Spelprogram - Div.6 Flickor 7 mot 7 max 12 år

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grundsunds IF Märta Kvarneberg 0704300051 gul, svart, svarta
IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 Martin Johansson Prenninge 0706910165 Röd/Röd/Röd
IK Rössö Uddevalla Anna Engberg 0704000453 Röd/vit/röd
Myckleby IK Alexander Almefjord 0704733219 grön/vit/grön
Torp GOIF F07-08 Robert Björnstad 030431929 0706906709 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 18:00 Torp GOIF F07-08 - IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 Rimmåsvallen
2019-05-05 18:00 Myckleby IK - IK Rössö Uddevalla Ängevi (Myckleby IK)
2019-05-11 15:00 IK Rössö Uddevalla - Grundsunds IF Rimnersvallen Konstgräs
2019-05-12 18:00 Myckleby IK - Torp GOIF F07-08 Ängevi (Myckleby IK)
2019-05-17 18:00 IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 - Myckleby IK Fjällebrovallen
2019-05-19 11:00 Grundsunds IF - Torp GOIF F07-08 Bottnavallen
2019-05-23 18:30 Torp GOIF F07-08 - IK Rössö Uddevalla Rimmåsvallen
2019-05-25 11:00 Grundsunds IF - IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 Bottnavallen
Juni
2019-06-01 11:00 IK Rössö Uddevalla - IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 Rimnersvallen Konstgräs
2019-06-02 18:00 Myckleby IK - Grundsunds IF Ängevi (Myckleby IK)
2019-06-08 11:00 IK Rössö Uddevalla - Myckleby IK Rimnersvallen Konstgräs
2019-06-09 11:00 IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 - Torp GOIF F07-08 Fjällebrovallen
2019-06-15 14:30 Grundsunds IF - IK Rössö Uddevalla Bottnavallen
2019-06-16 12:00 Torp GOIF F07-08 - Myckleby IK Rimmåsvallen
2019-06-23 12:00 Torp GOIF F07-08 - Grundsunds IF Rimmåsvallen
2019-06-26 18:00 Myckleby IK - IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 Ängevi (Myckleby IK)
Augusti
2019-08-11 11:00 IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 - Grundsunds IF Fjällebrovallen
2019-08-13 18:30 IK Rössö Uddevalla - Torp GOIF F07-08 Bodele, Landbadet
2019-08-17 14:30 Grundsunds IF - Myckleby IK Bottnavallen
2019-08-18 15:00 IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 - IK Rössö Uddevalla Fjällebrovallen
2019-08-25 18:00 Torp GOIF F07-08 - IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 Rimmåsvallen
September
2019-09-01 17:30 IK Rössö Uddevalla - Grundsunds IF Bodele, Landbadet
2019-09-01 18:00 Myckleby IK - Torp GOIF F07-08 Ängevi (Myckleby IK)
2019-09-06 18:00 IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 - Myckleby IK Fjällebrovallen
2019-09-08 11:00 Grundsunds IF - Torp GOIF F07-08 Bottnavallen
2019-09-14 11:00 Grundsunds IF - IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 Bottnavallen
2019-09-15 18:00 Torp GOIF F07-08 - IK Rössö Uddevalla Rimmåsvallen
2019-09-18 18:00 Myckleby IK - IK Rössö Uddevalla Ängevi (Myckleby IK)
2019-09-21 11:00 IK Rössö Uddevalla - IFK Valla F06/07 IFK Valla F07\08 Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-22 17:00 Myckleby IK - Grundsunds IF Ängevi (Myckleby IK)