Spelprogram - Tr.matcher Vä.Småland FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anderstorps IF (3) Per Johansson 037091265 0706379151 Grön/Vit/Grön
Anderstorps IF (B) Anderstorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Bors SK (5) Anders Åkesson 0370610606 0702170736 Blå, Blå
Bosna IF (5) Bosniska Föreningen Gislaved(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bosna IF (B) Bosniska Föreningen Gislaved(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bredaryd Lanna IK (5) Anders Cederquist 0705986705 Röd, Blå, Röd
Bredaryd Lanna IK (B) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Burseryds IF (5) Burseryds IF(Föreningen) gul/grön/gul
Burseryds IF (B) Burseryds IF(Föreningen) Gul/Grön/Gul
Dalstorps IF (2) Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dalstorps IF (U21) Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dannäs/Hånger (6) Martin Mildaeus 037041272 Rödsvart/Svart/Svart
FC Dardania (5) Burim Rama 0737158036 Tröja: Röd . Byxa: Röd. Strumpa: Röd
FC Peking (6) FC Peking(Föreningen) Ljusblå, Ljusblå, Ljusblå
FK Liljan (6) FK Liljan(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FK Älmeboda/Linneryd (2) FK Älmeboda/Linneryd(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Forsheda IF (4) Forsheda IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Forsheda IF (B) Forsheda IF(Föreningen) blåvitt/blå/blå
Gislaveds IS (3) Gislaveds IS(Föreningen) röd/röd/röd
Gislaveds IS (B) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gislaveds IS (P18) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gnosjö IF (3) Gnosjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Gnosjö IF (B) Johan Lassus 0731514212 Gul, Svart, Svart
Gnosjö IF (P17) Gnosjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Grimsås IF (6) Grimsås IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hillerstorps GoIF (6) Alexander Eng 0761605333 grön/svart/grön
Horda AIK (6) Horda Allmänna IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hovslätts IK (4) Hovslätts IK(Föreningen) Röd/vit, Vit, Vita
Hovslätts IK (P18) Hovslätts IK(Föreningen) Röd/vit, Vit, Vita
Hvetlanda GIF (P18) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
IFK Gislaved (6) David Meza Howes 0739130019 vit/blå/blå
IFK Grimslöv (P18) Marcus Nilsson 0705270100 Vit, Blå, vit
IFK Värnamo (U21) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IK Tord (U17) IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
IS Halmia (U) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Klevshults SK (6) Klevshults SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kulltorps GoIF (4) Kulltorps GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kulltorps GoIF (B) Kulltorps GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kärda IF (5) Kärda IF(Föreningen) Lila/svart, Svart, Svarta
Kärda IF (B) Kärda IF(Föreningen) Lila/svart, Svart, Svarta
Lerkils IF (P17) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Nissafors/Hestra (5) Bengt Gunnar Strand 0370335836 0705766079 Vit, Blå, Vit
Nissafors/Hestra (B) Bengt Gunnar Strand 0370335836 0705766079 Vit, Blå, Vit
Reftele GoIF (5) Milan Djordjevic 0703281264 Blå Blå Blå
Reftele GoIF (B) Reftele GOIF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Rydaholms GoIF (5) Rydaholms GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rydaholms GoIF (B) Rydaholms GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skeppshults BK (6) Robin Hamic 0760408417 Vit, Röd, vit
Skeppshults BK (B) Robin Hamic 0760408417 Vit, Röd, vit
Smålandsstenars GOIF (4) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Smålandstenar GoIF (B) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
SWEBIH IF (6) Haris Isakovic 0765954953 gul/svart/gul
Torpa IF (5) Torpa IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Ullareds IK (2) Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Waggeryds IK (3) Waggeryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Waggeryds IK (P18) Waggeryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Vrigstads IF (4) Vrigstads IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Värnamo S:a FF (4) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värnamo S:a FF (B) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värnamo Södra FF (P17) Stefan Rydholm 0705816465 Röd, Röd, Röd
Västboås GoIF (6) Västboås GOIF(Föreningen) Vit/röd/vit
Västboås GoIF (B) Västboås GOIF(Föreningen) Röd/vit/röd
Östers IF (P17) Östers IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Östers IF (U21) Östers IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 11:00 140988001 Värnamo Södra FF (P17) - Östers IF (P17) 0 - 5 Gröndal Arena - Konstgräs
2020-01-26 18:00 140988004 Forsheda IF (4) - Bors SK (5) 7 - 2 Bollagården, konstgräs
2020-02-01 11:00 140988005 Bredaryd Lanna IK (5) - Bors SK (5) 2 - 2 Bollagården, konstgräs
2020-02-02 14:00 140988012 Värnamo Södra FF (P17) - IFK Grimslöv (P18) 0 - 4 Gröndal Arena - Konstgräs
2020-02-08 12:00 140988030 Gnosjö IF (3) - Ullareds IK (2) 0 - 2 Töllshov
2020-02-09 11:15 140988026 Kärda IF (5) - Klevshults SK (6) 0 - 2 Gröndal Arena - Konstgräs
2020-02-09 18:00 140988029 Forsheda IF (4) - FK Liljan (6) 4 - 4 Bollagården, konstgräs
2020-02-12 19:00 140988023 Forsheda IF (4) - Reftele GoIF (5) 2 - 1 Bollagården, konstgräs
2020-02-14 11:00 140988038 Kärda IF (5) - Smålandsstenars GOIF (4) Bollagården, konstgräs
2020-02-15 12:00 140988031 Gnosjö IF (3) - Kulltorps GoIF (4) 6 - 1 Töllshov
2020-02-15 13:15 140988027 Kärda IF (5) - Hovslätts IK (4) Inst. Gröndal Arena - Konstgräs
2020-02-15 15:00 140988002 Bors SK (5) - Västboås GoIF (6) 2 - 0 Gröndal Arena - Konstgräs
2020-02-19 19:00 140988036 Kulltorps GoIF (4) - Grimsås IF (6) 10 - 1 Töllshov
2020-02-21 18:00 140988042 Forsheda IF (4) - Skeppshults BK (6) 7 - 0 Bollagården, konstgräs
2020-02-21 20:00 140988006 Bredaryd Lanna IK (5) - Kärda IF (5) 1 - 0 Bollagården, konstgräs
2020-02-22 12:00 140988032 Gnosjö IF (3) - Gislaveds IS (3) 2 - 1 Töllshov
2020-02-23 13:00 140988019 IFK Värnamo (U21) - Dalstorps IF (U21) 7 - 0 Ljusseveka konstgräs
2020-02-23 13:15 140988028 Kärda IF (5) - Grimsås IF (6) 1 - 1 Bollagården, konstgräs
2020-02-23 17:00 140988025 FC Dardania (5) - Gnosjö IF (B) 0 - 4 Ljusseveka konstgräs
2020-02-25 19:00 140988050 Gislaveds IS (P18) - Värnamo Södra FF (P17) Gisle IP, konstgräs
2020-02-26 18:30 140988040 IFK Värnamo (U21) - FK Älmeboda/Linneryd (2) Ljusseveka konstgräs
2020-02-26 19:30 140988048 Hillerstorps GoIF (6) - FK Liljan (6) Töllshov
2020-02-28 18:15 140988003 Rydaholms GoIF (5) - Kärda IF (5) Kungshall, Rydaholm
2020-02-28 19:00 140988043 Forsheda IF (4) - Nissafors/Hestra (5) Bollagården, konstgräs
2020-02-28 20:00 140988007 Bredaryd Lanna IK (5) - Gislaveds IS (3) Bollagården, konstgräs
2020-02-29 11:00 140988014 Värnamo Södra FF (P17) - Hvetlanda GIF (P18) Gröndal Arena - Konstgräs
2020-02-29 11:00 140988037 Smålandsstenars GOIF (4) - Bosna IF (5) Gisle IP, konstgräs
2020-02-29 12:00 140988033 Gnosjö IF (3) - Waggeryds IK (3) Töllshov
2020-03-01 15:00 140988051 Hillerstorps GoIF (6) - Kärda IF (5) Töllshov
2020-03-03 17:00 140988020 IFK Värnamo (U21) - Östers IF (U21) Ljusseveka konstgräs
2020-03-03 19:00 140988035 Gnosjö IF (3) - Dalstorps IF (2) Töllshov
2020-03-06 19:00 140988044 Forsheda IF (4) - Kärda IF (5) Bollagården, konstgräs
2020-03-07 11:00 140988008 Värnamo S:a FF (4) - Gislaveds IS (3) Ljusseveka konstgräs
2020-03-07 11:00 140988024 Smålandsstenars GOIF (4) - Reftele GoIF (5) Gisle IP, konstgräs
2020-03-07 14:00 140988015 Värnamo Södra FF (P17) - IK Tord (U17) Gröndal Arena - Konstgräs
2020-03-09 18:00 140988049 Hillerstorps GoIF (6) - Gnosjö IF (B) Töllshov
2020-03-14 11:00 140988009 Värnamo S:a FF (4) - Anderstorps IF (3) Ljusseveka konstgräs
2020-03-14 14:00 140988016 Värnamo Södra FF (P17) - Hovslätts IK (P18) Gröndal Arena - Konstgräs
2020-03-15 13:00 140988021 IFK Värnamo (U21) - IS Halmia (U) Ljusseveka konstgräs
2020-03-15 19:00 140988045 Forsheda IF (4) - Kulltorps GoIF (4) Bollagården, konstgräs
2020-03-20 19:00 140988046 Forsheda IF (4) - Bredaryd Lanna IK (5) Bollagården, konstgräs
2020-03-21 11:00 140988017 Värnamo Södra FF (P17) - Waggeryds IK (P18) Gröndal Arena - Konstgräs
2020-03-21 11:00 140988039 Smålandsstenars GOIF (4) - Burseryds IF (5) Gisle IP, konstgräs
2020-03-21 12:00 140988034 Gnosjö IF (3) - Vrigstads IF (4) Töllshov
2020-03-28 11:00 140988010 Värnamo S:a FF (4) - Burseryds IF (5) Ljusseveka konstgräs
2020-03-30 19:00 140988047 Forsheda IF (4) - Torpa IF (5) Bollagården, konstgräs
2020-04-01 18:00 140988041 IFK Värnamo (U21) - Gislaveds IS (3) Ljusseveka konstgräs
2020-04-06 19:00 140988022 Rydaholms GoIF (5) - Nissafors/Hestra (5) Kungshall, Rydaholm
2020-04-09 12:00 140988011 Värnamo S:a FF (4) - Kärda IF (5) Gröndal Arena - Konstgräs