Spelprogram - Div 7 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 Gustav Johansson 0736424284 Svart/Svart/Svart
Herrestads AIF P07 Svart Mikael Klingsander 0707198736 Vit/svart randig/svart/svart
IFK Strömstad P-07 Björn Mattsson 0705873785 Blå/vit/Blå/Blå
IFK Uddevalla 07 Vit Asmir Mekik 0766310677 0766310677 Blå/Vit/Blå
IK Oddevold Johan Olsson +4652234803 0722250395 Blå m vita ärmar/Vit/Blå
Kungshamns IF Anders Henriksson 052372046 0707820104 Vit/Blå/Blå
Myckleby IF/Ödsmåls IK Öystein Mentzoni 0732717728 grön/vit randiga/vita
Skee IF P11 Svart Henrik Ström 0703927636 Gul/Svart/Svart/Gul/Gul/Svart
Stenungsunds IF Mikael Prytz 0765535998 Röd/Röda/Röda
Stångenäs AIS P 07/08 Marlene Sofia Lopes Da Silva 0767122230 Röd/Röd/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:30 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - Myckleby IF/Ödsmåls IK Skarsjövallen
2019-04-28 Kungshamns IF - IK Oddevold Himlavallen
2019-04-28 15:00 Skee IF P11 Svart - IFK Uddevalla 07 Vit Vettevi
Maj
2019-05-01 13:00 Herrestads AIF P07 Svart - Stångenäs AIS P 07/08 Konstgräs, Undavallen
2019-05-02 18:00 IFK Strömstad P-07 - Skee IF P11 Svart Strömsvallen
2019-05-04 10:00 IFK Uddevalla 07 Vit - Kungshamns IF Kamratgården
2019-05-04 11:00 Stenungsunds IF - Skee IF P11 Svart SEAB-plan
2019-05-05 11:00 IK Oddevold - Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 Thordengården
2019-05-05 14:45 Stenungsunds IF - IFK Strömstad P-07 SEAB-plan
2019-05-09 18:00 IK Oddevold - IFK Uddevalla 07 Vit Bodele
2019-05-12 Kungshamns IF - IFK Strömstad P-07 Himlavallen
2019-05-12 11:00 Stångenäs AIS P 07/08 - Myckleby IF/Ödsmåls IK Halmsjövallen
2019-05-12 17:00 Stenungsunds IF - Herrestads AIF P07 Svart SEAB-plan
2019-05-14 18:15 IFK Strömstad P-07 - IK Oddevold Strömsvallen
2019-05-14 18:30 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - IFK Uddevalla 07 Vit Skarsjövallen
2019-05-17 18:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - Stenungsunds IF Ödsmåls IP
2019-05-19 11:00 Herrestads AIF P07 Svart - Skee IF P11 Svart Konstgräs, Undavallen
2019-05-21 18:30 Stångenäs AIS P 07/08 - Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 Halmsjövallen
2019-05-25 10:00 IFK Uddevalla 07 Vit - IFK Strömstad P-07 Kamratgården
2019-05-26 Kungshamns IF - Herrestads AIF P07 Svart Himlavallen
2019-05-26 13:00 Skee IF P11 Svart - Myckleby IF/Ödsmåls IK Vettevi
2019-05-28 18:30 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - IFK Strömstad P-07 Grohedsvallen
2019-05-29 18:30 Herrestads AIF P07 Svart - IK Oddevold Undavallen
Juni
2019-06-01 11:00 Stångenäs AIS P 07/08 - Stenungsunds IF Halmsjövallen
2019-06-02 13:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - Kungshamns IF Ängevi (Myckleby IK)
2019-06-06 11:00 Stenungsunds IF - Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 SEAB-plan
2019-06-08 10:00 IFK Uddevalla 07 Vit - Herrestads AIF P07 Svart Kamratgården
2019-06-08 11:00 IK Oddevold - Myckleby IF/Ödsmåls IK Bodele
2019-06-09 11:00 Skee IF P11 Svart - Stångenäs AIS P 07/08 Vettevi
2019-06-11 18:30 Myckleby IF/Ödsmåls IK - IFK Uddevalla 07 Vit Ödsmåls IP
2019-06-12 18:30 Herrestads AIF P07 Svart - IFK Strömstad P-07 Undavallen
2019-06-13 18:00 Stångenäs AIS P 07/08 - Kungshamns IF Brastad Arena
2019-06-16 15:00 IFK Strömstad P-07 - Myckleby IF/Ödsmåls IK Strömsvallen
2019-06-18 18:30 Skee IF P11 Svart - Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 Vettevi
2019-06-19 Kungshamns IF - Stenungsunds IF Himlavallen
2019-06-19 18:00 IK Oddevold - Stångenäs AIS P 07/08 Bodele
2019-06-27 18:00 Stångenäs AIS P 07/08 - IFK Uddevalla 07 Vit Halmsjövallen
2019-06-29 10:00 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - Herrestads AIF P07 Svart Grohedsvallen
2019-06-29 13:00 Herrestads AIF P07 Svart - Myckleby IF/Ödsmåls IK Undavallen
2019-06-30 17:00 Stenungsunds IF - IK Oddevold SEAB-plan
Juli
2019-07-01 18:00 IFK Strömstad P-07 - Stångenäs AIS P 07/08 Strömsvallen
2019-07-02 18:30 Skee IF P11 Svart - Kungshamns IF Vettevi
2019-07-06 10:00 IFK Uddevalla 07 Vit - Stenungsunds IF Kamratgården
2019-07-06 12:00 IK Oddevold - Skee IF P11 Svart Thordengården
2019-07-07 Kungshamns IF - Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 Himlavallen
Augusti
2019-08-03 10:00 IFK Uddevalla 07 Vit - Skee IF P11 Svart Kamratgården
2019-08-08 18:00 Stångenäs AIS P 07/08 - Herrestads AIF P07 Svart Halmsjövallen
2019-08-08 18:00 Skee IF P11 Svart - IFK Strömstad P-07 Vettevi
2019-08-10 13:00 IK Oddevold - Kungshamns IF Rimnersvallen
2019-08-11 16:30 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - IK Oddevold Grohedsvallen
2019-08-13 18:00 IFK Strömstad P-07 - Kungshamns IF Strömsvallen
2019-08-14 18:30 Herrestads AIF P07 Svart - Stenungsunds IF Undavallen
2019-08-15 18:30 Kungshamns IF - IFK Uddevalla 07 Vit Kungshamnsvallen
2019-08-17 10:00 IFK Uddevalla 07 Vit - IK Oddevold Kamratgården
2019-08-20 18:30 Myckleby IF/Ödsmåls IK - Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 Ängevi (Myckleby IK)
2019-08-24 10:00 IFK Uddevalla 07 Vit - Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 Kamratgården
2019-08-25 11:00 Skee IF P11 Svart - Herrestads AIF P07 Svart Vettevi
2019-08-25 17:00 Stenungsunds IF - Myckleby IF/Ödsmåls IK SEAB-plan
2019-08-26 18:00 IFK Strömstad P-07 - IFK Uddevalla 07 Vit Strömsvallen
2019-08-27 18:30 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - Stångenäs AIS P 07/08 Grohedsvallen
2019-08-31 11:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - Skee IF P11 Svart Ödsmåls IP
September
2019-09-01 11:00 Herrestads AIF P07 Svart - Kungshamns IF Undavallen
2019-09-03 18:30 IFK Strömstad P-07 - Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 Strömsvallen
2019-09-04 18:00 Kungshamns IF - Myckleby IF/Ödsmåls IK Kungshamnsvallen
2019-09-04 18:00 IK Oddevold - Herrestads AIF P07 Svart Bodele
2019-09-07 17:00 Stenungsunds IF - Stångenäs AIS P 07/08 SEAB-plan
2019-09-12 18:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - IK Oddevold Ängevi (Myckleby IK)
2019-09-15 11:00 Herrestads AIF P07 Svart - IFK Uddevalla 07 Vit Konstgräs, Undavallen
2019-09-15 12:00 Stångenäs AIS P 07/08 - Skee IF P11 Svart Halmsjövallen
2019-09-15 13:30 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - Stenungsunds IF Skarsjövallen
2019-09-17 18:30 IFK Strömstad P-07 - Herrestads AIF P07 Svart Strömsvallen
2019-09-18 18:00 Kungshamns IF - Stångenäs AIS P 07/08 Kungshamnsvallen
2019-09-21 10:00 IFK Uddevalla 07 Vit - Myckleby IF/Ödsmåls IK Kamratgården
2019-09-22 11:00 Skee IF P11 Svart - Stenungsunds IF Vettevi
2019-09-28 11:00 Groheds IF /Ljungskile SK Svart, P07 - Skee IF P11 Svart Skarsjövallen
2019-09-28 12:00 IFK Strömstad P-07 - Stenungsunds IF Strömsvallen
2019-09-28 12:00 Stångenäs AIS P 07/08 - IK Oddevold Halmsjövallen
2019-09-29 12:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - IFK Strömstad P-07 Ödsmåls IP
2019-09-29 17:00 Stenungsunds IF - Kungshamns IF SEAB-plan
December
2019-12-31 00:00 Myckleby IF/Ödsmåls IK - Stångenäs AIS P 07/08 Ödsmåls IP
2019-12-31 00:00 IK Oddevold - IFK Strömstad P-07 Bodele