Tabell och resultat - Div.3 Pojkar 15 år Södra Bohuslän/Dalsland

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-16 19:30 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla 3 - 0 SEAB-plan
2019-08-14 19:00 Orust Fotboll - Herrestads AIF 1 - 1 Hällevi
2019-08-11 12:00 IK Oddevold - Vallens IF 5 - 3 Thordengården
2019-07-25 19:00 Groheds IF-LSK - Vallens IF 1 - 4 Grohedsvallen
2019-07-11 19:30 Vallens IF - Orust Fotboll 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-07-03 19:00 Herrestads AIF - Groheds IF-LSK 3 - 0 Undavallen
2019-06-30 14:45 Stenungsunds IF - IK Oddevold 6 - 0 SEAB-plan
2019-06-27 18:30 IK Oddevold - Groheds IF-LSK 0 - 6 Bodele
2019-06-26 19:00 Orust Fotboll - Stenungsunds IF 2 - 4 Glimmaråsen
2019-06-25 18:45 Groheds IF-LSK - IFK Uddevalla 1 - 2 Bodele
2019-06-24 19:30 Vallens IF - Herrestads AIF 2 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-20 19:30 Stenungsunds IF - Vallens IF 0 - 7 SEAB-plan
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Herrestads AIF 12 8 3 1 48-20 28 27 6 6 0 0 29-5 24 18 6 2 3 1 19-15 4 9
IFK Uddevalla 12 6 3 3 53-31 22 21 6 4 2 0 41-17 24 14 6 2 1 3 12-14 -2 7
Vallens IF 12 6 2 4 33-34 -1 20 5 3 1 1 11-8 3 10 7 3 1 3 22-26 -4 10
Stenungsunds IF 12 6 1 5 33-33 0 19 7 4 0 3 19-18 1 12 5 2 1 2 14-15 -1 7
Groheds IF-LSK 12 4 1 7 29-35 -6 13 6 2 1 3 14-17 -3 7 6 2 0 4 15-18 -3 6
Orust Fotboll 12 3 1 8 33-42 -9 10 6 2 1 3 18-16 2 7 6 1 0 5 15-26 -11 3
IK Oddevold 12 3 1 8 23-57 -34 10 6 2 1 3 13-26 -13 7 6 1 0 5 10-31 -21 3
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-21 18:30 Orust Fotboll - IK Oddevold Lövängens IP
2019-08-21 19:30 Vallens IF - IFK Uddevalla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-25 11:00 Groheds IF-LSK - Stenungsunds IF Grohedsvallen
2019-08-25 12:00 IK Oddevold - Herrestads AIF Thordengården
2019-08-28 19:00 IFK Uddevalla - Orust Fotboll Rimnersvallen Konstgräs
2019-08-28 19:30 Vallens IF - Groheds IF-LSK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-31 12:00 IK Oddevold - IFK Uddevalla Thordengården
2019-09-04 18:30 Orust Fotboll - Groheds IF-LSK Hällevi
2019-09-04 19:00 Herrestads AIF - Stenungsunds IF Undavallen
2019-09-07 12:00 Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-11 19:00 IFK Uddevalla - Herrestads AIF Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-12 18:45 Groheds IF-LSK - IK Oddevold Skarsjövallen