nolängens IP 7M7 Konstgräs
Omgång 5
2019-05-26 10:00 Älvängens IK - Ahlafors IF Älvevi 22 Konstgräs
2019-05-26 10:00 Nödinge SK Fotboll - Vallens IF Älvevi 22 Konstgräs
2019-05-26 10:40 Ahlafors IF - Vallens IF Älvevi 22 Konstgräs
2019-05-26 10:40 Älvängens IK - Nödinge SK Fotboll Älvevi 22 Konstgräs
2019-05-26 11:20 Nödinge SK Fotboll - Ahlafors IF Älvevi 22 Konstgräs
2019-05-26 11:20 Vallens IF - Älvängens IK Älvevi 22 Konstgräs
Omgång 6
2019-05-26 10:00 Romelanda UF - Nol IK Romevi 32 Konstgräs
2019-05-26 10:40 Kungälvs FF Grön - Ytterby IS Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-05-26 10:40 Romelanda UF - Ytterby IS Blå Romevi 32 Konstgräs
2019-05-26 11:20 Ytterby IS Blå - Kungälvs FF Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-05-26 11:20 Nol IK - Ytterby IS Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Romelanda UF - Ytterby IS Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Ytterby IS Blå - Nol IK Romevi 32 Konstgräs
2019-05-26 12:40 Romelanda UF - Kungälvs FF Grön Romevi 32 Konstgräs
Omgång 7
2019-06-08 10:00 Ahlafors IF - Ytterby IS Vit Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-06-08 10:00 Vallens IF - Nol IK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-06-08 10:40 Nol IK - Ahlafors IF Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-06-08 11:00 Ytterby IS Vit - Vallens IF Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-06-08 12:00 Ytterby IS Vit - Nol IK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-06-08 12:00 Ahlafors IF - Vallens IF Nolängens IP 7M7 Konstgräs
Omgång 8
2019-06-08 10:00 Ytterby IS Grön - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-06-08 10:00 Kungälvs FF Grön - Älvängens IK Romevi 32 Konstgräs
2019-06-08 10:40 Kungälvs FF Vit - Ytterby IS Blå Romevi 32 Konstgräs
2019-06-08 10:40 Kungälvs FF Grön - Ytterby IS Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-06-08 11:20 Romelanda UF - Ytterby IS Blå Romevi 32 Konstgräs
2019-06-08 11:20 Kungälvs FF Vit - Älvängens IK Romevi 32 Konstgräs
2019-06-08 12:00 Ytterby IS Blå - Kungälvs FF Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-06-08 12:00 Älvängens IK - Ytterby IS Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-06-08 12:40 Romelanda UF - Kungälvs FF Vit Romevi 32 Konstgräs