Tabell och resultat - Pojkar, Div 6 Västra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-18 18:00 Halvorstorps IS - Wargöns IK 0 - 5 Halvorstorps IP B-plan
2019-08-18 12:30 Stenungsunds IF - Trollhättans FK Röd 2 - 2 Wosabplan
2019-08-18 12:00 Skoftebyns IF - Lödöse Nygård/Skepplanda 3 - 1 Nysätra IP
2019-08-17 15:00 Herrestads AIF - IK Gauthiod 2 - 0 Undavallen
2019-08-13 19:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Stenungsunds IF 0 - 7 Tingevi A
2019-08-11 18:00 IK Gauthiod - Halvorstorps IS 1 - 4 Lunnevi IP B-plan
2019-08-11 17:00 Trollhättans FK Röd - Herrestads AIF 0 - 2 Stavrelunds IP
2019-07-08 19:00 Stenungsunds IF - Skoftebyns IF 7 - 0 Wosabplan
2019-07-08 19:00 Wargöns IK - Herrestads AIF 1 - 4 Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-07-02 19:15 Halvorstorps IS - Trollhättans FK Röd 0 - 5 Halvorstorps IP B-plan
2019-06-28 19:00 Halvorstorps IS - Lödöse Nygård/Skepplanda 1 - 3 Halvorstorps IP B-plan
2019-06-25 19:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Vänersborgs FK Svart 4 - 1 Tingevi A
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Stenungsunds IF 11 8 2 1 39-12 27 26 6 4 2 0 23-7 16 14 5 4 0 1 16-5 11 12
Herrestads AIF 10 8 0 2 29-14 15 24 4 4 0 0 13-4 9 12 6 4 0 2 16-10 6 12
Vänersborgs FK Svart 9 5 2 2 24-15 9 17 4 2 1 1 10-5 5 7 5 3 1 1 14-10 4 10
IK Gauthiod 11 5 1 5 26-32 -6 16 5 2 0 3 13-19 -6 6 6 3 1 2 13-13 0 10
Lödöse Nygård/ Skepplanda 10 4 1 5 28-28 0 13 5 2 1 2 16-15 1 7 5 2 0 3 12-13 -1 6
Wargöns IK 11 4 0 7 28-29 -1 12 6 2 0 4 16-18 -2 6 5 2 0 3 12-11 1 6
Trollhättans FK Röd 11 3 2 6 23-24 -1 11 5 2 0 3 7-9 -2 6 6 1 2 3 16-15 1 5
Halvorstorps IS 11 2 1 8 9-30 -21 7 6 0 0 6 2-23 -21 0 5 2 1 2 7-7 0 7
Skoftebyns IF 8 2 1 5 11-33 -22 7 5 2 1 2 6-11 -5 7 3 0 0 3 5-22 -17 0
Vänersborgs IF Röd Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-24 13:00 Trollhättans FK Röd - Skoftebyns IF Stavrelunds IP
2019-08-25 12:45 IK Gauthiod - Stenungsunds IF Lunnevi IP Konstgräs
2019-08-30 19:00 Vänersborgs FK Svart - Skoftebyns IF Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-08-31 11:00 Herrestads AIF - Vänersborgs FK Svart Undavallen
2019-08-31 12:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Trollhättans FK Röd Tingevi A
2019-09-01 17:00 Skoftebyns IF - IK Gauthiod Almagärdet
2019-09-02 19:30 Stenungsunds IF - Wargöns IK Wosabplan
2019-09-07 11:00 Wargöns IK - Skoftebyns IF Hallevi IP, Wargön B-plan
2019-09-07 11:00 Halvorstorps IS - Herrestads AIF Halvorstorps IP B-plan
2019-09-08 17:00 IK Gauthiod - Lödöse Nygård/Skepplanda Lunnevi IP B-plan
2019-09-13 18:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs FK Svart Almagärdet
2019-09-13 19:00 Trollhättans FK Röd - IK Gauthiod Lyrfågel konstgräs