Tabell och resultat - Damer, Div 3 Västra

Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Fristad/ Borgstena/ Sparsör 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Främmestad/ Elmer-Fåglum/ Nossebro 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Hemsjö IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
IFK Örby U 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Mariedals IK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Rävlanda/ Bollebygd/ Hestrafors 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Skoftebyns IF U 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Sollebrunns AIK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Södra Ving/ Timmele 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Ulricehamns IFK U 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Wargöns IK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Vedums AIS 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Vänersborgs IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2020-04-10 14:00 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors Bergevi IP A-plan
2020-04-13 12:00 Södra Ving/Timmele - Vedums AIS Idrottsparken A, Timmele
2020-04-13 15:00 Skoftebyns IF U - Wargöns IK Nysätra IP
2020-04-13 17:00 IFK Örby U - Vänersborgs IF Örby IP A
2020-04-14 19:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Sollebrunns AIK Hedens IP Konstgräs
2020-04-14 19:00 Mariedals IK - Ulricehamns IFK U 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2020-04-17 18:15 Sollebrunns AIK - Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro Nya Bjärkevi
2020-04-17 19:00 IFK Örby U - Vedums AIS Örby IP A
2020-04-17 19:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors - Hemsjö IF
2020-04-19 17:00 Wargöns IK - Mariedals IK Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2020-04-20 19:00 Vänersborgs IF - Skoftebyns IF U Vänersvallen Nord
2020-04-20 19:00 Ulricehamns IFK U 1 - Fristad/Borgstena/Sparsör Lassalyckan A-plan konstgräs